Şimdi Ara

COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.157
Cevap
436
Favori
477.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hangi kargoyla geliyor.

• DHL
  • halidsen H kullanıcısına yanıt

Bunun gümrüğü hard çıkar diye düşüniyorum baska bişiler kullanamaz mıyız evden acaba

• Umarım bir indirim yakalarız, ürün güzel bir şeye benziyor. Ekmek falan yapımı nasıl acaba ?
  • ben de hem kendime hem eşimin ablasına aldım preheat modu kullanmadan deneyeceğim bilgi veririm

• BraveHeart kullanıcısına yanıt

selamlar, bana da bu renk geldi, oysa görseller de daha kırmızı bir alet var.

• Bugün donmuş patates kızarttık az üzerine fısfısla zeytin yağı sıktık
    ***** 200 derecede 13 dakika arada 1 kere sepeti karıştırdık****
    mükemmel oldu 3 4 damla yağ harika sonuç.
  • Biber ve havuç atıp kızarttık 15 dk 200 derece hiç karıştırmadan üstteki yüzeyler fazla kızarmış alttakiler az kızarmıştı bu cihazda 7 8 dkda 1 kesinlikle içindeki nevaleyi karıştırmak gerekli güzel bir tahta kaşık yahut pek sağlıklı gelmesede silikon kaşıklarla. Biberde bence ideal 18 dk falandır 200 derecede 1 yada 2 defa karıştırmak gerekli 8 dkda 1.
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    Bizde de benzer bir durum oldu. Sebzeler için dereceyi azaltıp, süreyi uzatmak ve sık karıştırmak daha iyi olacak sanki.
  • Gümrük ücretinden 51 tl iade geldi.

Siparişiniz xxx from Amazon Germany için 51,57 TL tutarındaki ücret iadenizi işleme aldığımızı bildirmek isteriz.

Bu geri ödeme aşağıda belirtilen ürün(ler) içindir:

Ürün: COSORI Sıcak hava fritözü 5,5 l XXL kırmızı fritöz sıcak hava fritözü Air Fryer dijital LED dokunmatik ekran, 11 pr

Miktar: 1

ASIN: B0832WY12L

Ücret iadesi nedeni: İhracat ücreti düşürüldü

Bu ürün için ücret iadenizin ayrıntıları aşağıda yer almaktadır:

Export Charge İade: 51,57 TL

• Dün şahane bir sebze kızartması yaptık 20 dk pişti 200 derecede 7 8 dkda 1 karıştırdık karıştır diye uyarı veriyor zaten sebzenin üstüne dokunup ısıyı artırınca
    Tarif
    Brokoli karnabahr havuç üzerine tuz pul ve kara biber 4 5 fıs zeytin yağı. 20 dk 200 derece pişir üzerine rende kaşar at bi 5 dk 180 derecede öyle pişir toplam 25 dkda afiyetle ye.
  • halidsen H kullanıcısına yanıt

Bana da geldi hocam 1964 ödemiştim total kırmızı olan için.

• arkadaşlar;

patlıcan kızartma süresini ararken şöyle bir tarif kılavuzu buldum. Türkçe...

manuals+
    Cosori Hava Fritöz CP137-AF / CP158-AF / CS137-AF / CS158-AF Tarifler - Kılavuzlar +
    https://manuals.plus/tr/Cosori/cosori-hava-frit%C3%B6z-cp137-af-cp158-af-cs137-af-cs158-af-tarifleri
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Şahane ama inmiyor nasıl indirecezki.
  • Ben çevirdim pdf olarak. Google translate çevirisi heralde ama iş görür tarif kitabı.

google docs
    Cosori Hava Fritöz CP137-AF _ CP158-AF _ CS137-AF _ CS158-AF Tarifler - Kılavuzlar +.pdf
    https://drive.google.com/file/d/1A1tcICTCjB1EC7wDsCKNxH11Ybc1Q8GY/view?usp=sharing
  • Alınabilecek uygun fiyata kampanya var mı

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    Yukarda hazır firma çevirmiş ama indiremedim 🤣
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    İkisi de aynı belge zaten
  • Kofteci yusuftan aldığım biftegi 2 kez cevirerek 205 derecede 16 dk da pisirdim son 7 dk da mantarlari attim ici sulu kaldi bence cok guzeldi. Ozellikle yag kismini eskiden yiyemezdim, simdi mukemmel bir lezzet veriyor.
    COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI
    Altindaki yagli kagidi koymaya gerek yok bence esim istedigi icin koydum kirlenmesin diye. Ama makinede birsey yok cekmecesini temizlemek gerekiyor sonrasinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuckuss -- 15 Ocak 2022; 18:2:22 >

• Kestane keyfi

COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.