Şimdi Ara

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
967
Cevap
7
Favori
35.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha ne olsun,,tamam yınede merakla beklıyoruz
  • Küçük bir update

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]  Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Seninki daha iyi ama benim ki daha güzel
    Bu arada senin 690 fena yahu.Bende bir kaç fan alacağım ve toz filtresi.Yoksa çok tozlanır.

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club] Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 2 Mayıs 2014; 0:00:40 >

• trktlh kullanıcısına yanıt
    En guzeli senin olsun kardesim. Gercekten guzel kasa yapmıssın.
    Şaka diyorumBu arada kartın soğutması nasıl?Çift gpu lu olmasına rağmen herkes çok iyi diyor?
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Monitor 1080p. Dolayısıyla kartı full ayarlara da alsak yata yata calıstıgı icin ısınmıyor. Sabahtan aksama kadar full bf4 oynuyorlar genede sıcaklık yukselmiyor. Karta o.c yapalım dedik ama test benckmarları dısında bir işe yaramayacagı icin su anlık oyle duruyor. Monitor bakıyorum, eger duzgun birsey alabilirsem o zaman ortaya cıkar sonucu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdeliruzgar -- 2 Mayıs 2014; 0:11:23 >
    inş. en kısa zamanda monitörü de alırsın.Duyduğuma göre soğutması çok iyiymiş.Sorun olacağınıda zannetmem.Güle güle kullan.
  • Merhaba arkadaşlar;
    Ben Obsidian kullanıcı adayıyım. 750D ve 650D modelleri arasında gidip geliyorum..Kullanan arkadaşlardan mümkünse öğrenmek istediğim 1-2 husus var.
    - 750D modelinde ön fanları kapatan plastik kapak, içeri hava girmesini çok engelliyor mu? Soğutmada bir eksisi oluyor mu? 650D'nin ızgara paneli avantajlı gibi geldi bana
    - 650D modelindeki hot swap bölümünün malzemesi kaliteli mi? Tak çıkar yaptıkça kırılma ya da esnemeden dolayı HDD'nin oturamaması gibi durumlar oluyor mu?

750D'nin tam camı beni daha çok cezbediyor 650'ye göre ama belki 650 alırsam kendim tam cama çevirtirim. İnternette güzel örnekler gördüm. 750'nin ön paneline de delikler açanlar var, o da yapılabilir.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KyLeGs

Merhaba arkadaşlar;
    Ben Obsidian kullanıcı adayıyım. 750D ve 650D modelleri arasında gidip geliyorum..Kullanan arkadaşlardan mümkünse öğrenmek istediğim 1-2 husus var.
    - 750D modelinde ön fanları kapatan plastik kapak, içeri hava girmesini çok engelliyor mu? Soğutmada bir eksisi oluyor mu? 650D'nin ızgara paneli avantajlı gibi geldi bana
    - 650D modelindeki hot swap bölümünün malzemesi kaliteli mi? Tak çıkar yaptıkça kırılma ya da esnemeden dolayı HDD'nin oturamaması gibi durumlar oluyor mu?

750D'nin tam camı beni daha çok cezbediyor 650'ye göre ama belki 650 alırsam kendim tam cama çevirtirim. İnternette güzel örnekler gördüm. 750'nin ön paneline de delikler açanlar var, o da yapılabilir.

Şimdiden teşekkürler.

Kardes 750d kullaniyorum. Sunu soyleyebilirim. On panelin havayi iceri alan delikleri var kasanin icinde. Yalniz tabiki hava akimini % 20-30 oraninda azaltiyor. Ben cok sikinti olunca on paneli hemen cikartiyorum. Sadece toz filitresi ile kullaniyorum. Mesela test vs yaparken. Bir diger konu yan pleksi konusu. Biraz malzeme kalitesi iyi degil yan pleksinin. Ama kibar bi kullanici olursan tertemiz kullanirsin. Veya corsair dan yenisini istersin onlar da sana hemen yollar. Ama bence yeni pleksi alma isine girme. 650d yerine buradaki herkes gibi ben de 750d yi oneririm. İslevsellik superdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KyLeGs kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

750D'nin ön fanları için alt ve kenar kısımlarda havalandırma alanları mevcut. Soğutmada sorun çıkarmıyor. Ayrıca bu kapak sayesinde kasa içindeki ses de büyük ölçüde önlenerek dışarı çıkmıyor. Daha güncel olduğu için 750D öneririm.
  • Corsair 450D Haziran'da gelecekmiş, İnventus'un verdiği bilgidir.
  • Sabırsızlıkla 450D bekleniyor
  • Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler arkadaşlar. 650D kullanan yok sanırım :) Yurtdışı forumlarında da 800 ve 900'ler daha favori gibi gözüküyor. Ama ben 750'yi yeterince beğeniyorum :)
  • zhee kullanıcısına yanıt
    Haziran :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Bende bir iki fotograf cekeyim dedim ama bu iş bize gore degil onu anladım. Acemi işi fotograflar.

http://img494.yukle.tc/image.php?id=9264d11.jpg
    http://img494.yukle.tc/image.php?id=3793d10.jpg
    http://img494.yukle.tc/image.php?id=2551d12.jpg
    http://img494.yukle.tc/image.php?id=5347d13.jpg

O ram ler nedir allah askina oyle. resmen harddisk gibi siralamissin yanyana. frekans hizlari kac peki?

• 1600 mhz. de calısıyor ram ler. Onları forumda vdtkc nicki arkadastan aldım 2li gurup halinde takılınca guzel gorunmedi. Boyle daha guzel oldu

20 gb ramdisk yapacagım onlarla.
    En mantiklisi o olur herhalde. Anakartiniz da buna musait. Kesinlikle bu mantikli bir is olur iste.

• zhee kullanıcısına yanıt
    Beklemek mi o da nesi Sinan ?

Corsair Obsidian Kullanıcıları [Owners Club]

Birkaç eksik daha kaldı onlar da ulaşsın yeni kasamla epey haşır neşir olacağım

• Bekliyoruz dostum artik su üsengeclikten bi kurtulda kur su sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhee -- 3 Mayıs 2014; 12:22:48 >
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.