Şimdi Ara

corsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    05363314466 350 TLcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bak

usb 3.00 usb 2.00 destegi var sorunsuz ses cakları sorunsuz usbler sorunsuz .
    resimlerdeki 240 mm corsait h100 serisi hdro sıvı sogıtma radyatör takılabiliyor . sıvı sogutma tabiki beraber degil ayrı satılık . sorunsuz 3 adet 12 mm 1 adet büyük fan verecegim . sessiz çalışmaktadır. sıfır olarak aldıgım ÜRÜNDÜR sizik ezik kırık yoktur detayli temizligi yapilmiştir . ilk gün ki gibi YORULMAMIŞ YIPRANMAMIŞ FAZLA KULLANILMAMIŞ NEMLI RUTUBETLİ YERDE DURMAMIŞ paslı çürük ezik büzük degildir . İYİ KOŞULLARDA SAKLANMIŞ , az kullanılmış . haritada adresimi işaretledim gelip deneyerek alma imkanı . yerim müsaittir. BEYLİKDÜZÜ ESENYURT HARAMİDERE MARMARA PARK ÖNÜ ELDEN TESLİM MÜMKÜNDÜR Şehir: İstanbul, Beylikdüzü, Esenyurt ,Haramidere gelip cihazi kullanabilir bakar test edip elden alabilirsiniz Şehirdışı alım durumunda GET SATIŞIM YOKTUR S. PAZAR SATIŞIM YOKTUR PTT KAPIDA ÖDEME GÖNDEREMEM ÖNCE HAVALE EFT SONRA KARGO ŞEKLİNDE SATIŞ YAPILIR .TAKAS YOKTuR
    corsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bakcorsair tower kasa modelini hatırlamıyorum resimlere bak

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 10:17:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

Corsair Carbide 500R

Teşekkürler .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.