Şimdi Ara

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.988
Cevap
211
Favori
476.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son durum nedir? Yazmadınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Hocam sezon bitti sayılır acil ihtiyaçmış gibi görmeyin.
    Önümüz yaz ikinci el düşünüyorsanız da zaman zaman sahibindene bakarsınız.
    Ama yeni cihazın satışı ne zaman başlar belli değil, bence yazın sonunda başlarlar.
  • tyfnktk T kullanıcısına yanıt
    Yeni ekranlı Cosa mart sonu gibi çıkacak deniyordu röportajlarda. Aynı zamanda akıllı enerji monitörü de çıkacak denildi.

Yaz ortası gibi mobil uygulamanın değişeceğini, engelli dostu bir uygulama olacağını duydum.

Ekim kasım gibi de dijital ekranlı termostatik vana çıkartılacakmış.

Bugün güncel bir fiyat araştırmasında gittigidiyor üzerinden 260tl sıfır Cosa 3.0 bulabilirsiniz. Bu fiyat satıcılara göre 260-275 arası değişiyor.

İkinci el olarak 2 ve 3. sürümü olan yani nem ölçebilen cihazlarda 190-200 civarında(kombi+klima 280-300 arası). İkinci el diyip geçmeyin kullanıpta deforme edilen bir cihaz değil. Resimlerden de belli eder kendini. Yeter ki garantisi devam etsin faturasıyla birlikte satın alırsanız zaten cihazda herhangi bir sorun yaşarsanız birebir değiştirtirsiniz müşteri hizmetlerinden.

Cosa.com.tr fiyatları bu günlerde çok yüksek indirim yapmasalarda tahminimce yeni cihaz çıkınca eski satmayıp aynı fiyata yeni satışı başlanır.

Şimdi bir oda termostatı kullanıyorsanız almayın ve ekranlıyı bekleyin derim. Ama herhangi bir oda termostatınız yoksa ve yüksek rakamlar vermek istemiyorsanız ikinci el yada gittigidiyor üzerinden 260tl olarak almanızı tavsiye ederim. Tamam kış bitiyor az kaldı ama bahar aylarında kullanarak azda olsa tasarrufunu görüp kullanım tecrübeniz olacaktır. Önümüzdeki kışa hazır bir şekilde gireceksinizdir.

• Kombi kapandı. Termostatın işi bitti.

Aynı kat aynı m2 dairede en çok kullanım arasında 600 TL ye yakın tasarrufumuz var. En az kullanan ile 40 TL. Teşekkürler cosa.

• GokhanTR kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için cosa ile yapmış olduğum görüşme neticesinde yeni ürünün nisan ortası gibi satisa sunulacagi bilgisini aldım yeni nesil cosayi bekleyip onu almaya karar verdim dediğiniz gibi zaten kışta bitiyor artik

• Yine bir COSA update'i ile karşı karşıyayız. Umarız sorunsuz bir güncelleme olur.

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • r_samur kullanıcısına yanıt
    Dun benimki kilitlenmis programli isitmaydi.saat gectigi halde mod degismemis bende manuel moda aldim.icerisi 22.2 olmasi gerekirken 25 derece olmus.is yerindeydim esim aradi kapat artik dedi.cosa ya baktim 21.7 evdeki termometre olmus 25 derece fisi cekti hanim duzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cglynfrk

Şimdiye kadar nadiren yaşadığım halde son zamanlarda inanılmaz bağlantı problemi yaşıyorum. Ya wifi kesiliyor ya kombi ünitesi ile bağlantı kuramiyor. Problemi her gün yaşıyor oldum.

Bu problemi yaşadıktan sonra silip tekrar kurdum problem ortadan kalktı.

• yeni cihazlarda dokunmatik ekran, pille çalışma vs dışında işlevsel bir değişiklik olacak mı acaba? Bizim cihazları yenileme ihtiyacı hissedermiyiz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: schumacher__

yeni cihazlarda dokunmatik ekran, pille çalışma vs dışında işlevsel bir değişiklik olacak mı acaba? Bizim cihazları yenileme ihtiyacı hissedermiyiz acaba?

Öğrenme modu eklenmedigi sürece hiçbir farkı yok.

Değiştirmeyede gerek yok.

Hatta yeni ürünü çıkarmalarinada gerek yoktu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu günlerde almayı düşünen arkadaşlara uygun fiyatları kısaca derlemek isterim;

Sıfır kullanılmamış ve 2 sene garantili olarak en uygun 230tl ücrete satan hepsiburada.comhttps://www.hepsiburada.com/cosa-akilli-kombi-kiti-p-HROZMCOSAKMBKT?magaza=Hepsiburada

Kullanılmış ve paketi açılmış ama faturalı ikinci el olarak düşünenlere de n11 de bu mağazada 199tl
    https://urun.n11.com/termostat/cosa-akilli-kombi-kiti-P233393094

Yok ben yeni Cosanın çıkmasını bekleyeceğim diyenler de mart sonu nisan başı gibi çıkacağı söyleniyor. Şuana kadar bildiğimiz ekstra özelliği sadece ekranlı oluşu ve pille istenildiğinde masaüstü taşınabilir olarak kullanılabileceği. Bu konuda ben ve bazı arkadaşların tahminleri ve görüntü itibarıyla tado markalı termostata çok benzerliğiyle ön planda olacak.https://www.tado.com/mt/products/smart-thermostat-starter-kit

Yine tahminlerimizce kombi ünitesi, odada ki ekranlı bir sıcaklık okuyucu, yeni bir ağ geçiti ünitesi olacağını düşünüyoruz. İlave olarak peteklere dijital göstergeli termostatik vananın bu ağ geçiti ile mobil uygulamadan odaların ısılarına hükmedebilir olmalarını umuyoruz. Ürün çıkınca bakalım bu tahminlerimiz yerinde olacak mı göreceğiz.

Fiyata ve değişim kampanyasına göre fikrim değişebilir ama bende yenilemeyebilirim. Şuan ki Cosa benim işimi görüyor ekstra bir masraf yapmak için ürün çıkınca ve özellikleri gelince beni çok heyecanlandırmalı

Öğrenme modu gerçekten önemli evde ısı dalgalanması hiç olmalı. En azından öğrenme modu seçilebilir olmalı ki isteyen kullansın isteyen kapatsın.

• telefona gelen update cihazada geliyormu ?
  • https://www.haberler.com/turk-girisimi-cosa-yeni-urunlerini-avrupa-da-10652678-haberi/

Bu günlerde Cosa Milano'da MCE 2018 fuarında yeni ürünleri tanıtıyormuş.

Güzel haberse Cosa Amazon Alexa entegrasyonunu duyurmuş. Apple Siri içinde entegre çalışmalarını başlatmışlar. Bu demek oluyor ki yakın bir gelecekte evin sıcaklığını siri yardımıyla öğrenip istediğimiz değişikliği yapabileceğiz.

Hey Siri eve geliyorum evi ısıtabilirsin

• Böyle uluslararası fuarlarda Türk firmalarini görmek gurur verici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfnktk -- 13 Mart 2018; 19:6:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar sadece fuara gidenlere bilgi veriyoar sanirim. Istanbul fuari biteli bir aydan fazla oldu en ufak bir bilgi bile yok su an.

• Elimde 1.5 aylık temiz ürün var yeni taşındıgım evde kombi kendine oldugun dan dolayı satıyorum 160 tl garanti faturası vs var çalışır durumda İstanbul içi elden teslim edilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CS GO Pro -- 18 Mart 2018; 2:33:43 >
  • Cosanin yeni modeli mayis ayinda satisa sunulacakmis arkadaslar

• bence yanlış ayı seçmişler temmuz daha idealdi
  • Bugün hava sıcak ihtiyaç yok ama,

Cosa her zamanki yerinde ve geceden beri çevrim dışı, olduğu noktada wi-fi çekim gücü telefon için 4 birim 16mbs, hâlâ stabil çalışmıyor. Fişini sök tak yaptım yine olmadı. İşini yapıyor ama can

Cosa Oda Termostatı Kombi ve Klima Kiti Hakkında Herşey sıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm35

Bugün hava sıcak ihtiyaç yok ama,

Cosa her zamanki yerinde ve geceden beri çevrim dışı, olduğu noktada wi-fi çekim gücü telefon için 4 birim 16mbs, hâlâ stabil çalışmıyor. Fişini sök tak yaptım yine olmadı. İşini yapıyor ama can

sıkıyor.
    Hocam aynı sorun bende de var... Bugün sürekli mesaj geliyor cihazınız bağlı değil diye....Eve gittiğimde interneti kontrol ediyorum sinyal gücü iyi... Anlamadım yaz geldi diye mi cihaz sapıttı.

Bir diğer sorum da yazı biz bu aleti kapatacak mıyız?Sıcaklığı kaça ayrlıyacaz?

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.