Şimdi Ara

Corsair H80i Hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gecici olarak i5 2500K modeli kullanmaktayim ve zaman kazanmak acisindan 5.0 Ghz de aktif olarak render almaktayim.

Sormak istedigim soru ise render sirasinda 92-93 derecede calisiyor ve bu bana normal gelmedi.

Normal gelmeme sebebi ise radyotor ve pompa sicakliginin oldukca dusuk olmasi (Corsair Link ve elimle control ediyorum ).

Kasa Obsidian 750D, Fanlar en yuksek hizda calismaktadir.

3-4 kere macun yenileyip duzgunce oturdugundan emin oldum.

Yardimci olabilirseniz memnun olurum, sorun devam ederse H100i alacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homeagain -- 21 Aralık 2014; 17:19:13 >

• Uyguladığınız voltaj değeri nedir? Eğer pompa ve fanlar son devirde çalışıyorsa, macun düzgün sürüldüyse, montaj hatasız yapıldıysa bu sıcaklıklar normal değil. Bir de kasa için fanların dizilimi nasıl. H80i fanı arka egzozda mı.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Voltaj degerine dikkat etmedim ancak stok halinde de ayni sorun mevcut. Ilk farkettigim zaman tamamen sokup macun surup montaj etmitsim ve 55-60 derece arasinda calismaktaydi maksimum olarak. Fan dizilimlerinde sorun yok. 2 kere daha sokup ayni montaj islemini yaptim ancak sonuc degismedi.

Diger ilginc olan sorun ise bosta 28-35 derece arasi, ancak bir program bile acsam acilis surecinde 80 e kadar cikabiliyor.

Tekrar tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.