Şimdi Ara

COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.157
Cevap
436
Favori
478.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iade ederken 700 TL zarar edeceksiniz. bir de yenisini almak istediğinizde bu fiyata bulamayacaksınız. Cosori Türkiye'de satılmaya başladığı için ücretini vererek tamir ettirme şansı da var artık. üründen memnunsanız kullanmaya devam etmek daha mantıklı duruyor. ileride tamamen bozulursa fan değişimi pahallı olmasa gerek. belki firmayı arayıp tamir ücretini sorarak karar vermeniz daha doğru olur.

• Ben Amazon İngiltere'den COSORI Air Fryer 4.7L aldım. Ama elektrik fişinin ucu 3 pinli geldi.. Onu düşünemedim. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim.

Not: piyasadaki 30-40 liralık olanlar olmuyor. Onlar genelde cep telefonları için.

Power / Wattage: ‎1500 watts

Voltage: 120 Volts

COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI
    COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANIamazon.co.uk
    COSORI Air Fryer 4.7L, 9-in-1 Compact Air Fryers Oven, Max 230℃ Setting, 30 Recipes Cookbook, Digital Temperd Glass Display, Quiet, 4 Portions, 1500W, Save Up to 55% on Energy Bills
    https://www.amazon.co.uk/gp/product/B0936FGLQS/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitg

iade ederken 700 TL zarar edeceksiniz. bir de yenisini almak istediğinizde bu fiyata bulamayacaksınız. Cosori Türkiye'de satılmaya başladığı için ücretini vererek tamir ettirme şansı da var artık. üründen memnunsanız kullanmaya devam etmek daha mantıklı duruyor. ileride tamamen bozulursa fan değişimi pahallı olmasa gerek. belki firmayı arayıp tamir ücretini sorarak karar vermeniz daha doğru olur.

Firmaya ulaşamıyorum ki ancak mail atabiliyorsun. Alet 15 dakika kadar çalışınca duruyor içindeki bir sigorta mi arızalı diye düşünüyorum haftasonu bir elektronikciye götüreceğim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SarpBKS S kullanıcısına yanıt
    elektrik fişinin uymaması önemsiz, cihazın 120 volt olması daha önemli. özel regülatör kullanmanız lazım. ya da iade edeceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SarpBKS S kullanıcısına yanıt

1500W'lık regülatör neredeyse airfryer kadar para vermeniz gerekli. İade edin.

• elify. E kullanıcısına yanıt

Merhaba. önceki mesajlarınızda Cosori 4.7 lt için ek aparat aldığınızı ama henüz gelmediğini yazmıştınız. Acaba ürün elinize ulaştı mı? Nasıl memnun kaldınız mı?

• Philips kullsnan yada araştıran varmı alma arifesindeyim hangi modeli almalı karar veremedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=Q_nIV36GZbM&feature=youtu.be

5.30 'da ki durum her model için geçerliyse zahmetli olabilir.COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI 

• Cosori 4.7 için aksesuar tavsiyesiniz ? Birde 4.7 kapasite için 8 inc ler oluyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 1 Ekim 2022; 15:0:4 >
  • Cosori XXL modelini 1 aydır aktif olarak kullanıyorum üründen pişirme anlamında çok ama çok memnunum lakin iç haznede kısmen kaplamada kalkma söz konusu böyle bir durumu yaşayan var mı. Sağlığa zararlı bir durum söz konusu olur mu? Malûm teflon kaplamalarda böyle bir risk söz konusu. Görüntüleri ekledim sizce iade edeyim mi ?
    COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI COSORI AIR FRYER - BILGI - TECRUBE - TARIF - PAYLASIM ALANI

• Oblomow O kullanıcısına yanıt
    Hocam o kısımlar bende de soyuldu. Sallarken sürünüyor orası. Solulması kaçınılmaz. Gıda teması olmayan bir yer olduğu için ben önemsemiyorum.

• sezarim kullanıcısına yanıt

Merhaba. İnanır mısınız hala gelmedi, geziyor. Amazon a yazacağım bakalım.

• ecece kullanıcısına yanıt
    Cevabı ben de mersk ediyorum.
    Daha önce Türkiye piyasasını hafife alan Cosori nin, talep karşısında ne zamana kadar dayanacağını merak ediyordum

• ecece kullanıcısına yanıt

Bu site sadece Cosori ürünlerini ithal eden bir firmaya ait. Resmi kapasitede Cosori Türkiye diye bir oluşum yok. Zaten siteye girer incelerseniz çok dandik bir tasarımı var, çeviriler özensiz, hiçbir iletişim bilgisi vs. yok. Zamanında bunu Roborock için de yapmıştı uyanığın biri. Roborock Türkiye diye site açmışlardı ama Roborock'ın bundan haberi yoktu :D Bu site de böyle bir şeye benziyor. Acemilik akıyor her yerinden. Muhtemelen Cosori'ye şikayet etseniz cease and desist atıp siteyi kapattırırlar.

Yine de dediğiniz konuyla ilgili şunu gördüm servis başvuru formunda:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 2 Ekim 2022; 13:2:33 >

• Bu aparatı tek başına bulabilen var mı?

Izgarayi içinden çıkarmada kullandığınız aparat var mı?

• Bu 4.7 modeli Amazon'a ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

• 6 ay temizlrmezsen sıkıntı biz her 3 seferde siliuoruz çıkıyor üründen çok memnunuz şimdiye kadar bir tavuk şinitzel hayal kırıklıhı oldu oda gögüs çok kuru oldugu için tahminim. Püskürtme yagdanlık aldım fark edicektir

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duskorc -- 10 Ekim 2022; 13:12:47 >

• JazHoyt J kullanıcısına yanıt
    ali’den tek aldım ben bunu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • emrahkaplan5534 E kullanıcısına yanıt
    Kesinti sebebi ne 700₺ için?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.