Şimdi Ara

CORSAİR HX1200....727,07TL TRENDYOL(İNCEHESAP)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
4.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 22 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • scerit (8 mesaj) -dehşet- (5 mesaj) f@ithline (4 mesaj) dOmi (3 mesaj) kaganus (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> CORSAİR HX1200....727,07TL TRENDYOL(İNCEHESAP)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6020 Mesaj

Yalan. Barkod hatası nasıl oluyor? Faturayı güç kaynağı üzerine kesmek zorunda. Tam da düşündüğüm gibi sizi iade işlemine zorlamak maksadıyla bilerek RAM yollamışlar. Bilerek yanlış ürün yollayacak kadar çakallık peşinde koşan firma zor bulunur. Bu da sıcak bir fırsat oldu bizim için. İnce Hesap'tan kablo bile almam artık.
    |
    |
    scerit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yalan. Barkod hatası nasıl oluyor? Faturayı güç kaynağı üzerine kesmek zorunda. Tam da düşündüğüm gibi sizi iade işlemine zorlamak maksadıyla bilerek RAM yollamışlar. Bilerek yanlış ürün yollayacak kadar çakallık peşinde koşan firma zor bulunur. Bu da sıcak bir fırsat oldu bizim için. İnce Hesap'tan kablo bile almam artık.
  • Binbaşı
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Göndermez.
    Ben dün gece sipariş geçtim. Öğlen kargoladılar. Kargoladıktan sonra fiyatı değiştirmedikleri için fiyat yanlışı olmadığını düşünerek konuyu açtım.
    Bu tür durumlarda herkesi uğraştırmayı sevmediğim için böyle karar verdim.
    saygılar
  • Yarbay
    6020 Mesaj
    Göndermez.
  • Yarbay
    6020 Mesaj

Fiyat gerçek olamayacak kadar iyiydi. Kendi sitesinde bile fiyatı iki katı hâlâ. Üst düzey bir güç kaynağını çok çok uyguna almışsınız. Umarım elinize doğru, sıfır bir ürün geçer. İyi günlerde kullanın.
    |
    |
  • Binbaşı
    1046 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scerit

Ben dün gece sipariş geçtim. Öğlen kargoladılar. Kargoladıktan sonra fiyatı değiştirmedikleri için fiyat yanlışı olmadığını düşünerek konuyu açtım.
    Bu tür durumlarda herkesi uğraştırmayı sevmediğim için böyle karar verdim.
    saygılar

Alıntıları Göster
    Urun teslim edilmedi sanırım gelince doğru ürün mu yorum yaparsanız memnun olurum faydalandık teşekkürler
    |
    |
  • Binbaşı
    1046 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scerit

kargo 1ds gözüküyor. büyük ihtimal power yollamadılar.
    Bir ihtimal var. bizim şirkettinde çok büyük oranda kargo ile indirim anlaşması var. bazen anlaşmada adet ürün olduğu için boyut yazılmıyor veya geçiştiriliyor.
    belki böyleyse gerçek ürün gelir
    Muhtemelen ram yolladılar link şuan corsair ram e açılıyor
    |
    |
  • Yarbay
    6020 Mesaj

İnce Hesap'ı arayın sorun bence ne yollamışlar. Firma siparişi iptal edip Trendyol ile ters düşmemek için yanlış ürün yollayıp sizi iade işlemine zorlamak istemiş. İnce Hesap'ı kara listeye ekledim. Tâbi PSU gelirse söylediklerimi şimdiden geri alıyorum ama PSU yolladığına ihtimal vermiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    6020 Mesaj

Corsair PSU piyasasını haklı olarak domine ediyor. Öyle CWT'ye fason üretim yaptırıyor gibi bir durum yok ortada. Ciddi ciddi AR-GE yapıyorlar. Örneğin şu an Flextronics ile beraber ortaklaşa ürettikleri AX1600i barındırdığı teknolojilerle güç kaynaklarında inovasyon nasıl yapılırın dersi niteliğinde. Corsair'in başını ağrıtan seri ise Seasonic üretimi ilk seri AX'ler oldu. Zaten Corsair yaşadığı bu sorunlar neticesinde Seasonic'in ürettiği güç kaynaklarına etiket basmak yerine kendi AR-GE'lerini yapmaya başladı. Kendi üretim bantlarını kullanmıyor olmaları sattıkları güç kaynaklarını kendilerinin üretmediği anlamını taşımıyor. CWT genel olarak lehimleme yönünden sabıkası olan bir üretici olmasına rağmen Corsair'in CWT üretim bandından çıkan güç kaynaklarında lehimlemeler oldukça başarılı durumda. Corsair'in kötü güç kaynakları fason olarak ürettirip sadece etiket basıp sattığı ürünlerden oluşuyor. Seasonic güç kaynağı üretiminde haklı olarak başı çeken firmalardan biri ama kronik bir sürü ürünü de var. Özellikle KM3 platformunu kullandığı güç kaynakları Seasonic'in başını epey ağrıtmıştı. Günümüze dönersek şu an rahatlıkla söyleyebilirim ki her ürün grubunda Corsair, Seasonic'ten daha iyi ürünler üretiyor. AX1600i zaten rakipsiz durumda. Corsair'in daha iyi olması elbette Seasonic'i kötü yapmaz ama enlerden bahsediyorsak Corsair güç kaynağı piyasasının bir numarası. HX1200 elbette mining dışında gereksiz derecede fazla güç veren bir güç kaynağı. 2 adet RTX2080Ti ve AMD 2990WX gibi ütopik bir sistem için bile fazla ama aynı paraya alınabildiğini varsayarak HX1200, Seasonic FX-650 ile kıyaslanacak ürünler değil.
    |
    |
    dOmi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    132 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

İkisini de kalite açısından kıyaslayacak olursan Tİer açısından farketmiyor. Eğer seasonic prime modelinden bahsediyor olsan iş değişirdi ama bir fark yok.
    bkz.https://linustechtips.com/main/topic/986897-psu-tier-list-30/

Alıntıları Göster
    yukarda yazılmışı var dostum : )
    |
    |

• Binbaşı
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://www.trendyol.com/corsair/corsair-professional-hx-1200-1200w-moduler-80-platinyum-135mm-fanli-psu-p-4262419?boutiqueId=195445&merchantId=106248

İhtiyacı olan kaçırmasın fiyatı uygun. MODÜLER,10YIL GARANTİLİ VE PLATİNİUM SERTİFİKALI MODÜLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 7 Mart 2019; 16:30:15 >

• Teğmen
    199 Mesaj
    1 adet sipariş geçtik hadi bakalım hayırlısı
    |
    |
  • Binbaşı
    1379 Mesaj
    Tükenmiş. Kaçırdık. Umarım sipariş verenlerinki gönderilir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Eyvallah. İnsallah
    |
    |
    -dehşet- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj
    Kaçırdık fiyat çok iyiymiş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    Teşekkürler sipariş geçtim ama link ilginç bir sekilde corsair 16gb ram'e dönüşmüş ,teslim alınca bilgilendirirseniz seviniriz.
    |
    |
  • Binbaşı
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kargo takipte pazartesi teslim gözüküyor . şehir adana olduğu için. bilgilendiririm
    |
    |
  • Binbaşı
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kargo 1ds gözüküyor. büyük ihtimal power yollamadılar.
    Bir ihtimal var. bizim şirkettinde çok büyük oranda kargo ile indirim anlaşması var. bazen anlaşmada adet ürün olduğu için boyut yazılmıyor veya geçiştiriliyor.
    belki böyleyse gerçek ürün gelir
  • Yarbay
    2887 Mesaj
    1200watt'lık sisteminiz olacaksa, gerçekten bu değerleri kullanacaksanız mantıklı alınır da.

ama standart 600 gerçek watt'ı geçmeyecek biriyseniz, daha kaliteli modellerin 750watt'lıklarını bu fiyatlara almak daha mantıklı. seasonic'ten şaşmayın derim.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B073H33X7R/ref=asc_df_B073H33X7R58073187/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B073H33X7R&linkCode=asn

şu ürün çoğu yabancı sitelerde 10 üzerinden 10 alan teknik yapıya sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 7 Mart 2019; 21:58:12 >

• Teğmen
    161 Mesaj

Corsair ile seasonic karşılaştırmasını neye göre yaptınız hocam ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1046 Mesaj

Paylaşılan ürün platinium bu gold marka olarak sağlamdır ama pek kıyaslanacak ürünler değiller
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.