Şimdi Ara

CORUM NASIL BIR YER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okuyacagim universite Hitit universitesi oldu beyler Corum ve bu universite ayrica yurt olanaklari hakkinda bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Leblebi Land

• quote:

Orijinalden alıntı: _Kutup_Ayısı_

The Leblebi Land

Kime sorsam direk leblebi diyorlar zaten

• Çankırı,kırşehir ve yozgat gibi yakın illere göre daha gelişmiş,yobazının daha az olduğu bir il olduğu söylenir çorum için.
    Hayırlı olsun.
  • herkes leblebi dediğine göre başka bi halt yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImagınePerest

Çankırı,kırşehir ve yozgat gibi yakın illere göre daha gelişmiş,yobazının daha az olduğu bir il olduğu söylenir çorum için.
    Hayırlı olsun.

Tesekkur ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Rain

Okuyacagim universite Hitit universitesi oldu beyler Corum ve bu universite ayrica yurt olanaklari hakkinda bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim.

Bro benim de gelme ihtimalim var gelirsem görüşürüz. İyidir Çorum.
  • quote:

Çankırı,kırşehir ve yozgat gibi yakın illere göre daha gelişmiş,yobazının daha az olduğu bir il olduğu söylenir çorum için.
    Hayırlı olsun.

Çankırı Yozgat Çorum şeytan üçlüsü vardır bilmem bilir misin Ben de Yozgat'lıyım ama okunacak yerler değil hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Triple Seven

quote:

Okuyacagim universite Hitit universitesi oldu beyler Corum ve bu universite ayrica yurt olanaklari hakkinda bildiklerinizi yazarsaniz sevinirim.

Bro benim de gelme ihtimalim var gelirsem görüşürüz. İyidir Çorum.

Gorusuruz gelirsen ulasirsin bana .

• quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

quote:

Hayırlı olsun.

Çankırı Yozgat Çorum şeytan üçlüsü vardır bilmem bilir misin Ben de Yozgat'lıyım ama okunacak yerler değil hiç

Bilmem mi!
    Fakat dediğim gibi çorum diğerlerine göre daha temiz derler,özellikle memurler kpss'de çorum tarafını daha çok tercih eder.

• Tamam hocam benim 2 amcam Çorum'da gidersem bekarla kalacağım. Gidersem ev lazım olursa pm atman yeterli. @Bloody Rain
    Eren cnm niye öyle şeyler söyleyip adamı korkutuyorsun yolculuk için bile çekilir. Mis gibi hava. @[Eren]
  • quote:

Tamam hocam benim 2 amcam Çorum'da gidersem bekarla kalacağım. Gidersem ev lazım olursa pm atman yeterli. @Bloody Rain
    Eren cnm niye öyle şeyler söyleyip adamı korkutuyorsun yolculuk için bile çekilir. Mis gibi hava. @[Eren]

Yurt bulamazsak ev bakacagiz artik senle kontak kurarim

• quote:

quote:

Tamam hocam benim 2 amcam Çorum'da gidersem bekarla kalacağım. Gidersem ev lazım olursa pm atman yeterli. @Bloody Rain

Yurt bulamazsak ev bakacagiz artik senle kontak kurarim

Olur hocam ev kiraları ucuz ya 250 tl falan güzel evler.

• Çorumluyum ama Çoruma hiç gitmedim ama çok temiz yer diyorlar.
  • Universitesi hakkinda bilgisi olan yok mu ?

•  CORUM NASIL BIR YER

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben corumda yasıyorum gelmekle ıyı yapmıssın corumun en guzel yanı ulasımı bır yrden bır yere otobusle veya yuruyerek hemen varabılıyosun ınsanları guzel temız sehır temız cadde var saat kulesı var carsı dıyolar oraya ne ararsan var yanı kısaca pısman olmazsın hosgeldın

• 19 çorum --- ----
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_2000

Ben corumda yasıyorum gelmekle ıyı yapmıssın corumun en guzel yanı ulasımı bır yrden bır yere otobusle veya yuruyerek hemen varabılıyosun ınsanları guzel temız sehır temız cadde var saat kulesı var carsı dıyolar oraya ne ararsan var yanı kısaca pısman olmazsın hosgeldın

Sagolun hocam hosbulduk icimi rahatlatriniz bir kac kisi kotu birseyler soyledi zaten pek inanmamistim.

• hitit unv. okucagina cirakliga basla kardes

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.