Şimdi Ara

Çorum / OSMANCIK ' taki kule radarlar.... (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
604
Cevap
11
Favori
40.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl bir sistemdir 4.cü ayın trafik cezası da nedir ya. Elektronik sistem kesip yollamaya yetiştiremiyor. 6 aylık ceza mı olur hemde elektronik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceryeni -- 4 Ekim 2016; 20:55:45 >
  • emreelci kullanıcısına yanıt
    58 km hiz ile 50 km hiz sinirini %10 u asmis oldugun için 412 TL ceza yazilmistir.
    Bence ödemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemilsisik -- 6 Ekim 2016; 17:05:27 >
  • cemilsisik C kullanıcısına yanıt
    Onu yetkili bir merciye bu şekilde izah ederek itiraz edebilmek gerekir
    Ama nasıl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreelci

Onu yetkili bir merciye bu şekilde izah ederek itiraz edebilmek gerekir
    Ama nasıl olacak

Hangi tarihte yediniz cezayı

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Kuzenim yedi cezayı Ramazan Bayramı'nda

• quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Bugün itibariyle 23 Nisanda yazılan ceza elime ulaşmış 199 TL bunu odeyim mi iptal edilecek diye söylentiler var bilgisi olan varmı.Lanet olsun boyle soyguncu düzene

4. Ayın 16 sında ceza yemişim sistemde görünüyor ama ödeme ekranı çıkmıyor. Ödemeli miyiz ödememeli mi ne yapacağız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemrek

quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

Bugün itibariyle 23 Nisanda yazılan ceza elime ulaşmış 199 TL bunu odeyim mi iptal edilecek diye söylentiler var bilgisi olan varmı.Lanet olsun boyle soyguncu düzene

4. Ayın 16 sında ceza yemişim sistemde görünüyor ama ödeme ekranı çıkmıyor. Ödemeli miyiz ödememeli mi ne yapacağız

Hiç bir bilgi bulamadım iptal olucakmı belli değil odemesek de erken odeme ceza indirim olayı olmayacak.Bimer şikayet ediliyormuş diye duyum aldım ama onun işe yarayacağını zannetmiyorum devleti devletemi şikayet edicez bu sistem böyle gider sanırım en mantıklısı ödemek gibi geliyor.Haram olsun.

• Mayis ayinda 2 defa Osmancikda radara yakalanmisim. Bugun oylesine emniyet.gov.tr de sorulama yaparken ogrendim. Henuz bana teblig edilmis bir ceza olmadi. Hizim myol boyunca oldukca dusukdu bunu cok iyi hatirliyorum. Hiz siniri o duble yolda 50 imis. Ben yuzde 30 dan az astigimdan iki tane 199tl ceza gorunuyo.
    Buarada iki tane sorum var:
    -Bu yolda kule radar oldugunu bilmeyip ceza yemeden gecen var mi? 50km hiz siniri duble yol icin cok dusuk ve madem bu kadar hiz sinirina(?) onem veriyosunuz neden daha oncesinden tabelalarla hiz sinirinin 50ye dusecegi yol boyunca bilgilendirilmiyor. Amac ceza yazmak mi yoksa hiz sinirina uyulmasini saglamak mi?
    -Ceza neden 5 ay sonra kesildi?

• Arkadaslar bana toplamda 5 ceza geldi ilk once 3 tane gelmisti onlari odedim ama sonra iki ayri ceza daha geldi hemde ikiside farkli tarihlerde geldi...
    En sonunda dayanamadim sulh cezadan dilekce yazdirip gonderdim..sonuclanmasi 4 ayi bulur dediler..
    Bir savci abimize danistim.. Yedigim cezalarin biri nisan ayindan diger 4 tanesi mayis ayinda hemde oryalama 3 er dakika arayla yazmislar hepsife 412 tl cezalarin savci abimiz bunlarin biri gecerli dedi ve cezalarin cok gec teblig edilmesini beyan edilmesi seklinde bir dilekce hazirlatti...
    Bence bu konu uzerinden yuruyun sonrasi mahkemenin kararina kalmis..

• quote:

Orijinalden alıntı: pdr tecnics

Arkadaslar bana toplamda 5 ceza geldi ilk once 3 tane gelmisti onlari odedim ama sonra iki ayri ceza daha geldi hemde ikiside farkli tarihlerde geldi...
    En sonunda dayanamadim sulh cezadan dilekce yazdirip gonderdim..sonuclanmasi 4 ayi bulur dediler..
    Bir savci abimize danistim.. Yedigim cezalarin biri nisan ayindan diger 4 tanesi mayis ayinda hemde oryalama 3 er dakika arayla yazmislar hepsife 412 tl cezalarin savci abimiz bunlarin biri gecerli dedi ve cezalarin cok gec teblig edilmesini beyan edilmesi seklinde bir dilekce hazirlatti...
    Bence bu konu uzerinden yuruyun sonrasi mahkemenin kararina kalmis..

Gorustugunuz savci cezalari odeyin oyle itiraz edin mi dedi? Yoksa cezaya direk itiraz et mi dedi acaba?

• mayıstaki Osmancıkta yediğim cezalar geldi ne yapmam lazım
    tarihi 27/05/2016
    saatler 08:22,18:41,19:36

mahkemeye itiraz etsem sonuç alma şansım varmı, birde ne kadar dakika mesafe olması lazım arada cezaya itiraz edebilmek icin.
    birde aynı gün için başka ceza gelme şansı varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termomen -- 12 Ekim 2016; 20:36:24 >
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    3 tanesini odemistim neden odedin hemen diye kizdi hatta

• termomen kullanıcısına yanıt
    Bu mahkeme birazda sans gibi birsey hakimin vicdanina kaliyoruz..
    10 gun icinde itiraz etmeniz lazim..
    Ayni guzargahta yarim saat bir saat icinde yediginiz cezalarin aslinda sadece biri gecerli..

Hukuktaki yerini neye gore boyle diyolar bilmiyorum.. Savci tanidik vardi o soyledi..

Birde gec teblig meselesi uzerinden de yuruyun dilekcenizde belirtin..

• Önceden 15 gün içerisinde ceza tebliğ edilmezse. Başvurup iptal ediliyordu. Emsal kararlar da vardı. Ama sonradan onu da değiştirdiler.

• içişleri bakanı kaldırılacak diyo
    maliye bakanı yok öyle bişey kalkmayaak diyo
    ne biçim iş
  • az önce 28 mayısın cezası egm ye düştü. 412 tl . muhtmeeln 70 80 arası bir hızda giderken kesilen cezadır. Hız sınırı o bölgede değişti. bize eski usulden yerleştiriyorlar. Yapacak hiçbirşey de yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceryeni -- 13 Ekim 2016; 20:52:32 >
  • 80 km hız limit olan yer mi var arkadaşlar.

50-70-90 değil miydi?
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    Osmancık çıkışıydı sanırım 82 olan yerler de var
    Tabela takip etmekten yol gidemiyorsun @chrissrathfield @chrissrathfield

• emreelci kullanıcısına yanıt
    kafalarına göre yani

31.5 yapsa yapıyor yani 31.6 ile ceza
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

içişleri bakanı kaldırılacak diyo
    maliye bakanı yok öyle bişey kalkmayaak diyo
    ne biçim iş

Dedikleri birbirine tutmuyorki.Birisi ordan söylüyor birisi ordan söylüyor.Tam kaldırıldı derken ordan geçiyorsun ve cezayı yiyorsun.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.