Şimdi Ara

Corsair, ilk dizüstü bilgisayarı Voyager a1600'ü tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Corsair, ilk dizüstü bilgisayarı Voyager a1600'ü tanıttı

Bilgisayar sektöründe dikkat çeken işlere imza atan Corsair, şirketin ilk dizüstü bilgisayarı Voyager a1600’ü tanıttı. Oyuncular, yayıncılar ve tasarımcılar için farklı özellikleri ile dikkat çeken yeni dizüstü bilgisayar, kullanıcıların beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.

Özelleştirilebilir Touch Bar ile geliyor

Corsair Voyager a1600'ün dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi Apple Macbook modellerinde görmeye alışık olduğumuz Touch bar benzeri "S-Key ismini taşıyan dokunmatik bir panele sahip olması. Corsair'a göre toplam 10 adet özelleştirilebilir tuştan oluşan bu bölüm, aynı zamanda Elgato Stream Deck yazılımı tarafından da desteklenecek.

Ayrıca Bkz.Asus ROG Swift 500Hz tanıtıldı: Dünyanın ilk 500hz G-SYNC oyuncu monitörü

2K 240Hz FreeSYNC destekli 16 inçlik bir ekran ile gelen Voyager a1600, Ryzen 7 6800HS CPU, 32GB Corsair Vengeance DDR5 RAM, 1TB NVMe SSD ve Ryzen 9 6900HS, 64GB RAM, 2TB SSD seçenekleri ile kullanıcılara sunulacak. GPU tarafında ise her iki modele de Radeon RX 6800M eşlik edecek

Corsair, ilk dizüstü bilgisayarı Voyager a1600'ü tanıttı

Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, Cherry MX ultra düşük profilli RGB mekanik klavye ve Thunderbolt 3 destekli USB4 bağlantı noktalarına sahip olan Voyager a1600’ün çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi paylaşmayan Corsair, yeni dizüstü bilgisayarın Ryzen 7 6800HS seçeneğinin 2.699 dolar, Ryzen 9 6900HS seçeneğinin ise 2.999 dolar fiyat etiketine sahip olacağını duyurdu.

Kaynak:https://hothardware.com/news/corsair-laptop-amd-powerhouse-touchbar-game-streamers

• Tasarım müthiş, zaten Corsair ne çıkarırsa özeniyor fakat bu özelliklerle çok yüksek fiyatlı olup arzu nesnesinden öteye geçemiyor.

• Tasarima bak müthiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Corsair herhangi bir ürün gözü kapalı alınabilir, tâbi bütçe yeterliyse :)

Cherry MX ultra düşük profilli RGB mekanik klavye harika bir detay, yalnız oyun için değil iş için de çok kullanışlı olur.

Ducky One 2 TKL kullanıyorum ama düşük profil bir klavye olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakanishu -- 24 Mayıs 2022; 23:35:51 >
  • Gelse ne kadara satılır hayal edemedim.

• hayrlossuunn

• 6-7 Sene önce 3 bin Lira'ya son sistem bir laptop alabiliyorken şimdi halen 3 bin e alabiliyoruz. Sadece TL değil de imêrikın Dâlır. Bütün fark bu. Bu detaya takılmayın.

• SeniorGrandMaster kullanıcısına yanıt

Hocam 6-7 sene önceyi geçtim, 1 sene önce 12-14 bin TL'ye topladığım kasa (ekran kartı hariç)+klavye+mouse , şuan 38-40 bin TL. O zaman niye bu kadar yüksek aldım ödeyebilirmiyim vs diye düşünüyordum, 6 ay sonra iyi ki alışım dedim.

• ApexiRubber kullanıcısına yanıt
    o zaman alan kazanır deyimi bir defa daha doğru çıktı.

• SeniorGrandMaster kullanıcısına yanıt
    İMERIKIN DALIR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.