Şimdi Ara

Corshair Force GT 60Gb SSD Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Depolama >> Corshair Force GT 60Gb SSD Yardım!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    48 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba geçtiğimiz hafta corshair gt 60gb ssd aldım ve sistemimi bir yakınım kurdu fakat sonra forumdan araştırınca yapılanların doğru olmadığını gördüm. Sistemim şöyle:
    Gigabyte X48-DQ4 anakart
    Intel 9400 quad işlemci
    Hi-level 4gb 800mhz ram

attoda yaptığım test ise aşağıdaki gibi fakat pek bios bilgim yok ama ahci moda çevirmeye çalıştım hata verdi windows ve nasıl ayarları düzelteceğimi bilmiyorum yardım edebilir misiniz?

|
    |
    |
    |

anakartın sata2 olduğu için hız olarak 260/280 görürsün zaten. çok fark etmez... ama ahci yapıp format atman gerekiyor sanırım.
    |
    |

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400F // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Odtü Matematik-Çukurova BÖTE-Anadolu İktisat-Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Çavuş
    48 Mesaj
    peki teşekkür ederim
    |
    |
Reklamlar
Lastik Avcısı
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.