Şimdi Ara

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
7
Favori
35.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İncelemesini bekleyen çok hatırlatayım
  • Üşengeçlik yok olm işe güce bir de boş vakitlerde sağa sola gezmekten pc ve oyunlardan uzak kalıyorum ara ara Eksik parçalar var onlar da gelince kurulumu yapacağım. 350D sonrası epey hoşuma gitti bu kasa, şahane bir şey ya.

@trktlh

Buna ayrı bir inceleme konusu açmayı planlamıyorum lakin merak edilen noktaları açıklayıcı ufak bir yazı hazırlarım elbette, sormanız yeter
  • 450D nin fiyatı ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasantemel H kullanıcısına yanıt
    340-350 Lira falan bekliyorum.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    375-400 TL arasında olacak fiyatı
  • Nessarien kullanıcısına yanıt
    430 Liraya 750D satılıyor, 400 Lira olursa kötü olur.

En ucuz 350D 300 Lira şuan. Corsairin resmi satış fiyatları şöyle.

110 Dolar 350D
    120 Dolar 450D

10 Dolar fark var, bakalım bizde ne kadar olacak.
    Hazırlıklı olmak lazım.Ülkemizde 650D 750D den pahalı.İnventusa bakabilirsiniz.
    http://inventus.com.tr/mi_products/ProductList.aspx?DTID=40&fp0=0|%2260%22
    Air 540 (129 usd | 420-450 TL) gibi bir fiyatlandırma faciası gördüğümüz için 375-400 arasında olacağını düşünüyorum Türkiye'de fiyatlandırma politikasına akıl sır ermiyor o yüzden pek öngörülebilir değil.
  • Yurt dışında da pahalı, sadece bizde değil yani. Çünkü iki kasanın çıkış fiyatları farklı. 650D daha yüksek fiyattan çıktı.

@Nessarien
    Corsair Vektron'a geçtikten sonra yükseldi fiyatlar. İnventus bile şikayetçi bu durumdan.
    Bilmiyordum.

Biliyorum Dijitaltrend battıktan sonra onlar devraldılar.

Vektron çok fantastik işlerin firması zaten.. Ayıp olmasın diye çok detay paylaşamayacağım ama hayali Evga ithalatçısı olduklarını bilmeyen yoktur Evga'den Rahul ve Markus ile birkaç ay önce sohbet ederken Vektron'un fantastik hamleleri rahat 5 dk güldürdü bizi, neler neler var O olmayan vizyonla Evga distribütörlüğüne soyunmak tam bir facia.

Öte yandan Corsair konusunda uzun vadeli olacaklarını düşünmüyorum.
  • Yaptıklarını Corsair'e bizzat yazdım. Her ne olduysa Vatan'da 750D satılmıyor artık... Hatta 2 model dışında güç kaynağıda görünmüyor.

Az biraz ingilizcesi olanlar durumu bildirsinler. Ordan 400'e al burda 800'e çak; yok öyle... Bizzat markanın kendisine zarar veriyorsunuz. Markanın müşterileri keriz değil, az çok yurt dışı fiyatlarını görebiliyorlar ve iletişime geçebiliyorlar. Bu durumu bildirdiğim içinde teşekkür ettiler ve inceleyeceklerini söylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 3 Mayıs 2014; 22:41:42 >
  • cybernoid kullanıcısına yanıt
    Harbidende siz o mesajı yazdıktan sonra vatanda ürün kalmadı
  • vatan pc den ürün almak mantıksız geliyor bana hatfa ici fahiş bir fiyata satıyorlar piyasanın çok üstüne hafta sonuda %30 diye yine piyasanın üstünde ürün satıyolar bilmeden alanlara üzülüyorum ama yapıcak bişey yok malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurpolo4

vatan pc den ürün almak mantıksız geliyor bana hatfa ici fahiş bir fiyata satıyorlar piyasanın çok üstüne hafta sonuda %30 diye yine piyasanın üstünde ürün satıyolar bilmeden alanlara üzülüyorum ama yapıcak bişey yok malesef

Bazi urunler ucuz olabiliyor %30 da iken. Ama haklisin tabi

• yani %5 belki 10 ama milleti bu kdar aptal yerine koymaları beni sinir ediyor corsaire yazan arkadaşıda kutluyorum en iyisini yapmıssın ben 1 ay olmadı 750d eksen pcden 402 tl aldım o zaman vatanda yalan olmasın 650 veya 690 tl di yazık günay nerdeyse 300tl fark var
  • gurpolo4 kullanıcısına yanıt
    Şimdi ise İnventus öne geçmiş. İnventus’da 431 Lira, Eksen’de 466 Lira.

400 Lira’ya almışsınız, 60 Lira zam koymuş Eksen PC ilginç.
    evet baktim inventus en uygunu su an ben havale ile almıştım havale ile en ucuz 430 tl su an
  • 250D stoklara girdi.

263 Lira hayırlı olsun.
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6348
  • Hadi hayırlısı bekleyen vardı sanırsam konuda

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.