Şimdi Ara

Çorum Bim xbox 360 325 tl 11.03.2017 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
10.340
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuyu düzgünce oku laflarına dikkat et. Eski bir konuda yazmışım ben onu ve açık açık yazmışım kimseye gizli gizli itelemeye çalışmamışım. Ayrıca o konuda yine yazmışım Memlekette de yeni bim açılacak fırsat olursa yazarım diye. Elimdeki cihazı da aldıktan sonra satma gibi bir girişimde bulunmadım kenarda duruyor isteyen oldu vermedim. Konuda broşür var açar bakarsın 300 den alıp 325 e falanda satmıyorum varsa çorumda tanıdığın aldır. Ayrıca almak isteyene yardımcı olurum dedim alınca adama granti için fiş vs yollamak zorundasın kendi elimdeki malı 1 ay önceki fatura tarihi ile ve farklı fiyattan nasıl yollayım fişini. Okadar katakulli yapaak olsam bimden hepsini alır burdan satarım.
  • kim ne yaptı bilmem de yarın yeni şube açılacakmış bugün gidip soracağım.
  • CaN1881 kullanıcısına yanıt
    buharaevler bişkek caddsi ile 5. caddenin kesişiği yerde bugün satış yapmıyorlar yarın yapacaklar git sor
  • quote:

Orijinalden alıntı: acu540

buharaevler bişkek caddsi ile 5. caddenin kesişiği yerde bugün satış yapmıyorlar yarın yapacaklar git sor

Benim için 1 tane alabilme imkanınız olur mu? (İstanbulda oturuyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crecls C kullanıcısına yanıt
    hocam konudaki diğer arkadaşlarla görüşün bence ben şüpheliyim şu an kendimle alışverişi tavsiye etmem. zaten gidip daha bakmadım akşam bakacağım. kimseyi bulmazsan özelden yazarsın
  • bu son model xbox 360 lar kırılamıyor diyorlar, orjinal oyunları ucuza nasıl ayarlayabiliriz veya baska yolu var mı?
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    yok kırılmıyor yanında forza horizon 2 veriyor. 1 aylıkta live gold üyeliği var beleş oyun verdiği anda aktif ederseniz live goldu 1- 2 oyun daha geçer elinize. Sonrası takas
  • quote:

yok kırılmıyor yanında forza horizon 2 veriyor. 1 aylıkta live gold üyeliği var beleş oyun verdiği anda aktif ederseniz live goldu 1- 2 oyun daha geçer elinize. Sonrası takas

live markette buyuk indirimler, banka kampanyalari ile indirimler oluyor mu dostum, mesela gta5 109 lira gozukuyor. yeni oyunlar pek gelmez artık xbox 360 a, kısa bir sure sonra tum oyunlari beleş yapabilirler mi?
    Xkey yaptirirsiniz, jtagdan daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Xkey yaptirirsiniz, jtagdan daha iyi olur

xkey de olmuyor bunlara dediler, cunku fw yapılıp icindeki dosyalarin alinmasi filan gerekli gibi biseyler diyorlardi,anlamam bu islerden ama oyle diyorlardi, yanlis bilgi vermeyim. xkey olabilse iyiydi.
    markette eski oyunlar da kaldiriliyor, onun yerine eski oyunları ucretsiz indirime acsalardi iyi olurdu, mesela f1 2011 gibi eski yaris oyunlari gozukmuyor markette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 10 Mart 2017; 11:39:22 >
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    xkey zaten piyasada yok yapanda nerdeyse yok ya. bende ilk başta xkeyli arıyordum denk gelemedim bir türlü
  • istanbul sirkeci bolgesinde xkey gibi islemlerle ugrasanlar varmis, bu yeni model kırılamayan xbox 360lara xkey yapılabiliyor mu, onlar daha net bilgi verebilirler, yolu dusen olursa ogrenebilirsek iyi olur.
  • quote:

hocam konudaki diğer arkadaşlarla görüşün bence ben şüpheliyim şu an kendimle alışverişi tavsiye etmem. zaten gidip daha bakmadım akşam bakacağım. kimseyi bulmazsan özelden yazarsın

Şüpheli mi? Sen mi? Her söylenene kulak asmamak lazım hocam.

Ben bunla hiç bir işlem yapılamıyor diye biliyorum hocam

• konuyu açan arkadaşı kişisel olarak tanımam etmem ancak zamanında teknosa outlet konusunda baya karşılaşmıştım kendisiyle. orada gördüğüm kadarıyla da bir kaç kişiye yardımcı olmuştu, yani sonuç olarak bahsedilen işlere girişeceğini düşünmüyorum.

ayrıca online oyun oynamayı seven arkadaşlara xkey'i tavisye ederim jtag ve fw olan modellerde bildiğim kadarıyla online oynayamıyorsun.
  • acu540 A kullanıcısına yanıt
    Bende bu yeni modellere sadece xkey yapılıyor jtag yapılamıyor diye biliyorum
  • Öyleyse çok iyi olur walla biri tam öğrense keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

Bende bu yeni modellere sadece xkey yapılıyor jtag yapılamıyor diye biliyorum

bu konuda net bilgi alabilirsek, lutfen burada paylasalim.
  • Isteyem olursa 400e satarim

• yusufbas001 Y kullanıcısına yanıt
    Yusuf linç edecekler seni şimdi kaç çabuk

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.