Şimdi Ara

Coşkun Sucuk kg 36,90 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
3.419
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O iki sucuktan birini deneyeceğim, öncelikli olarak hangisini tavsiye edersiniz hocam?
  • Ben perakende saticisiyim şuan coşkun sucuk bize geliş fiyatı 31.50tl..

Direk coskundan alınma fiyat değil bu aracıların getirdiği fiyat..

Bu işin altından bisey çıkmaz umarım bu fiyatlar akla mantığa sığmıyor... Fiyat işlenmiş et ürününe gore çok uygun
  • remy_ kullanıcısına yanıt
    İlginç, hem de içinde manda eti de varmış... Fermente mi hocam?
  • Avanta A kullanıcısına yanıt
    birbirine yakın ancak karamavuşlar biraz daha baharatlı ve sarımsak baskın gelebilir o yüzden aluçdağı öneririm. aluçdağı tamamen katkı maddesiz doğal et ve baharat.
  • Cumhuriyet, İkbal, Şahin ( ki Cumhuriyet ve İkbal'i az buz değil kangal kangal yerdik Nilüfer'de hostluk yaparken ) bir yana Ege Tire diye bir marka var arkadaşlar. Bazı yerlerde baya 1 aylık kurumuşu satılıyor almayın ama tazesi şöyle 1 haftalık olanı harika. Sanırım yediğim en iyi sucuktur. Ve fiyat olarak 40 lira civarı kilosu. Kasap sucuk gibi duruyor. Genelde yarım kangal boyutu. Deneme fırsatınız olursa deneyin.
  • ....

Coşkun Sucuk kg  36,90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros artık apikoğlu satmıyormuş. anlaşmamız yok artık diyolar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • siparişim geldi. sucuk kokusundan bile belli. gerçekten güzel. parasını sonuna kadar hak ediyo. hiç merak etmeyin, hakkını vererek yedim.
    pastırması da hoşumuza gitti. kağıt gibi ince ve çemensiz.
    salam ve sosis sıradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

siparişim geldi. sucuk kokusundan bile belli. gerçekten güzel. parasını sonuna kadar hak ediyo. hiç merak etmeyin, hakkını vererek yedim.
    salam ve sosis sıradan.

Kasap sucuk mu aldın normal mi? 150 üzeri ücretsiz kargo daha düşük olsa idi bende alacaktım ama çok be 150 de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

siparişim geldi. sucuk kokusundan bile belli. gerçekten güzel. parasını sonuna kadar hak ediyo. hiç merak etmeyin, hakkını vererek yedim.
    salam ve sosis sıradan.

Kasap sucuk mu aldın normal mi? 150 üzeri ücretsiz kargo daha düşük olsa idi bende alacaktım ama çok be 150 de

kasap almıştım hocam.ısıl işlem parmak da aldım ama onu denemdim. aman aman bi fark olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 11 Aralık 2016; 7:30:26 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smhzhl

ULAN SİZE DİYORUMKİ BEN SİZE 32 TL DEN SATAYIM ÇOŞKUN IŞIK İŞLEM GÖRMÜŞ SUCUGU GİDİP HALA 36.90 DAN ALIYORSUNUZ NE GARİPSİNİZ YAHU TOPTANCIYIM BEN TOPTANCI

hımm. ışık işlem görmüş ha. son sistem heralde bu. peki hacı sen kimsin, nesin, nerdesin, nasıl alacağz senden? nasıl güveneceğz sana?

+1

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smhzhl

ULAN SİZE DİYORUMKİ BEN SİZE 32 TL DEN SATAYIM ÇOŞKUN IŞIK İŞLEM GÖRMÜŞ SUCUGU GİDİP HALA 36.90 DAN ALIYORSUNUZ NE GARİPSİNİZ YAHU TOPTANCIYIM BEN TOPTANCI

hımm. ışık işlem görmüş ha. son sistem heralde bu. peki hacı sen kimsin, nesin, nerdesin, nasıl alacağz senden? nasıl güveneceğz sana?

ışıl yazacagıma ışık yazmışım istanbul bağcılardayız. istediğiniz kadar verebiliriz .. Çoşkun bu aralar çok düştü piyasa zor zamanlar geçiriyor çoşkunda hakeza öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhzhl -- 4 Şubat 2018; 20:39:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

migros artık apikoğlu satmıyormuş. anlaşmamız yok artık diyolar.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/1447908-30105-apikoglu-klasik-fermente-sucuk-kg
  • ya burdakilerde artık satılmıyor yada satılanlar son mallar. migros neden satmasın, çok saçma ama şarküterideki öyle dedi. heralde yerel bi durum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

ya burdakilerde artık satılmıyor yada satılanlar son mallar. migros neden satmasın, çok saçma ama şarküterideki öyle dedi. heralde yerel bi durum.

http://www.apikoglu.com.tr/

siteside sanal markete yönlendiriyor.

apikoğlu sapsarı etiket candır :)
  • Geldi mi sucuklar kalite nasıl

• smhzhl S kullanıcısına yanıt
    İzmire 2 kg kargo dahil ne kadar olur.

• Uyum markette de 36,90 arkadaşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermani06

Geldi mi sucuklar kalite nasıl

geldi hocam. yukarda da yazdım. sucuk ve pastırmasından çok memnun kaldım. sosis ve salamı marketteki markalar gibi.
    sucuk yaş da değildi. çok kuru da değildi. tam kıvamındaydı. bu fiyata alınacak en iyi sucuk. şahinmiş apikoğluymuş hikaye, parasının sucukları değiller.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.