Şimdi Ara

Corsair Vengance Rgb Pro 2x8 Samsung B-die Boltzmann

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Corsair Tür #DDR4 Kapasite #16GB Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Corsair Vengance Rgb Pro 2x8 Samsung B-die Boltzmann

Corsair Vengance Rgb Pro 2x8 3600mhz cl18 Samsung B-die Boltzmann. 4000mhz ve üstüne çıkabiliyor. Rgb yazılımı herşeyi kusursuz çalışıyor. Aralık 2020 amazon.com faturalı corsair uluslararası garantili sıfır temizliğinde.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 800 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 10 Ağustos 2023 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• takip

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ddr4-2133p downbin bu, yani c-die olarak geçiyor low bin B die rami bu fiyata satmak ne kadar doğru?

• Galaxix kullanıcısına yanıt

2133p olması b-die yada c-die olmasıyla en ufak bir alakası yok 2133p sadece xmp profili açık olmadığında görülecek hızdır. C-die şöyle görünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 24 Haziran 2021; 13:17:26 >
  • wolwes kullanıcısına yanıt

3800 cl14 çalıştırabiliyorsanız bu rami stabil sorun yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galaxix -- 23 Haziran 2021; 22:7:1 >
  • 3800 cl14 çalışabiliyor ama 1.35v üzeri voltaj istiyor ancak şuan yaşadığım yer(izmir) cehennem gibi. Ve kasam ufak tefek olduğundan ve ön tarafında radyatör olduğundan sıcak hava içeri çekiliyor kasanın içi çok ısınıyor. Bu nedenle şuan 1.35v ın üzerine çıkamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 28 Haziran 2021; 2:16:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galaxix

3800 cl14 çalıştırabiliyorsanız bu rami stabil sorun yok zaten

4000mhz cl14 olarak çalışıyor bende şuanda. Aynı remler.

• Second sister kullanıcısına yanıt

Ben voltaj vermiyorum dram calculator üzerinden gidiyorum belki daha üstüne çıkar ama ne yazık ki anakartım leş gibi, boot edemezse kendi kendine stabil ayarlara dönmüyor illa yan kapağı açıp bios pilini sökmem yada yan kapağı açıp prizden çekip cmos pinlerine değdirip beklemem gerekiyor açıkcası pek uğraşacak vaktimde yok şuan. Ama düzgün bir anakartım ve peş peşe deneme şansım olsa rica etsem özelden ayarlarınızı benimle paylaşır mısınız müsait olunca direk bende o ayarları deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 27 Haziran 2021; 20:49:14 >
  • Sıfırı 990TL olan 2 yıl kullanılmış anakarta 900TL isteyip, sıfır fiyatı yer yer 700 liranın altına düşen şuan 850 TL olan radyatör fanı bile olamayacak sırf ışıklı diye 3 tane fana 700 TL isteyen Samsun kurnazının attığı mesaja bak. Sattığın psulara girmedim bile cx750f sıfır fiyatından pahalıya koymuşsun g750h da üretimi sonlanmış yerine yeni tam modüler serisi gelmiş sıfırı senin fiyatından ucuza satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 21 Temmuz 2021; 15:41:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.