Şimdi Ara

COSMOS CHILLER KIZAKTA BEKLİYOR :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
3
Favori
33.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E ozaman tüm takipteki arkadaşlara, toptan teşekkür edeyim
  • renkler süper işçilik süper :D insan atölyeye heves ediyo ya
  • Kollarda ilk kat olarak, boyandı
     COSMOS CHILLER KIZAKTA BEKLİYOR :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESAJANS -- 2 Mayıs 2010; 2:08:05 >
  • boya rengi süper işçilik de öyle acaba boya akrilik mi başka bişey mi fırın falan yazmışsın bi sayfaya da
  • boya çok güzelbir hava katmış olaya gerçekten süper
  • Herşeyi ile izlemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaf1

boya rengi süper işçilik de öyle acaba boya akrilik mi başka bişey mi fırın falan yazmışsın bi sayfaya da

Yok arkadaşım, nerdeee fırın Yazdığım fırın , hikayeden kendi imkanlarımla, elektrik ocağı + ısıtıcı fan Bildiğimiz akrilik Duplicolour, sprey boya işte
  • fotolarına hayranım hocam
    sizin şu fotoğraf makineniz nedir ? bir mahsuru yoksa marka model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

fotolarına hayranım hocam

Çok sıradan compact bir makinedir kendileri Nikon coolpix s700, marifet deklanşöre basanda üstadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CESAJANS

quote:

Orijinalden alıntı: menem

fotolarına hayranım hocam

Çok sıradan compact bir makinedir kendileri Nikon coolpix s700, marifet deklanşöre basanda üstadım

güzel noktalar yakalıyorsunuz üstadım.

• hocam bende benim chiller için embraco 1/3 134 gazlı komp aldım arbiter hocama gaz konusunu pm den sordum 404 kaldırırmı diye pm bakarsa sevinirim
    sizin projeyide 4 gözle takip ediyorum keşke daha çok poje olsa forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylpc

hocam bende benim chiller için embraco 1/3 134 gazlı komp aldım arbiter hocama gaz konusunu pm den sordum 404 kaldırırmı diye pm bakarsa sevinirim
    sizin projeyide 4 gözle takip ediyorum keşke daha çok poje olsa forumda

Hayırlı olsun, keşke direk 404 lü modelinden alsaydın

Keşke dediğin gibi olsa, bırak tr deki forumları dünyayı geziyorum sürekli, netten, doğru dürüst bir proje göremiyorum, feyz alıcak Bir çok cevapsız kalan sorumdan sonra, deneye yanıla yol almayı kafama koydumda bu aşamaya kadar gelebildim. Sanırım benim bu projem bir çok meraklıya epey ışık tutacaktır. Bildiğiniz gibi bu topicle ilgili olarak attığım ilk postları bile değiştirmedim ki, yarın bu topicten bir şekilde faydalanmak isteyenler olursa nerelerden , nerelere gelindiğini rahat bir biçimde çözümleyebilsinler

• xs de güncel olmasada baya konu var hocam en çok ilgimi çekende piotresin single stage 2.5 hp -93 lük phase change projesi
    ve kompresör arasında 40 tl gibi bi fiyat farkı vardı ondan tercih ettim şu an maddi olarak fazla zorlamamak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylpc -- 3 Mayıs 2010; 14:53:43 >
  • quote:

xs de güncel olmasada baya konu var hocam en çok ilgimi çekende piotresin single stage 2.5 hp -93 lük phase change projesi
    ve kompresör arasında 40 tl gibi bi fiyat farkı vardı ondan tercih ettim şu an maddi olarak fazla zorlamamak için

XS i takip ediyorum, zaten orayada açtım bu topic ten Ancak benim kastım chiller projeleri... Detay ve yol gösterici olarak

Maddi kaygılar konusuna gelince , bu sınırlama insanı kahrediyor ne yazıkki

• çok soğuması iyi değilki yoğunlaşma olur su damlalarından anakartın zarar görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: spycer

çok soğuması iyi değilki yoğunlaşma olur su damlalarından anakartın zarar görür

3 mesajınız var ve birisi bu forumda siz sıcak tutun anakartınızı hocam yalıtıma gerek kalmaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spycer

çok soğuması iyi değilki yoğunlaşma olur su damlalarından anakartın zarar görür

3 mesajınız var ve birisi bu forumda siz sıcak tutun anakartınızı hocam yalıtıma gerek kalmaz

Öyle deme üstad, arkadaş konuyu baştan okumadan, direk yorumunu yazmış ve kendincede mantıklı bir yorum

Arkadaşımız onca yaptığımız, emek harcadığımız ve tek tek resimlediğimiz projemizi baştan, üşenmeden okursa, teredüt edip uyardığı nokta hakkında bilgimiz olduğunu ve olabilecek bu sıkıntıya engel olmak adına, gerekli önlemleri aldığımızı farkedecek ve uyarısının gereksiz olduğu kanaatine zaten varıcaktır

• Yeni fotoğrafları bekliyoruz üstad soğutucu sistemi kurduktan sonra o.c. yapmaktan başka bir şeye fırsat kalmıyor heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkowan

Yeni fotoğrafları bekliyoruz üstad soğutucu sistemi kurduktan sonra o.c. yapmaktan başka bir şeye fırsat kalmıyor heralde.

Valla işin aslı , bu aralar ne projeme nede oc. ye ayırıcak zamanım yok,
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.