Şimdi Ara

Corsair VS 550W PSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
2.379
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    38828 Mesaj
    |
    |
    Asrock Z370 Extreme4 / Intel Core i7 8700 (All Core) @ 4.3GHz / Noctua NH-U14S / A-Data XPG-Z1 16GB 3200MHz CL16 / XFX RX580 GTS XXX 8GB / Crucial BX100 250GB * Seagate 2TB (x2) / Seagate 320GB / Asus 24x Dvd / Corsair RM 750x Gold Psu / Cooler Master Haf-X / Samsung C24F390 VA Curved LCD / Powercom 1000VA UPS / Logitech Z-2300 2.1 / Logitech G300S

• Yüzbaşı
    560 Mesaj
    Hocam alamayacağım şeyleri boşuna konuşmaya gerek yok
    |
    |
    Zamanında xigmatek modüler 80+ 800w centauro aldım guzelim fx4100 işlemcim yandı garantiden parayı geri aldım fx6300 aldım az kaldı oda yanıyordu pay değerlerine bir baktım biosdan 12v kanaldan 11.2 5v kanaldan 4.3v veriyor gönderim garantiye hemen detaylı bir araştırma yaptım cok fazla voltaj dalgalanmasi oluyormus xigmatekde sıfırı geldi garantiden. hemen jelatini üzerinde sattım kurtuldum. vs550 aldım ikinci ekran kartınıda sattım asus r9 270x top edition. Teke düşürdüm şuan içim rahat =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Merhaba,

VS 550 güç kaynağı yeterli olacaktır.

Ürün ile ilgili detaylı teknik özellik tablosunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.eksenbilgisayar.com/corsair-vs-serisi-vs550-cp-9020097-eu-550w-80-plus-12-cm-fan-guc-kaynagi

NOT: Corsair Türkiye artık Corsair ürünlerinde detaylı ve doğru teknik özellik tablolarının yayınlanması açısından çalışmalarına başlamış durumda. Yukarıdaki linkte bulunan site açıklaması bu yöndeki çalışmadaki ilk etapta yer alan ürünlerden. Bundan sonra Corsair ürünlerinin tamamı bu şekilde detaylı ve rahat anlaşılır ürün açıklamaları ile yayınlanacak. En azından bu açıklamalar bütün online mağazalara gönderilecek.
    |
    |
    Kagaan_S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Foruma açmış olduğunuz CORSAIR ürünleri ile ilgili SORU/DESTEK konularına gün içerisinde herhangi bir cevap verememem durumumda lütfen konuya ait linki bana özel mesaj atınız. Yoğunluk yüzünden o anda gözümden kaçmış olabilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim...

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Bey Azura
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.