Şimdi Ara

Cosmic armor süperman vs king buster hulk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu vs yide yorum yapmadan king buster hulkun güçlerini yazdığım yeri okuyun sonra yorum yapın bana göre KBH

• Sıktın birader
  • Anlamadım daha açık konuş bro
  • Çizgi romancı01 Ç kullanıcısına yanıt
    Dostum boşuna cevap bekleme aklı sıra senle dalga geçiyor boş ver kendini profosör zannediyor

Belge isteyincede susuyor comicsci belgelerle konuş
    Anlamaman normal .. Her neyse saçmasapan konular açma daha ..
  • Merak ettim açarsam ne yapacam saçma olan tek şey sensin gerçek bilgi haklı kendini profosör zannetme senin bilgin benim bilgimin yanında 1 kum tanesinden daha küçük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çizgi romancı01

Merak ettim açarsam ne yapacam saçma olan tek şey sensin gerçek bilgi haklı kendini profosör zannetme senin bilgin benim bilgimin yanında 1 kum tanesinden daha küçük

Profesör banlanmış
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
  • Döndü profesör
    Çokta şe yapmayın hocam, o arkadaş herkese sataşır böyle Kendisini bansız görmek zor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamparf

Çokta şe yapmayın hocam, o arkadaş herkese sataşır böyle Kendisini bansız görmek zor zaten.

Dalgaya alıyom zaten profösör gibi davranıyor profösör ile en büyük farkı ise varsayımcı belgeyle konuşmuyor
    "Dalgaya almak " "Profösör" 👍👊
  • Bay profösör formu terkette formun namını düşürme senin gibiler yüzünden forma kimse bir şey yazmıyor
    Tmm hemen terkediyorum
  • Terkettiysen bugün parti var demektir

• Cosmic Armor Superman yani kısaca Thought Robot gözünü kırpsa tüm Hulk versiyonları asla var olmamış olur.

Thought Robot dediğimiz şeyin gücü sınırsıza çok yakın Outverse.

Universal <<<< Limited Multi-versal << Unlimited Multi-versal <<<< Above Multi-versal <<< Hyperversal <<<<<<<<< Outversal <<< UNLİMİTED

Hulk'un ise tüm versiyonlarını toplayıp sonsuzla çarpsak evrensel bile etmez. Ki konuda yazdığın King Buster saçmalığı da asla varolmamış bir şey ve Hulk ile gram alakası yok.

Klasik gümüş çağ Superman > WB Hulk.

Saçma sapan konu.

Burada Thought Robotun parmağının ucunda yarattığı şey çoklu evren.

Cosmic armor süperman vs king buster hulk

Dediğim gibi, saçma sapan konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öylesine24 -- 28 Mayıs 2018; 18:31:58 >

• Öylesine24 Ö kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten konuyu açan troll bir idda attı bir daha ortaya çıkmadı
  • Pardon o zaman. Normalde DH üyesi değilim Google'de denk geldim de :)

Yine de dursun burada, zararı yok :')) Hulk fanbasei görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öylesine24 -- 27 Mayıs 2018; 23:57:43 >
  • Öylesine24 Ö kullanıcısına yanıt
    Ben de önceden hulkun süpoyu alacağını düşünüyodum fakat araştırdım ve süponun hulku yeneciğini anladım ama hulku hero olarak sevmeye devam ediyorum
  • Zaten sevmeye devam etmelisin.

Mesela spiderman supermanı alamaz thoru alamaz hulku alamaz ama çok seviyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.