Şimdi Ara

Çorumspor Kariyerim [An itibariyle Süper Lig 5.si ve Türkiye kupasında yarı finalist]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
4.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çorumspor Kariyerim [An itibariyle Süper Lig 5.si ve Türkiye kupasında yarı finalist]

Çorumspor'da Teknik Direktör şoku!
    Çorumspor Teknik Direktörü Ali Güneş kendisine yeterince transfer bütçesi verilmemesi sebebiyle Çorumspor Başkanı Enver Şen tarafından kovuldu!

Flaş Flaş Flaş

Çorumspor Taraftar Derneği üyeleri Çorumspor binasını bastı!
    Teknik Direktörlerinin kovulmasına sinirlenen taraftarlar Enver Şen'den hesap sormak için Çorumspor binasını bastı.

SON DAKİKA!

Başkan istifa etti!
    Baskılara dayanamayan Çorumspor Başkanı istifa etti. Yönetim kurulu acil toplandı ve Yeni Başkanın seçilmesi için gün belirlendi.

SON DAKİKA

Çorumspor'un Yeni Başkanı seçildi.

Çorum'un ileri gelen işadamlarından Necmi Özkaya elini taşın altına koydu ve Başkanlığa aday oldu. Kendisinden başka aday olmaması nedeniyle oy çokluğuyla Başkan seçildi.

Basın açıklaması yapan Çorumspor'un yeni Başkanı Necmi Özkaya;
    Teknik direktör arayışlarına başladıklarını ve en kısa zamanda Teknik direktör'ün takımın başında olacağını söyledi.

Son Dakika...

Çorumspor aradığını buldu!

Çok acil bir şekilde Teknik Direktör arayan Çorumspor, Çorum'un bağrından koparak yetişmiş Teknik Direktör Kadir Şahin'le anlaşmaya vardı.

Basın açıklaması yapan Çorumspor Teknik direktörü;

En kısa zamanda Transfer çalışmalarına başlayağını belirtti.
    Topyekün yapılanmaya giden klübün Transfer politikasından tutunda Hedeflerine kadar herşeyini belirlediğini belirtti.
    İlk sezonda hedefin Şampiyon olup Bank Asya 1. Lige çıkmak ve Ziraat Türkiye Kupasında gruplara kalmak olduğunu belirten Kadir Şahin Taraftardan destek beklediklerini belirtti.

Flaş Flaş Flaş

Çorumspor'dan Transfer bombardımanı!

Çorumspor'un yeni Teknik direktörü Kadir Şahin 10 futbolcuyla anlaştıklarını ve 2 gün sonra hepsinin sözleşme imzalayacağını belirtti.

Transfer edilen oyunculardan 9'unun bonservisinin alındığını sadece 1'inin kiralık olarak takıma katılacağını açıklayan Kadir Şahin, Bu futbolcuların tamamının transfer bedelinin ise 575.000 Euro olduğunu açıkladı. Ayrıca 5 futbolcuyla yolların ayrıldığını açıkladı ve Transfere son noktayı koyduklarını açıkladı

Lig başlıyor!

Çorumspor bomba gibi hazırlandığı ligde Şampiyonluğu ve Ziraat Türkiye Kupasında gruplara kalmayı hedefliyor!

Çorumspor hedeflerine ulaşıyor!

ZTK'da gruplara kalmayı başaran Çorumspor gruplardan çıkmayı kıl payı kaçırdı!

Çorumspor Bütün Hedeflerine Ulaştı!

ZTK'da gruplardan çıkmayı son anda kaçıran Çorumspor TFF 2. Ligde Şampiyonluğu kimseye kaptırmadı!

En farklı galibiyetini Etimesgut Şekerspor karşısında alan Çorumspor aynı sonuçla tarihinin en gollu maçını çıkardı.

Çorumspor Bank Asya 1. Lige Yükseldi!

Başkan ve Taraftarlar Kadir Şahin Hocanın arkasında olduklarını, Hocalarının kendini Süper lige çıkaracağına inandıklarını açıkladılar.

Çorumspor Teknik Direktöründen sezon değerlendirmesi.

Çorumspor Teknik Direktörü Kadir Şahin;
    "Çok güzel bir sezon geçirdik. Şampiyon olduk. Eğer biraz tecrübemiz olsaydı ve şans bizden yana olsaydı Türkiye Kupasında gruplardan çıkabilirdik.
    Hemen yeni sezon hazırlıklarına başlamamız lazım. Eksik gördüğümüz yerlere transfer yapacağız. Kimse merak etmesin.
    Seneye SÜPER LİG'deyiz!"

Çorumspor Transfere Doymuyor!

Çorumspor Teknik Direktörü Kadir Şahin 13 Transfer yaptıklarını ve hepsinin Süper Lige çıkmak için yapıldığını ve Süper ligin kalitesini kaldırabilecek transferler olduğunu açıkladı.

Transferler yarın Saat 14:30'da Çorum Turhan Kılıççıoğlu stadında olacak ve Toplu imza töreni düzenlenecek.

Son Dakika: Nikão'nun sözleşmesi feshedildi. Oyuncunun şehri beğenmemesi nedeniyle son anda sözleşmesi iptal edilip yerine Jordan Spence adlı yabancı stoperle anlaşıldı. Teknik Direktör Kadir Şahin'den gelen açıklamaya göre burada yaşacak burdan para kazanacak ama mutlu olamayacak insanlar takıma faydalı da olamazlar. O yüzden Nikão'nun sözleşmesi iptal edilmiştir...

Lig Başlıyor!

Lig başlarken basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Kadir Şahin;
    "Lig başlarken çok iyi form tuttuk. Amacımız Şampiyonluğa oynayıp Şampiyon olamasakta Süper lige çıkmaktır. Fakat Basın bize 17. olur diyor. Cevabımızı burada değil sahada vereceğiz."
    Ziraat Türkiye Kupasındaki hedefleri soran gazetecilere ise;
    "Amacımız geçen seneki gibi öncelikli olarak gruplara kalmak. Gruplara kaldıktan sonra ise önümüze kim çıkarsa çıksın maglup edeceğimize inanıyorum."

Kadir Şahin'in Takımı herkesi şaşırtmaya devam ediyor!

Bank Asya 1. Ligin ilk yarısını 1. olarak bitiren Çorumspor ZTK grup maçlarında da en dişli 2 rakibini de dize getirdi!

Flaş Flaş Flaş

Fotomaç'tan asrın habercilik olayı! Çorumspor'un Taktiğini ele geçirdik!

Teknik Direktör Kadir Şahin'in Tercih ettiği sistem ve ilk 11'ini ele geçirdik. Eğer sizde "Bu adamın sırrı nerde?" diyorsanız aşağıdaki resimleri inceleyin!

Son dakika!

Çorumspor Teknik Direktör'ü Kadir Şahin Olay resimler üzerine açıklama yaptı;
    "Söz konusu resimleri kimin sızdırdığını ve nasıl yaptığını bilmiyorum. Umurumda da değil zaten. Çünkü bu takımı buralara getiren ;
    Güven,
    Özveri,
    Tecrübedir."

3 saattir bununla uğraşıyorum yorumlarınızı eksik etmezseniz bolca sevinirim Karar verdim Fotomaça iş başvurusu yapacam
    Tamı tamına 3 saattir yazıyorum

O kadar kariyer konusu hazırla. Bir tane Çorumspor Logosu koyma. Uykusuzluk adama neler yaptırıyor arkadaş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronon Dex -- 11 Eylül 2010; 17:21:11 >

• İşte gerçek Çorumlu. Umarım Süper Lige çıkarsın. Takip ediyorum.
  • Kadir baya uğraşmışsın ama güzel olmuş

Başkan istifa etti!
    Baskılara dayanamayan Çorumspor Başkanı istifa etti. Yönetim kurulu acil toplandı ve Yeni Başkanın seçilmesi için gün belirlendi.

Başkanı bile kovdurmuşlar len
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prefabrik13

İşte gerçek Çorumlu. Umarım Süper Lige çıkarsın. Takip ediyorum.

Benim elimden kayserili bile olsa kaçamaz olum sen ne diyon Süper lig değil en ileri hedefim şampiyonlar ligi

quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

Kadir baya uğraşmışsın ama güzel olmuş

Başkan istifa etti!

Başkanı bile kovdurmuşlar len

Çorumludan korkulur olm borumu

• baya uğrasmıssın gzl bir kariyer...

bunu canlı alrak götürürsen ileriki zamnlarında daha bi havası olur..:)
  • Kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarrChief

baya uğrasmıssın gzl bir kariyer...

bunu canlı alrak götürürsen ileriki zamnlarında daha bi havası olur..:)

Ara veririm ama bırakmam. Malum Kpss yaklaşıyor

quote:

Orijinalden alıntı: darkprincé

Kolay gelsin...

Eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronon Dex -- 2 Eylül 2010; 14:03:52 >

• Çooorumspor çoorumspor heey ooley Arada tatsız olaylar yaşansa da güzel bir kariyer Kadir . Bi Tsl bekliyorum bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Çooorumspor çoorumspor heey ooley Arada tatsız olaylar yaşansa da güzel bir kariyer Kadir . Bi Tsl bekliyorum bu sene

İlk sezondaydı onlar. Trabzon ve Antalya maçlarından birinden beraberlik alsaydım çıkıyordum belkide gruplardan

• başarılarının devamını bekliyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin�

quote:

Çooorumspor çoorumspor heey ooley Arada tatsız olaylar yaşansa da güzel bir kariyer Kadir . Bi Tsl bekliyorum bu sene

İlk sezondaydı onlar. Trabzon ve Antalya maçlarından birinden beraberlik alsaydım çıkıyordum belkide gruplardan

Turkcell Süper Lig diyom ben köylü

Tsl hedef zaten. Başa geçmemden önceki çalkıntılı olaylar hepimizi üzdü zamanında.

• Kadir bune ya
  • Başarılar , ailecek takip ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: burkyyy35

Başarılar , ailecek takip ediyoruz

Herkese teşekkürler Ne[M]esis'e yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KadirSahin™

quote:

Çokta umrumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ne[M]esis

quote:

quote:

Çokta umrumda

Kaşınıyon sen

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çokta umrumda

Kaşınıyon sen

Ben geldim susun ikiniz de

• Başarılar bu arada oguz kobya yı al bu liglerin topçusudur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çokta umrumda

Kaşınıyon sen

Gel kaşı artist.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çokta umrumda

Kaşınıyon sen

Gel kaşı artist.

Geliyom aha

@_LegendmJ_

Emre Çolağı kiraliyacam olmadı G.İravulu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.