Şimdi Ara

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
7
Favori
35.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba.
    750d kasa icin, ust ve on filtreyi yurticinden alabilecegimiz bir yer varmidir? Ayrica on kapak icin 760t deki gibi bir mesh panel almak istiyorum ama satan yer bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek satan yok sanırım, bende arıyorum Amazondan felan bakmak gerekiyor herhalde. Inventus sanırım şuanda airflow edition satıyor bildiğim kadarıyla. Bir arayıp sorun isterseniz, tek kapak da belki satıyorlardır. Ama gayet yeterli hava akışı ön kapak takılı iken. Bende açık ile kapalı arası 3-4 derece ya oynuyor ya oynamıyor.
    Ayrıca fotomu koymamız gerekiyor kullanıcılar listesine girmek için ?
  • xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

filitreler ve ön kapak için distribütör firmalarımız olan Vektron Elektronik veya Boğaziçi Elektronik ile görüşebilirsiniz. Ayrıca İnventus ile de görüşebilirsiniz. Şu anda bütün kasa modellerimiz için TR'de aksesuar satışı olmasa da bu konu üzerinde bir çalışma yapmaktayız.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Corsair obsadian 350d almayi düşünüyorumda matx anakart oluyormu bu kasaya micro atx yazmışlar incelemelerde uyumlu olan ama baktim sanki hep matx montaj yapmişlar anakartim asus maximus z97 vii gene yarin kurulum yapınca resimler paylaşirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 14 Mayıs 2016; 22:13:20 >
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    mATX zaten Micro ATX demek. Yani, GENE 350D'ye sorunsuz takılacaktır.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Sagol yarin alicagim arkadasa da sordum oda oluyor dedi micro yazinca uyumlu anakart listesi minilere gitti aklim .
    Assagida videodaki kasaya monta edilen led aydinlatma markasi nedir bilen varmi alabilicegim yer?cok hos ahenk katiyor otarz aydinlatma obsedianlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 15 Mayıs 2016; 9:07:44 >

LED NZXT'nin

https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/paneller/kapli-serit-led
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

LED NZXT'nin

350d için 1 metrelik olan yeterli olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 15 Mayıs 2016; 7:31:52 >
    Sana tavsiyem kendin yaptırman. Neden mi. Çünkü ledlerin kumandasından tut yoğunluğuna kadar sen seçebilirsin. Bu basit kalıyor bence. Ben şahsen şöyle birşey kullanıyorum.
    Kasanın içine tam tur 4 taraflı olacak şekilde led ve o lede bağlı bir kontrol ünitesi( elektronikçide yaptırmıştım) bir de kuamdası. Tüm bunlar 12v psu nun güç kablosuna takılıyor. Bir kere kasaya yapıştırdım. Bir daha defalarca kasayı söküp taksam bile kasamda duruyor ışıklar. Çok da memnunum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

• TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkür ederim doğru haklısın arkadaşim şahane gözüküyor ama benim evde 2.5 yaşinda bir canavar olduğu için işik gördümü saldiriyor o yüzden mümkün mertebe kasanin içini aydinlatsin ama dişari fazla işik hüzmesi yaymasini istemiyorum o yüzden biraz sönük o belirttiğim tarzda işikla kasanin içini süslemek istiyorum oyüzden onu sordum çünkü daha öncede Corsair c70 Vegeance kasam modlamiştim sizin tarzdaki işik aydinlatma sistem yapmiştim ama bizim yumurcak işiği gördükçe kasaya girişiyordu baba o işik ne die

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 15 Mayıs 2016; 10:18:18 >

Kumandadan olabildiğince kısabilir hatta tehlike anında kapatabilirsiniz :) maşallah Allah bağışlasın evladınızı

Kasa açık çok daha güzelmiş bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

Kumandadan olabildiğince kısabilir hatta tehlike anında kapatabilirsiniz :) maşallah Allah bağışlasın evladınızı

Soğlason arkadaşim Allah olmayanada versin teşekkür ederim.Doğru haklısınız ama işte tehlikenin ne zaman geliceği belli olmuyor o zaten uyanıkken pek kullanamiyorum pc genelde uyurken işte .
    Biranda uyanıp baba kaltım o işik ne deyip saldırıyor ne çekti bu pc onun elinden bir bilseniz .
    Geçen sene kayınbiraderin pc tamir ediyordum işlemci söktüm macun sürüp takıyordumki sinirlendi yumurcak masa üzerinde duran kasaya kontrol kalemini firlatti tam 12 den vurdu anakartin pinleri yamulttu
    Düzeltene kadar ne çektim zaten giga marka anakart bozulmaya yer ariyordu pc si .Gigabyte çinlilermi üretiyor acep bir yeri yapiyorum başka yer bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 15 Mayıs 2016; 12:38:28 >

Geçmiş olsun ne diyelim. Gigabyte iyi markadır ya bence. Özellikle anakartlarda. Ama tabi fiziki açıdan dayanıklı olmayabilirler

• En son Şubatın sonu gibi gümrükteydi kasalar. Hâlâ çekemediler sanırım 2 ay oldu :)
  • Corsair Obsidian 250D Mini ITX kasam ile ben de aranızdayım.
     Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

Mini itx kasalarda en büyük problem olan kablo karmaşası bu kasada yok denilecek kadar az. Tabi biraz emek verince.
    Bu aralar kasama sığacak GTX 1070 aramakla biraz başım ağrısa da kasayı çok beğenerek aldım. Değiştirmeyi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 16 Haziran 2016; 10:47:22 >

• Kolay gelsin bende corsair 250d kullanmaktayım fakat şu sıralar bir üst kapağına ihtiyacım oldu pleksi çalışmasında kapağı mahvettik yardımcı olacak biri var mı nerden bulabilirim ne yapabilirim

• Üst ve öndeki ızgara kapaklarının plastik yapılan çentikleri çok çabuk kırılıyor.Corsair inşallah buna çözüm bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

LED NZXT'nin

800D ye kaç metre yeter ? 1-2 ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0245653D0 -- 19 Temmuz 2016; 0:25:09 >
  • Evet arkadaşlar kasamızın son hali harika oldu;

NZXT WHİTE LED inanılmaz oldu.

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]
     Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.