Şimdi Ara

Corsair H150i vs NZXT Kraken X72

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yakın zamanda bu 2 sıvı soğutucuyu deneyimlemiş olan var mı aramızda ?
    Herkes CAM yazılımından muzdarip fakat testlerde performans olarak Kraken X72 öneriyorlar.
    Corsair'in artısı nedir NZXT'nin artısı nedir kullanmış olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

• günceldir
  • 360mm sıvı sogutma bakıyosan arctıc lıquıd freezer 360 da bi incele istersen gayet başarılı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wodka_

360mm sıvı sogutma bakıyosan arctıc lıquıd freezer 360 da bi incele istersen gayet başarılı.
    hocam şuan onu kullanıyorum zaten ama iyice eskidi.NZXT görünüş olarak daha iyi diyorlar birde 1-2 tık daha iyi performanslıymış. Ama diğer yanda iCue programı çok stabil.
  • Ben NZXT derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLab

hocam şuan onu kullanıyorum zaten ama iyice eskidi.NZXT görünüş olarak daha iyi diyorlar birde 1-2 tık daha iyi performanslıymış. Ama diğer yanda iCue programı çok stabil.

Alıntıları Göster
    Arctıc 360 6fanla geldiği içinmidir bilmiyorum hiç bi yerde diğer 360 lık aıo larla karşılaştırıldığını görmedim.o yüzden performans daha iyidir kötüdür yorum yapamam fakat pompası 5750 devir dönmesine rağmen inanılmaz sessiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thermaltake floe riing 360 rgb alabilirsin. 2700x ile kullaniyorum nekadar zorlasamda occt linepack denemedim ama oyunlarda ozellikle gercekten cok guzel degerler yakaladim. Incelemeni oneririm kardesim.birde resim atiyim ufaktan

• Arkadaşın sorduğu soğutucular dışında her soğutucu önerilmiş.

Ben bugün Corsair h150i aldım yarin elimde olursa akşam resimleri atarım

Kullanacağım işlemci 9900k

• Eski işlemci soğutucum

Corsair h110i gtx modeli idi. (2015 de almıştım)

Yeni aldığım model h150i pro oldu. Benchmark ısı değerlerine daha bakmadım. Oyun oynayamadığım günlerin acısını çıkartıyorum. 😁

Oyunda bile epey fark oldu

• SaYKoTurk S kullanıcısına yanıt
    hocam geldimi corsair h150i sogutucunuz performansı nasıl?
  • https://www.youtube.com/watch?v=VJRoakNT8lg hocam bana sorarsan en saglam ve iyisi bu firma amd threadripper serinin destegi var ama bizim ülkede varmı gelirmi bilmem biz amazonda görmüştüm ama performansı amd threadripper çok iyi istersen bi bakarsın iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

hocam geldimi corsair h150i sogutucunuz performansı nasıl?
    evet kaliteli ve performansı yüksek bir cihaz oyunlarda 50 60 derece arası kullanıyorum orta seviyede. tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.