Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
476.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım bir oyti bir kaç gün devre dışı bırakıp kazan sıcaklığınızı gündüz 36-37 arası gecede 33-34 arasında çekermisiniz bir tüketiminizi oyle takip edin benim kendi kişisel fikrime gore 50 derece kazan sıcaklığla yoğuşmalı kombinizi üzüyorsunuz...
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Kazan sıcaklığını kaç yapmalıyım ki üzmemek için ? Tam anlamadım bu kısmı.

Uygun bir vakitte sıcaklık ile ilgili söylediğinizi de denemeye çalışacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    bir dediğimi deneyin siz bir iki gün farkı siz çözceksiniz zaten otomatikman.iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ocak 2020; 22:0:27 >
  • binada izolasyon yoksa o.t işe yaramaz. konfor kaçar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim v3 gece boyunca çalışmamış cihazlar arası iletişim problemi vermiş. Evde bebek var lanet olsun bu cosaya

• Ice_Sh@dow kullanıcısına yanıt
    1 haftadır bu sorunu yaşıyorum. Firmaya ulaşmak için defalarca yazmam sonucu dönüş yaptılar. Ama onlar yapana kadar ben idarelik bir cihaz almıştım. Sözde yazılımsal problem varmış 1 haftaya çözülecekmiş.

Bu ürünü kesinlikle almayın. Yerli üretime lanet olsun dedirten bir marka.
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    V3 baglanti sorunlari olan bir model.V4 kullaniyorum boyle bir sikinti yok.Daha once v1 kullanmistim ara ara o da kopuyordu.cok can sikiyor gercekten.

• erkostu E kullanıcısına yanıt
    Böyle bir sıkıntı yok derken sizde yok o zaman. Bende V4 var her türlü bağlantı sorununu yaşadım. İlk 1 hafta internetten durmadan kopuyordu, düzelttiler. 1.5 ay geçti şimdi cihazlar arası iletişim koptu diyor durmadan ve burası kiracıların olduğu bir yapı insanlar haklı olarak isyan etti. Manuel açık tutmak zorunda kalıyorum şu anda. Günlük ortalama 500 lira doğalgaz yakıyor burası ve bu Cosa denilen lanet yüzünden inanılmaz zarar ediyorum. Şimdi Netatmo alıyorum Applestore'dan.

Bir cihazın 4. versiyonunu yapmışsın, hala daha bağlantı sorunlarını çözememişsin. Böyle bir kalitesizlik görmedim hayatımda.

Müşteri hizmetleri desen Allahlık zaten. Yerli üretime de Cosa'ya da lanet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 5 Ocak 2020; 20:9:42 >
    Termostat ve kombi ünitesi arasında kaç oda kaç duvar var

• Merhaba, modem degisimi yaptım. Isimler sifreler ayni. Tekrar kurulum gerekti. Cosayi internete bağladıktan sonra internete baglanin kisminda kaliyor. Internetim olmasina ragmen. Sagolsunlar telefonla erisimi de kaldirmislar. Nasil cozerim bunu?

Biz şanslıyız o zaman bende sıkıntı yok.bazen anlık kopmalar olmuş sonra kendi kendine bağlanmış onuda grafikten görüyorum.ama cihaz işini yapıyor internet erişimi kopmuş oluyor ben koptuğunu anlamıyorum bile.

• tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    0, aralarında 1.5 metre falan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 5 Ocak 2020; 23:18:47 >
  • erkostu E kullanıcısına yanıt
    Ya hocam niye kopuyor cihaz onu anlamıyorum. 4. neslini yapmışsın, ama sorunları giderememişsin. Komik.

Ben evde Nest kullanıyorum daha 1 kere koptuğunu görmedim. https://www.apple.com/tr/shop/product/HJB92ZM/A/netatmo-termostat-homekit-s%C3%BCr%C3%BCm%C3%BC şu cihazı alıyorum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 5 Ocak 2020; 23:19:28 >
    Hayırlı olsun.

• Cosa bence sadece adı var işlev yok gibi geldi bana...

• Selamlar,

3 yıldır sorunsuz bir şekilde kullandığım cosa v3 cihazımı satıyorum ilgilenen olursa mesaj ile ulaşabilir. Hiç bir tamirat görmedi arada bir server sıkıntısı dışında başka bir sorun yaşamadım. Şuan aktiftir çalışır durumdayken söküp vereceğim.

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey
  • Ben en iyi verimi 22.3c ve 60c su sıcaklığında alıyorum, 50c yapınca çok uzun sürüyor istediğim değere çıkması ve azda olsa daha fazla gaz tüketimi oluyor.

Ev güney cephe komple dış cephe yalıtımı mevcut ekstra balkon iç duvarları hem balkonun içinden hem de evin içinden yalıtımlı. Bunun dışında tüm camlarım sağlam fakat yine de elimle yapışkanlı fitillerden çektim, birleşim çıtalarını silikonladım, evin rüzgar almaması için dış kapıyı çerçevesini komple süngerledim.

Genel olarak bunlar azda olsa işe yaradı fakat güney cephe olması en büyük etken, özellikle 4-5c olsun hava ama güneşli olsun evin için yanıyor güneş alınca.

15gün in 300tl çok yüksek bir rakam ama çevremde var böyle kullanıcı arkadaşlar, adam evi ısıtamıyor , çatı dubleksi ve üst kat 16-17c civarı geziyor inanılmaz bir soğuk bu, ben komple kapatsam 10-20c’ye anca düşer. Kuzey cephe ve çatı yalıtı olmaması, teras kapatmaması en büyük etkenler.

• Arkadaslar bende v3 var haftalık moda alınca cıhaz atıyorum ev modundaysa bellı bır saatte gece dısarı moduna gecmıyor sureklı ev modunda takılı kalıyor sebebı ne olabılır?

• Daha bu kış v3 bir problem yaşamadım çok şükür geçenlerde kopma olmuştu oda bizden kaynaklı modemin kablosu çıkmış temizlik yaparken ama sanki bu sene kombiyi daha fazla çalıştırıyor cosa günluk 6 saati buluyor 22,8 ayarlı kazan sıcaklığı 45 de

• pegassus01 kullanıcısına yanıt
    Kazan sıcaklığı 55-60 derece öneriliyor. Buna bir bakın..
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.