Şimdi Ara

Corsair RMA Açmak, Ürün Değişimi, Detaylı Bilgiler, RESİMLİ ANLATIM ! (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
50
Favori
40.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    UPS bana anında mail atmıştı. Bence şikayet hakkınızı FedEx tarafına iletin "bana gümrük bedeli ile ilgili bir bildirim gelmedi, boşuna ardiye ücreti kesilmiş" diye.
  • Son güncelleme depoda karışıklık olmuş dediler bu sabah tekrar aradığımda sizin paketiniz karşıdan ödenmiş dediler. Eyvallah desek 204tl alcaklardı. Ürün şuan izmire gelmiş bugün yarın teslim edilir dediler. Para vermedim en sonunda 10 kere yapılan telefon trafiğinden sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün bugün elime ulaştı. Keşke türkiyeyede de böyle garanti süreçlerini görsek. Adamlar mallarının arkasında 2 sene sonra bile durup sıfır ürün gönderdiler.

Corsair RMA Açmak, Ürün Değişimi, Detaylı Bilgiler, RESİMLİ ANLATIM !

Corsair RMA Açmak, Ürün Değişimi, Detaylı Bilgiler, RESİMLİ ANLATIM !

• Bende bugün pompası bozulan h100 v2 mi gönderdim bakalım kaç günde gelecek

Merak edenler için 83,5₺ tuttu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiegro -- 1 Kasım 2017; 0:28:42 >
  • Son durum ne oldu hocam? Benimkide baya oldu değişiklik yok.
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    2 Kasım'da yeni ürünümü gönderdiler hocam. Gönderdiğim ürün yaklaşık 20 günde ulaşmış oldu. Şu anda yurt dışına gönderilen ürünler oldukça geç ulaşıyor. Almanya'ya kargo gönderdim o da bu sürelerde gitti.
  • Support'un cevap vermesi ortalama ne kadar sürüyor? Dün sabah yazmıştım ama geri dönüş olmadı.
  • F@ruk F kullanıcısına yanıt
    Orada yazan saat aralığına bakın, yerel saatinize göre yazın. Genelde çabuk cevap veriyorlar.

Dipnot: Yaklaşık 1 aydır siyasi ilişkiler sebebiyle gümrük işlemlerinde çok ince elenip sık dokunuyor Türkiye'den Avrupa'ya giden ürünlerde. O yüzden ürününüzün RMA'ya varış ve geri dönüş süresi normalden uzun sürebilir.
  • Lundy kullanıcısına yanıt
    Zaten herşeyin sonu bize dokunmasa dişimi kırıcam.
  • Bugün 2015 te amazondan almış olduğum corsair voyager mini flash belleğim bozuldu, onun için supporta yazdım cevap bekliyorum, bu tür küçük ürünler için çok masraf çıkıyor mu ?
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Ben SSD gönderdim 14 TL tutmuştu hesap edin.
  • bugün kargom varmış yalnız hala arrived yazmadı support ta mesaj attım bakalım toplam 15-16 gün sürdü
  • Bugün h100i v2 yi sadece kendi kutusu ile 68tl ödeyerek ptt den yolladım bakalım kaç günde ulaşacak.

Siz gümrükte problem yaşamıştınız, nasıl çözdüğünüz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Hocam fedex gümrük birimindekiler direk benden para istediler ardiye ücreti filan 205TL. 10 kere filan bana verilen 3 yeri aradım sonunda kusura bakmayın sizin kargonun parası karşı taraftan ödenmiş dediler. Ücretsiz teslim aldım.

Keşke bir kutuya daha koysaydınız 15 lira daha fazla verirdiniz ama daha garanti olurdu sizinde mi pompa bozuldu?
    Birde kargoyu dün teslim aldılar bugün sıfırını gönderdiler DHL Express kargo ile normalde gümrüğe takılmazsa yarın sabah elimde olacak diye gösteriyor ama kesin bir sebebten ötürü takılır ve uğraşılır yaşayacağım tecrubeleri burada tekrar güncelleme yaparak bildiririm ürünü ikinci almıştım o yüzden ilk alan kişi adına başvurdum iyicene işler karıştı başka türlü Corsair kabul etmedi ne alakaysa?!
  • Tiegro kullanıcısına yanıt
    Önceden de böyle yollamıştım, bu üçüncü RMA kapsamında yaptığım değişim. Kendi kutularını güzelce streç folyoya sarıp o şekilde hallediyorum hep. Pompa değil fakat hava yaptı bir boru soğuk diğer boru çok sıcak oluyordu yani işlemciyi hiçbir şekilde soğutamıyordu alet zaten alalı 1 yıl olmuştu bakalım haftaya elimde olur inşallah.
    MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    An itibari ile gümrüğe takıldı ürün faturayı 1 dolar olarak göstermişler ne yapmak gerekiyor
  • Tiegro kullanıcısına yanıt
    Gümrüğe takıldığına dair mail mi geldi arandınız mı?

Şöyle söyliyeyim forumdan bi arkadaştan ikinci aldım corsairde illa ilk alıcının adına açmamı istedi iletişime geçtim onun adını vererek tüm işlemleri gerçekleştirdim gümrüğe takılınca mail atmışlar işte şu kargonuz var gümrüğe takılmıştır diye otomatik olarak gönderilen mailden gelmiş galiba formalite mi bilemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 15 Kasım 2017'de yollamıştım arızalı ürünü, bugün elime sıfır ürün geçti.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.