Şimdi Ara

Corsair ve ROG temalı Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz sistemi yeni kurdum. Umarım beğenirsiniz.
     Corsair ve ROG temalı Kasa Corsair ve ROG temalı Kasa

• çok güzel olmuş beğendim...
  • Güzel olmuş güle güle kullan. Siyah beyaz ve kırmızının uyumunu oldum olası beğenmişimdir. Sıvı soğutma sistemin gösterişten çok uzak. İlerletmeyi düşünüyor musun? Arg-ist'in akrilik boru çalışmalarına bir göz gezdirmeni öneririm. Kırmızı soğutma sıvısı ile çok can alıcı duracaktır. Bence burada bırakma başlamışken ilerlet bu kasayı. Öndeki büyük fanın arkasındaki boşluğa bir de kırmızı sıvı dolu rezervuar yaparsan muhteşem-ül haşmet olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderwatcher -- 7 Eylül 2013; 20:17:05 >
  • Arg-ist'in örneklendirdiği akrilik boru çalışmaları için BURAYA ve BİR DE BURAYA bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderwatcher

muhteşem-ül haşmet olur.

Thunderwatcher'dan osmanlıca dersleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumfiçu -- 7 Eylül 2013; 14:26:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlar için teşekkürler. bende gerçekten çok istiyorum sıvı soğutma sistemini ama yapabilecek bilgiye sahip olduğumu düşünmüyorum. Parçalar bilmemneler vs. anlamıyorum çok. yapabilecek arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler.
  • Sisteme verdiğin paradan azıcık kısıp iyi bir fotoğraf makinesi alsaydın keşke.
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    kanka yapıcak bişey yok iphone 5 bu kadar çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir302

yorumlar için teşekkürler. bende gerçekten çok istiyorum sıvı soğutma sistemini ama yapabilecek bilgiye sahip olduğumu düşünmüyorum. Parçalar bilmemneler vs. anlamıyorum çok. yapabilecek arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler.

Denemeden bilemezsin ki. Yapabilecek arkadaşlar da bu işleri bilerek doğmadılar. Bence elini korkak alıştırma, ampul takmaktan daha zor bir iş değil. Sadece ne yaptığını biliyor olman, dikkat etmen gerekiyor. Bu kadar. Bunun dışında zaten sistemin kurulu. Tekerleği baştan keşfet demiyoruz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir302

kanka yapıcak bişey yok iphone 5 bu kadar çekiyor

Biz işin gırgırındayız hacı. Emeğine sağlık.

Dremel seti ve vaktim olsa neler neler yapacağım ama.
  • Güzel sistem tekrardan hayırlı olsun hocam bu arada corsair kırmızı sleevele kablolarından alabiliyorsan al daha bi güzel durur
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.M.G

Güzel sistem tekrardan hayırlı olsun hocam bu arada corsair kırmızı sleevele kablolarından alabiliyorsan al daha bi güzel durur

hocam o kabloları nereden bulabilirz ? ax860i için arıyorum da bende sadece orjinal sitesinde gördüm oradan sipariş mi etmemiz gerek ve türkiyeye gelir mi?
  • hocam yanlış hatırlamıyorsam dijital trend istek üzerine getittiriyordu orayla istersen görüş yada corsairin kendi sitesinden al sen bilirsin bende almayı düşünüyorum
  • quote:

hocam yanlış hatırlamıyorsam dijital trend istek üzerine getittiriyordu orayla istersen görüş yada corsairin kendi sitesinden al sen bilirsin bende almayı düşünüyorum

Hocam siparis vereceksen yakın tarihte banada linkini atar misin alacağın yerin

• quote:

Orijinalden alıntı: serhanpac

quote:

hocam yanlış hatırlamıyorsam dijital trend istek üzerine getittiriyordu orayla istersen görüş yada corsairin kendi sitesinden al sen bilirsin bende almayı düşünüyorum

hocam bu aralar biraz sıkışık durumlar anlarsın ya corsairin sitesinde var oradan alırsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhanpac

quote:

hocam bu aralar biraz sıkışık durumlar anlarsın ya corsairin sitesinde var oradan alırsın

90 dolar altı o yüzden sanırım gümrükte kalmaz ama dijital trend taksitle satarsa daha iyi olur

• dijital trend den taksitli alma imkanın olabilir ki yaparda neden yapmasın
  • ben corsair sitesinden getirtmeyi düşünüyorum. set halinde 70 dolar tutuyor kırmızı renk
  • http://www.ebay.com/itm/161053232867?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

burdan aldım bugün. anakart ve ekran kartı için oldum kargo ile birlikte 63TL
  • ledi beyaz ya da mavi yapsaydın keşke kırmızı sanki kasayı boğmuş. soğuk bir hava vermiş. zevkler ve renkler tartışılmaz bu benim şahsi fikrim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.