Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
476.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • indirim kodu varmı satın almak istiyorum
  • Beyler... Cosa sunucularında yine bağlantı sorunu mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine güncellemişler firmware i neler değiştiğini de yazmıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cosa artık desteği bıraktı galiba. Bir hafta oldu cosayla ilgili sorunu yazalı dönüş yapan olmadı.Cosayı kaldırıp atıp başka termostat alıcaz bu gidişle
  • bende klima kombi v4 var ama klima menüsünü bulamadım termostat kurulu wifi tanıtıldı ısıtma var başka bişiyok
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Eğer tasarruf gerçekten %44 ise baya iyi 😄
    Bu sene bilerek ilk ay takmadım. 205m3 tüketim ile 392₺ geldi. Bu ay devreye aldım bakalım ne olacak.

Bende takmadım, 309 geldi. Yarın takıyorum ve bekliyorum nolacak

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Ben yine büyük hissediyorum ama hayırlısı. M3’e bakmam gerek yarın. Ordan belli olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son güncelleme ile benim oda termostatım sustu. 1 günde servislik olduk kime göndereceğim garanti için derken meğer güncelleme sırasında olmuş. Cosa destek isteği üzerine kendilerine kargo ile gönderdim. İnşallah her güncellemede bu olmaz.

• Merhaba,
    Cosa V4 den memnunum. Ancak şöyle birkaç önerim olacak. dış sıcaklığı bende dışarı kouylacak bir sensör olmalı. kombinin iç sıcaklığını yine cosadan ayarlansa süper olur.
  • ealabas E kullanıcısına yanıt
    Dis sıcaklığı Kablosuz olarak olcen termometreler var.ben kullanıyorum .Hiç bir oda termostadı dış sıcaklığı olcmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: egebey18

bende klima kombi v4 var ama klima menüsünü bulamadım termostat kurulu wifi tanıtıldı ısıtma var başka bişiyok
    Bende de aynı durum var. Klimalı olanlarda sadece adaptörle çalışır diyor ama pil girişi de var.. Kazıklandık mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • egebey18 kullanıcısına yanıt
    Telefon aplikasyonunda ayarlar kısmında klima tanimlama yapılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Telefon aplikasyonunda ayarlar kısmında klima tanimlama yapılacak.
    Ayarlar kısmında ısıtma dışında bir seçenek yok ki.. Nereden tanımlama yapıcaz?

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

• Son birkaç gündür sürekli kopma veya kombi ünitesi ile iletişim hatası oluyor. Yeniden kurulum ve sıfırlama yaptım ancak düzelme olmadı. Haftalık ve saatlik program çalışmıyor. Cosa ekibine ulaşamıyorum. Örneğin şu anda dışarı modunun devreye girmesi gerekirken halen son çalışan modda bekliyor. Kısacası benim için cosa sınıfta kaldı.

• benim evde kullandığım termometre bu. niye oda termostadında da kullanılmasın ki?
    Bence kullanılırsa daha detaylı ayrıntılı kombi kullanımı olur bence.
    Tabi opentherm standartlarında olduğu bir termostat olsa daha süper olur.
    Bu standart eski kombilerde yok ama yeni kombilerde olur.
    Valla benim Cosa da her hangi bir sıkıntı yaşamıyorum. muhtemelen modem ve hatlardan kaynaklı olabilir.
    bu aradalar benimde netimde sıkıntı var. Hava şartlarından hatlarda sıkıntı olabiliyor.
    Bunuda göz önünde bulundurmak gerek.

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

• 1 hafta oldu kendi sitesinden v4 ürününü sipariş vereli ne kargo var ne mail attılar hiçbirşey yok. 4 gün önce bildirim bıraktım ararlar diye o da yok bu ne rezillik. Daha ürün gelmeden sıfır destek cidden, kimbilir sorun yaşasam ne olcak, mide bulandırıcı bunların yaptıkları müşteri hizmetlerine ulaşamamak nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ealabas

benim evde kullandığım termometre bu. niye oda termostadında da kullanılmasın ki?
    Bence kullanılırsa daha detaylı ayrıntılı kombi kullanımı olur bence.
    Tabi opentherm standartlarında olduğu bir termostat olsa daha süper olur.
    Bu standart eski kombilerde yok ama yeni kombilerde olur.
    Valla benim Cosa da her hangi bir sıkıntı yaşamıyorum. muhtemelen modem ve hatlardan kaynaklı olabilir.
    bu aradalar benimde netimde sıkıntı var. Hava şartlarından hatlarda sıkıntı olabiliyor.
    Bunuda göz önünde bulundurmak gerek.

Keşke net kaynaklı olsa, sanırım sunucularında sorun var yada bendeki istasyonda. Anlamsız dereceler okuyor, modlar arasında geçiş yapmakta direniyor. Bu sene anlaşılan destek konusunda dibe vurdular. Umarım doygunluk değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPacaman

Ayarlar kısmında ısıtma dışında bir seçenek yok ki.. Nereden tanımlama yapıcaz?

Alıntıları Göster
    Bugün cosa'dan aradılar. Klima menüsünü aktif ettiler sağolsunlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyeniiz

Son birkaç gündür sürekli kopma veya kombi ünitesi ile iletişim hatası oluyor. Yeniden kurulum ve sıfırlama yaptım ancak düzelme olmadı. Haftalık ve saatlik program çalışmıyor. Cosa ekibine ulaşamıyorum. Örneğin şu anda dışarı modunun devreye girmesi gerekirken halen son çalışan modda bekliyor. Kısacası benim için cosa sınıfta kaldı.
    cosa ekibine ulaşmak bimer cimer gibi zor. ürün ile ilgili bir sorun olduğunda bir çağrı merkezi yok. büyük eksik kusur. kurmasını bilen bilmeyen kanser olur. zırt pırt bağlantı kopması falan derken kaldırıp çöpe atarsınız.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklısın . yerli milli diye alıyorsun. çin mallarindan da kötü çıkıyor. kaç sefer screen shotlarla mail attığımı hatırlamıyorum.
    gereksiz çözümsüz geri dönüşler ama kopmalar fulll
  • 
Sayfa: önceki 504505506507508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.