Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (565. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
476.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az önce aradılar. Oldukça kibar bir beyefendi. Kargo bilgilerini mail attık. Bir seride anakartta sorun oldu. Bu hafta yollayın. Önümüzdeki hafta değişip yollamış oluruz dedi. Dış kasa dışında yenilenmiş olacak cihazınız dedi.
    Öğrenme modu ve kalibrasyon ayarının 1 dereceden fazla olması taleplerini ilettim. Sizden dönüşleri önemsiyoruz. Ama biraz bu süreçte aksiyon alamadık dedi. Adamın üslubu yaklaşımı biraz gönlümü aldı. Umarım kısaca sorunumda çözülür. Seneye güzelce kullanırım cihazımı, belki yeni anakart iyi gelir benim kullanımıma. Su öğrenme modu eğer bu yaza gelirse olumsuz yorumlarım olumluya dönebilir.

Sizde kayıt açıp yollayın bir an önce yenilensin sizinde ekranınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Az önce aradılar. Oldukça kibar bir beyefendi. Kargo bilgilerini mail attık. Bir seride anakartta sorun oldu. Bu hafta yollayın. Önümüzdeki hafta değişip yollamış oluruz dedi. Dış kasa dışında yenilenmiş olacak cihazınız dedi.
    Öğrenme modu ve kalibrasyon ayarının 1 dereceden fazla olması taleplerini ilettim. Sizden dönüşleri önemsiyoruz. Ama biraz bu süreçte aksiyon alamadık dedi. Adamın üslubu yaklaşımı biraz gönlümü aldı. Umarım kısaca sorunumda çözülür. Seneye güzelce kullanırım cihazımı, belki yeni anakart iyi gelir benim kullanımıma. Su öğrenme modu eğer bu yaza gelirse olumsuz yorumlarım olumluya dönebilir.

Bende mail atmıştım şu cevabı vermişler = ""

Yaşanan led sorunlarıyla ilgili birden fazla örnek olması sebebiyle sorunun tespiti adına çalışmalarımız sağlanmaktadır. Bu hafta içerisinde sizlere dönüş sağlayarak cihazınızı servise isteyerek değişimi sağlanacaktır.

Kaydınız açık olarak tarafımızda beklemektedir.""

Bu arada sadece led ekranı gönderiyoruz değil mi kombiye takılanı göndermiyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese selamlar. Eve yeni kombi aldık. Daikin ndj 24 binlik tam yoğuşmalı kombi. Buna uygun oda termostatı almak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum Saygılarımla

• Yeni tasinacagim evdeki kombi Demirdokum, gelen servise sordum Cosa takip kullanicam. Cihaziniz garanti disi kalir dedi. Sizce dogrulugu varmi?

• serta2 kullanıcısına yanıt

bozulunca termostatı çıkar orj klipsi tak çağır feriştahı anlamaz ama termostat bağlantıları üstündeyken çağrırsan ot anakartı yakmış gibi ütopik söylemler bile kakalayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 14 Ağustos 2021; 1:13:45 >
  • Arkadaşlar buderus kombim üçin termostat alıcam cosa ile generalht500set arasında kaldım hangisini tavsiye ederisniz

• quote:

Orijinalden alıntı: B.YEKE

Arkadaşlar buderus kombim üçin termostat alıcam cosa ile generalht500set arasında kaldım hangisini tavsiye ederisniz
    Tartışmasız Cosa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloud Nine

Tartışmasız Cosa.

Alıntıları Göster

çok teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Merhaba

Ürünün led sorunu ve 2 derece farklı ölçme sorunlarıyla servise gönderdim . Cihaz yenilendi demişler ama ben değişiklik fark edemedim . Muhtemelen ledleri yenileyip gönderdiler . Çünkü derece yine aynı sekilde yanlıs ölçüyor 3 termostadla kıyasladım hepsiyle fark aynı .

Ürün tamirden geldikten 10 gün sonra yine led hatası verdi . Yine servise yolladım . Cuma elime yine ledler tamirli olarak geldi. Bu sefer kullandğım adaptörü ve kabloyu da istediler . Kutudan çıkanlardı zaten yolladım . Adaptörü telefon adaptörü ile değişip yollamışlar.

Benim bu cosa v4 te sansım kötü gitti. Aldıktan 3 ay sonra bozuldu , tamir oldu 10 gün sonra yine bozuldu . bakalım yine sorun çıkaracak mı? Ben gecen sene tasarruf ve konfor noktalarında da üründen memnun kalmadım . Ben alacak olanlara ürünü önermiyorum .

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baxı -- 3 Eylül 2021; 15:45:10 >

• Baxı kullanıcısına yanıt

Ben de gönderecektim LED sorunu için ama yazdıklarınızı okuyunca düşünmeye başladım göndermesem mi acaba diye.

Muhtemelen 30 iş günü servis muhabbetine zaman kazanmak için size çabucak gönderdiler.

Kaç defa aynı arıza olursa ürünü iade edip parayı geri alma hakkı var tüketici kanununa göre bilen var mı?

• Cosa termostatımı taşınacağım için sökmem gerekiyor.
    Kombi: eca proteus premix

Kombi içi baglantıdaki Kablo klementste. Onu söktükten sonra yerine bir şey bağlayacak mıyım. Sökülen yer boş kalacak değil mi?

• Merhaba ,

Cosa V3+ Yeni P4TR-20 cihazının yazılım sürümü : 2.10 olmuş. 22 eylül saat 17:20 gibi 1 yıla yakın süredir gayet düzgün çalışan cihaz bir anda 3 derece fazla ölçmeye başladı. Bu durumu yaşayan başka kullanıcılar varmı ? Cosa ya çağrı da açtım.

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weba -- 23 Eylül 2021; 8:51:57 >
  • superstarr1907 S kullanıcısına yanıt

Köprülemeniz gerekiyor.

• Buderus logomax plus gb 072 için on/off termostat takabiliyor muyuz? Bağlantı şemasını bilen var mıdır?

• Arkadaşlar daikin premix vz kombim var. Oda termostatı almak istiyorum. Akşam 6 ya kadar evde yokuz cosa ile gündüz sıcaklığı düşürüp eve gelmeden artırmak mı, komple kapatıp akşam açmak mı yoksa o.t siz bütün gün sabit yanması mı sizce hangisi mantıklı.

• Cosa akıllı termostat alalı 5 ay oldu ama ekranı benimde bozuldu. Bu işlemden sonuç alabilen oldu mu?

• Cosa nın p4tr-21 modellerinde mi genel de böyle oluyor ekranlar. P4tr-01 mi yoksa p4tr-21 mi almak mantıklı

• Arkadaşlar yeni taşındım evde kombi bağlantıları bu şekilde. Daha önce oturan kişi ot takıp birşeyi çıkarmış mı? Bir önceki evde daikin vardı onda ot takılacak yerde siyah iki uca giren bir kısım vardı bu evde yok.. Kombi baymak star bridge extra

• help21 kullanıcısına yanıt

Semada belirtilmiş 1 ve 2 yazan yere termostat baglanmayacaksa köprü yapılması lazım

• burakyalcn B kullanıcısına yanıt

Siz evde yokken dereceyi düşürmek tasarruf sağlar. Ancak evi buz gibi yapmak tasarruf sağlamaz. Örneğin siz evde yokken 18 19 derecelere düşürmek yeterlidir. Eve geldiğinizde 22 dereceye çıkarmak uygundur

• 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.