Şimdi Ara

Corsair Vengeance C70 Gaming Case - Kullanıcıları Klubü - (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
8
Favori
40.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hyk123
    quote:

Orijinalden alıntı: imphetus
    Forumdan @hyk123 ( Haşim bey'e) çok teşekkür ederim bugün pleksiyi yaptırıp vida yerlerine varana kadar hazırlatmış ,yollamış kasanın kapağının kendi pleksisini çıkartıp bunu takmam 5 dakika sürmedi, çok beğendim şimdilik acele ile bir resim çektim Allah izin verirse hafta sonu kasanın içini vs. düzenleyeceğim

Hayırlı olsun, çok güzel olmuş.
    Orjinalinden çok daha güzel, şık bir görünümü oluyor bununla kasanın :)
    Benim bir de led aydınlatmam var, onunda fotoğraflarını paylaşayım yeri gelmişken.

Çok teşekkür ederim Haşim hocam ekran kartının güç kablo girişleri tam yanda olduğu için çirkin gözüküyor, kablo'yu nasıl gizleyebilirim acaba onu düşünüyorum, birde kulladığım board mini-atx olduğundan altta az bişey boşluk gözüküyor ama olsun oda değişiklik katıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imphetus -- 17 Ocak 2013; 8:43:19 >

• quote:

quote:

quote:

Forumdan @hyk123 ( Haşim bey'e) çok teşekkür ederim bugün pleksiyi yaptırıp vida yerlerine varana kadar hazırlatmış ,yollamış kasanın kapağının kendi pleksisini çıkartıp bunu takmam 5 dakika sürmedi, çok beğendim şimdilik acele ile bir resim çektim Allah izin verirse hafta sonu kasanın içini vs. düzenleyeceğim

Hayırlı olsun, çok güzel olmuş.
    Orjinalinden çok daha güzel, şık bir görünümü oluyor bununla kasanın :)
    Benim bir de led aydınlatmam var, onunda fotoğraflarını paylaşayım yeri gelmişken.

Çok teşekkür ederim Haşim hocam ekran kartının güç kablo girişleri tam yanda olduğu için çirkin gözüküyor, kablo'yu nasıl gizleyebilirim acaba onu düşünüyorum, birde kulladığım board mini-atx olduğundan altta az bişey boşluk gözüküyor ama olsun oda değişiklik katıyor.

Selamun Aleykum,

Buna benzer kablo toplama spiralleri var.
    Siyah olanı falan da var.
    Ben dışarıdaki kabloları bunlarla topluyorum.
    Bir çok boyu var, bunlardan bir tane bulabilirseniz,
    Ekran kartı kablolarını toplayıp, zotac yazısı üzerinden arkaya gönderebilirsiniz.

http://r.e-sirket.com/resimler/222000/223336.jpg

• quote:

Aleyküm selam Haşim hocam teşekkür ederim kablo spirali yada çorabı denen şeyden arıyorum, aynen dediğiniz gibi yapacağım bu hafta sonu tertemiz yapacağım inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imphetus -- 17 Ocak 2013; 9:19:08 >
  • quote:

quote:

Aleyküm selam Haşim hocam teşekkür ederim kablo spirali yada çorabı denen şeyden arıyorum, aynen dediğiniz gibi yapacağım bu hafta sonu tertemiz yapacağım inşallah.

Önceden söylemiş olsaydınız,
    Paketin içine bir tane koyardım :)
    Nasip değilmiş.

• quote:

Nasip değilmiş.

Sağlık olsun Haşim hocam yinede çok teşekkür ederim , iş yerinde bir arkadaşımda olması lazım ,büyük ihtimalle ayarlarım bugün , yarın.
  • quote:

quote:

Nasip değilmiş.

Sağlık olsun Haşim hocam yinede çok teşekkür ederim , iş yerinde bir arkadaşımda olması lazım ,büyük ihtimalle ayarlarım bugün , yarın.

Rica ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanedi

hyk123 arkadaştan bende aldım pleksiyi acayip güzel oldu yanlız benim h100 corsair e gönderdiğim için eski noctua yı kulalıyorum öndeki 12 lik fanı 14 luk fanla degiştirdiğim için kapak kapanmadı h100 gelene kadar yarı acık kullanıcam..
     Corsair Vengeance C70 Gaming Case  - Kullanıcıları Klubü -

Selam,

Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor kasanız. :)

• quote:

teşekkürler kardeş.. gercekten kargoyuda iyi paketlemişsin taktir ettim.. sanalmarketimden sonra en iyi kargolama

:) Allah işini güzel yapanları sever.
  • quote:

hyk123 arkadaştan bende aldım pleksiyi acayip güzel oldu yanlız benim h100 corsair e gönderdiğim için eski noctua yı kulalıyorum öndeki 12 lik fanı 14 luk fanla degiştirdiğim için kapak kapanmadı h100 gelene kadar yarı acık kullanıcam..

Kasa kapağını o şekilde kullanmanı hiç tavsiye etmiyorum. Bir süre sonra alttan tutturduğun kısım yer yapabilir ve sonucunda sürekli alt taraftan hafif açıklık gibi bir görüntü oluşur diye düşünüyorum. Böyle kullanacağına Tek fan ile kullan yada 12 lik fan tak.

• Arkadaşlar kasanın ön kısmında iki tane 12cm mavi ledli fan var ancak karanlıkta kasanın altından ve yanından çok ince ışık çıkıyor bunu nasıl engelliyebilirim çok sinir oluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SasabtrmS

Arkadaşlar kasanın ön kısmında iki tane 12cm mavi ledli fan var ancak karanlıkta kasanın altından ve yanından çok ince ışık çıkıyor bunu nasıl engelliyebilirim çok sinir oluyorum

Aynı durum bendede oluyor ön tarafa taktığım, kırmızı fanın ışığı aradan sızıyor bir ara siyah bant ile üstünden yapıştırmayı düşündüm ama sonradan takmamaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imphetus -- 24 Ocak 2013; 10:39:58 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar kasanın ön kısmında iki tane 12cm mavi ledli fan var ancak karanlıkta kasanın altından ve yanından çok ince ışık çıkıyor bunu nasıl engelliyebilirim çok sinir oluyorum

Aynı durum bendede oluyor ön tarafa taktığım, kırmızı fanın ışığı aradan sızıyor bir ara siyah bant ile üstünden yapıştırmayı düşündüm ama sonradan takmamaya başladım.

Bende çift taraflı yalıtım malzemesi gibi olan bantlardan bir tarafını açıp yapıştırdım ön tarafın köşelerine. Kasanın ön kısmı zor kapanmasına rağmen hiçbir faydası olmadı

• quote:

quote:

quote:

Bende çift taraflı yalıtım malzemesi gibi olan bantlardan bir tarafını açıp yapıştırdım ön tarafın köşelerine. Kasanın ön kısmı zor kapanmasına rağmen hiçbir faydası olmadı

Bende şöyle geçici bir çözüm buldum fan kontrolcü ile fanın hızını düşürünce az voltaj verdiğinden ışığın seviyesindede azalma oluyor, çok rahatsız ederse fan kontrolcüden tamamen kapatıyorum

• Buna ciddi ciddi çözüm bulmak lazım bende öndeki fanlardan alttaki fanı kasanın arkasına egzoz fan olarak taktım ve artık alttan ışık az çıkıyor şuan böyle kullanıyorum
  • Kasa toplamayı, ledleri inci gibi dizmeyi bilen arkadaşlar neden foruma tecavüz edercesine her mesajı gani gani resim içeren mesajları tekrar tekrar alıntılıyor anlamak mümkün değil. Kusura bakmayın ama sitem etmeden geçemedim, kirlilik diz boyu geçen sayfada illallah ettim.
  • Bukadar led ışık gece karanlığında göz yormuyor mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: limonkilobimilyon

Bukadar led ışık gece karanlığında göz yormuyor mu peki?

Benim yayınladığım fotoğrafta kapağın içi görünüyor.
    Ledler kasanın içinde kalıyor ve ışık oranı azalıyor.
  • ne derseniz deyin ama en güzeli Corsair kasalarından 600T'dir
  • Kasamın Son hali.Beklediğime değdi fanlarım geldi sonunda:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk345 -- 30 Ocak 2013; 10:09:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk345

Kasamın Son hali.Beklediğime değdi fanlarım geldi sonunda:)

çok şık olmuş..

güle güle paralansın

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.