Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
475.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski cihazın kombiyi takılan kablosunu yeni cihaza direk takip kullanabilir miyiz, kombiyi yeniden açmadan ve servis çağırmadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VEBAL kullanıcısına yanıt
    Evet hocam eski kombi ünitesine kombiden gelen kabloyu söküp yeni kombi ünitesine takabilirsiniz.
  • GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, sipariş geçiyorum

• Şu an kullandığım üründen de çok memnun olduğum için, yeni versiyonu aldım, eski ürünü de klima kontrolü olarak kullanacağım

• Cosa ilk nesil cihazlariyla ilk piyasaya çıktığında altyapidaki eksikleri sebebiyle bazi sorunlar yaşadı çünkü o zaman çok yeniydi ve bir acemilik evresi geçirmesi sebebiyle ilk müşteriler kobay durumuna düştü ancak sonrasinda altyapısını güçlendirdi ve deneyimini arttırdı ancak bu seferde ilk nesil cihazlardaki donanimsal yetersizlikler göze batmaya başladı ( ekransiz olusu, güç kablosu , bağlantı kopyaları vb.) bunu da güçlü bir donanima sahip yeni bir tasarimla telafi etmeyi tercih ettiler. Tüm bunlar göz önüne alındığında yeni cihazlarda cosanin ilk acemiliginde yaşanan sıkıntıların olmayacağına canı gönülden inanıyorum ve bu yerli ürünün geliştirilmesini taktir ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 13 Mayıs 2018; 0:4:57 >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Haklısınız.İste bu yüzden ilk kullanicilara eskiyi getir yeniyi götür kampanyası yapmalılar

• cosa küçük çaplı bir firma sabancı koç değil ünlü yabancı teknolojik bir markada değil böyle birşey yapacak bürtçeside olduğunu sanmıyorum babasının hayrına müşteri memnuyeti ayağına değişim yapmaya kalksa bu dolar kuruyla cihazın maliyetinden herhalde batarlar şu anki görünen tabloda ütopik istekler..
    2016 model lüks oto alıp 2018 de aaa bu eskidi yenisini verin demek gibi birşey
    ha şu olabilir cihazı yine düşük kar marjıyla eskiyi getir yeniyi al trazında eski kullanıcılarına jest yapabilir belki kışın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Mayıs 2018; 0:43:39 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsanız su an hem eski kullanıcıları bir jest hem de yeni alacak olan kullanıcıları jest yapılıyor.

Kerimcem Beyinde dediği gibi firma çok büyük değil doların durumuda göz önüme alindiginda ürünün fiyatı gerçekten makul ayni özelliklere sahip honeywellin modulasyonsuz olanından bahsediyorum 500 lira gibi rakamlara satılıyor bu cihaz hem klima kontrolunede sahip evet belki eski kullanicilarin gönlünü almak için kışın bir kampanya yapılabilir eskiyi getir yeniği götür diyerek ancak ürünün fiyatının 600 liraya çıkacağını söylüyorlar bunu goz önüne aldiginizda eskiyi sizden 150 lirayada geri alsa yine bu fiyata dusmeyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 13 Mayıs 2018; 1:2:3 >
  • Bütün şikayetlerime rağmen, internete bağlanmadan kullanım, modül ve istasyon ayrı ayrı internete bağlandığı için siparişimi verdim. Tek eksikleri kaldı. Klima için ayrı istasyon vermeliler, kombi bütün evi klimaysa genelde tek odayı iklimlendiriyor, kombi için istasyonu kayduğum yerden klimayı çalıştıramıyorum, klimaya uygun yere istasyonu koyduğumda kombideki üniteyle bağlantısı kopuyordu. Tek korkum piliyle ilgili. Bizmi takacağız içinde var mı, varsa hala adaptörle kullanılabiliyor mu?

*Eskisini kendim değerlendireceğim.

• Ben de hemen bir tane kaptım. Zaten çok memnundum. Bu fiyata düşünmeye gerek yok derim.

• Bende aldim artik gecen kis eski modelini 250tl ye kacirmistim. Umarim pisman olmayiz.

• audioslave kullanıcısına yanıt
    Çok yakın zamanlarda masraf olmuş sizin için

• Bende yeni modelden almayı düşünüyorum,
    ama bende klima yok ve klima taktırmayıda DÜŞÜNMÜYORUM.
    Neden her iki seçenekte klima mevcut, ben sadece KOMBİ
    modelini istiyorum, nasıl sipariş verebilirim bu durumda!!?
  • kridvan kullanıcısına yanıt
    Su anki fiyat klimasiz olarak ileride satılacak olan modelden daha uygun klima özelliğini kullanmak şart değil su anki satış seçeneklerin de klimasiz modeli yok malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 14 Mayıs 2018; 7:7:41 >
  • Şuan eldekini satıyor zaten yeniyi almak isteyenler, 100-150 TL fiyata sahibindene koyup satabilirsiniz.
    Yenisi de size 150 tl ye mal olmuş olur, tabi niyetiniz varsa ancak bu şekilde olabilir.
    Eskiyi getir yeni götür şeklinde bir kampanya olsaydı fiyatlar çok daha farklı olurdu emin olun.
  • Yeni üründen bende sipariş verdim bakalım inşallah ilk alanlar kurbanı olmayız. Genelde ilk ürünlerde çok hata çıkar çünkü eski ürünü 100 liraya verebilirim sadece kombi paketli ilk seri ürünlerden

• ocak ta aldığım kombi paketim 2 ay sonra 1 derece eksik ölçtüğü için deli gibi kombi yanıyordu ve o dereceyede ulaşmıyordu sonra kombi derecesini 1 derece arttırıyordum sonra bir anda eksik ölçtüğü için ev soğuyordu.. servise yollicam bu ara kombi kullanmıyorum nedersiniz yardımcı olurlarmı sizce ?
  • Kampanyanın son günüydü bu gün bakalım devam edecekler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 14 Mayıs 2018; 21:9:4 >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Pili koniusunda bilgisi olan varmi.

• Bende merak ediyorum, 4 gün oldu mh mailime cevap veremedi.

• 
Sayfa: önceki 314315316317318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.