Şimdi Ara

Cory Barlog ''Herşey çok güzel olacak'' etiketiyle Tweet attı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • God of War serisinin yapımcısı olan Cory Barlog #herseyçokguzelolacak etiketini kullanarak resmi hesabından tweet attı.

Cory Barlog ''Herşey çok güzel olacak'' etiketiyle Tweet attı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 9 Mayıs 2019; 0:38:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Ne kafasındasınız, adamlar için bu siyasi iktidar gitsin yerine düzensiz kargaşalı bir siyasal yönetim gelsin derdindeler, yoksa sizin yüzünüze vurulmadılar.
    Evet, God of War yapımcısıyla görüştüm demin, ''Bu twiti atarken esas amacım Türkiye'de karmaşa çıkması ve kaosa sürüklenmesi'' dedi. Aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz yemin ediyorum. Herkes sana düşman aynen kardeş, devam et bu kafayla.
    AlbatrosD.IIIFazılBey kullanıcısına yanıt
    AlbatrosD.IIIFazılBey demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Ne kafasındasınız, adamlar için bu siyasi iktidar gitsin yerine düzensiz kargaşalı bir siyasal yönetim gelsin derdindeler, yoksa sizin yüzünüze vurulmadılar.
    Destekçisi olduğun mevcut otorite ülkeye 5 milyon arap yerleştirdi truva atı gibi hala hem "Türkçülük" yapıyorsun hem Türk milliyetçiliğini ayağımın altına aldım diyenlere destek veriyorsun.
    Azıcık duruşunuz olsun ezogelin çorbası gibi savunduğunuz ideolojiniz de komik sizler de komiksiniz.
    Emekçi hatunu unutmayalım. Son Durak programını sunanda Brazzers'da oyuncu. Millete algı oyunu yapıyorlar. Arada Brazzers'dan vakit kalınca Final Destination adlı programa emek veriyor. Set arkasında algı olayları dönüyor gibi. Background music seçimi bile ateşli algıya davet. Fena konu dönüyor.

Hatalarının boyutu kendisinden vazgeçmemiz için yeterli kimse bu halkı beka diye kandıramaz ayrıca bu halk ülkesi için hep kendisi savaştı oy attığımız siyasetçiler yoktu etrafta.
    Bir insanın eksilerini artılarını listelersiniz mantıken vermeniz gereken karar çıkar aynı şeyleri yaparak farklı sonuç bekleyemeyiz.
  • dıj güjler

yol yabdık
  • Johnny Sins hala tweet atmadı mı peki.
  • A.k partisine malzeme çıkıyo sadece başka bişey değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requaizen -- 9 Mayıs 2019; 0:50:58 >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    İlk aklıma o geldi benim de
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    stoya atti bu sefer
  • Zeusu da koltuğundan bunlar indirdiydi.

Bunlar hep dış güçlerin oyunu işte görüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

stoya atti bu sefer
    Bugün görmüştüm. Sektör temsilcileri el değiştiriyor ama olsun, demokrasi bilinci tam yerinde.
  • kratos vs reyiz
  • Ne kafasındasınız, adamlar için bu siyasi iktidar gitsin yerine düzensiz kargaşalı bir siyasal yönetim gelsin derdindeler, yoksa sizin yüzünüze vurulmadılar.
  • şuan mükemmel düzenli kargaşasız bir yönetim mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whiskey

şuan mükemmel düzenli kargaşasız bir yönetim mevcut.
    Aynen öyle, birimizin hissiyatında bozukluk var.
  • quote:

Evet, God of War yapımcısıyla görüştüm demin, ''Bu twiti atarken esas amacım Türkiye'de karmaşa çıkması ve kaosa sürüklenmesi'' dedi. Aklınızı peynir ekmekle yemişsiniz yemin ediyorum. Herkes sana düşman aynen kardeş, devam et bu kafayla.
  • Stoya da attı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 9 Mayıs 2019; 1:58:18 >
  • quote:

Destekçisi olduğun mevcut otorite ülkeye 5 milyon arap yerleştirdi truva atı gibi hala hem "Türkçülük" yapıyorsun hem Türk milliyetçiliğini ayağımın altına aldım diyenlere destek veriyorsun.
    Azıcık duruşunuz olsun ezogelin çorbası gibi savunduğunuz ideolojiniz de komik sizler de komiksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Alıntıları Göster
    Suriye'de muahaliflerin desteklenmesi yanlış bir politika, bu partiye oy vermemiz her politikasının doğru olduğu anlamına gelmez.
  • Suriyelilerle birlikte 12 milyonun üzerinde Ortadoğu ve Afganistan'dan insan getirdi. Üstüne AB ile yaptığı anlaşma sutlansn tüm Suriyelileri bizim almamiza yol açıyor .

Kurumların hepsinin içinin boşalması, yargının geldiği nokta ... Daha sayayım mi ?
  • Emekçi hatunu unutmayalım. Son Durak programını sunanda Brazzers'da oyuncu. Millete algı oyunu yapıyorlar. Arada Brazzers'dan vakit kalınca Final Destination adlı programa emek veriyor. Set arkasında algı olayları dönüyor gibi. Background music seçimi bile ateşli algıya davet. Fena konu dönüyor.

• Hatalarının boyutu kendisinden vazgeçmemiz için yeterli kimse bu halkı beka diye kandıramaz ayrıca bu halk ülkesi için hep kendisi savaştı oy attığımız siyasetçiler yoktu etrafta.
    Bir insanın eksilerini artılarını listelersiniz mantıken vermeniz gereken karar çıkar aynı şeyleri yaparak farklı sonuç bekleyemeyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.