Şimdi Ara

Corsair H150i Pro, Nzxt Kraken x42, Xigmatek Dark Night ve HY880 Termal macun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
6
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 gün 11 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 59
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Fetihli (4 mesaj) AREryilmaz (2 mesaj) Raporsuzkral (1 mesaj) Mr.Unstoppable (1 mesaj) speedyDNA (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (1 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> Overclock & Soğutma >> Corsair H150i Pro, Nzxt Kraken x42, Xigmatek Dark Night ve HY880 Termal macun
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    285 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    03 Mart 2012

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    sontacir

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Corsair H150i Pro CW-9060031-WW

23/11/2019 Vatanbilgisayar Faturalı

1 haftalıkken aldım 5-6 aydır yatıyor sebebi eğitime gitmem daha uyguna başka bir soğutucu bulmam ve onu kullanmam

faturası ile birlikte teslim edilecek

İstanbul Fatih'te elden teslim

Tek fiyat takas pazarlık yok

alacak olan yazar veya ararsa sevinirim

Fiyat: 1350 TL

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Corsair H115i 280mm Extreme Performance Liquid CPU Cooler

16/03/2017 Vatanbilgisayar faturalı

ağustos 2017 de ikinci el olarak aldım yaklaşık 8-9 ay hiç kullanmadım daha sonra taktım ve overclocksuz kullandım 3-4 aydır gene hiç kullanmıyorum başak soğutucu kullandığım için

radyatörü güzelce yıkayıp kuruttum tertemiz fanları sanırım aldığım da arkadaşta kullanmamıştı ben de kullanmadım sıfır olmalı ml 140 red fanlarla birlikte kullandım

her şeyi mevcut
    uyumlu olduğu soket tipleri resimlerde mevcut (am4 aparatı yok)
    uluslararası garantisi devam ediyor (5 yıl garanti süresi var, Türkiye'de 2. yıldan sonra bakılıyor mu bilmiyorum)

istanbul Fatih'te elden teslim edilecek

takas yok pazarlık yok

Fiyat: SATILDI

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nzxt Kraken x42 06/03/2018 QP Bilişim faturalı

garanti süresi 6 yıl diye biliyorum garantisi devam ediyor ama Türkiye'de nasıl işliyor bilmiyorum

kutu fatura ve resimlerde görüldüğü gibi tüm parçaları ile birlikte teslim edilecektir.

AM4 ü destekliyor diğer desteklediği soketler için internete bakabilirsiniz

İstanbul Fatih'te elden teslim edilecek

takas yok pazarlık yok

TEK FİYAT ALACAK OLAN YAZAR VEYA ARARSA SEVİNİRİM

Fiyat: 550 TL

Xigmatek Dark Night kule tipi işlemci soğutucu

3-4 yıldır kullanmıyorum öyle duruyordu

Desteklediği işlemci soketleri resimlerde mevcut

Fiyat : SATILDI TL

HY880 Termal macun (Halnziye)
    ağırlık 30gr
    termal iletkenlik 5,15 W/m-k
    durumu sıfır kullanılmamıştır

İstanbul Fatih'ten elden teslim edilecek ya da havale sonrası kargolayabilirim.

Fiyat: 50 tl/adet toplam 2 adet var
    1 adet durall takma adlı arkadaşa satılmıştır
    1 adet cenkvaran takma adlı arkadaşa satılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fetihli -- 10 Eylül 2020; 1:43:31 >

|
    |

• "ağustos 2017 de ikinci el olarak aldım yaklaşık 8-9 ay hiç kullanmadım daha sonra taktım ve overclocksuz kullandım 3-4 aydır gene hiç kullanmıyorum başak soğutucu kullandığım için"

Hmm 9 ay hiç kullanmamış, sonra overclocksuz kullanmış, son üç dört aydır da kullanmıyormuş, kesinlikle bu soğutucuyu almalıyım. Overclocklu kullanmış olsa ama hayatta almazdım.

Kardeş yorulmadınız mı şu safsataları yazmaktan ilanlara? Mal ya çalışıyordur ya da çalışmıyordur.
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    10 Ağustos 2014

Durum
    Forumda değil

"ağustos 2017 de ikinci el olarak aldım yaklaşık 8-9 ay hiç kullanmadım daha sonra taktım ve overclocksuz kullandım 3-4 aydır gene hiç kullanmıyorum başak soğutucu kullandığım için"

Hmm 9 ay hiç kullanmamış, sonra overclocksuz kullanmış, son üç dört aydır da kullanmıyormuş, kesinlikle bu soğutucuyu almalıyım. Overclocklu kullanmış olsa ama hayatta almazdım.

Kardeş yorulmadınız mı şu safsataları yazmaktan ilanlara? Mal ya çalışıyordur ya da çalışmıyordur.
    Oraya insan gibi "lütfen pazarlık yapmaya çalışmayın" yazarak ölücülükle mücadele edemediğimi fark ettim. Türkçe anlamayan arkadaşlar var halen pazarlık yapmaya çalışan. Bundan sonra her pazarlık denemenizde ürünün fiyatı (yalnızca sizin için) %10 artıyor.
    Örnek: mal 1000 lira, kendini bilmez ölücünün mesajı: abi öğrenciyim oraya o kadar pazarlık yok yazmışsın ama gerizekalı olmam dolayısıyla karşımdakini de gerizekalı zannettiğim için gene bir deneyeyim dedim, 900 lira uyarsa hemen gelip alayım. Sonuç: mal artık o kullanıcıya 1100 lira. Israr durumunda fiyat %10 %10 artacaktır. İnanmıyorsanız deneyebilirsiniz şu imzanın üstündeki ilana konu ürün için mesela bana bir pazarlık mesajı gönderin, gözlerinizle görün.
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Katılım Zamanı
    03 Mart 2012

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    sontacir

Konu Sahibine Özel

Kardeş sende yorulmuyor musun bu tip mesajlardan yorulamış demek sen devamlı koşarak gidebiliyor musun gideceğin yere git bak noluyor yorulmamış işte anlayışta kıtlık falan varsa bilemem 20 senelik araba da gidiyor sıfır araba da peki bu fiyat farkı niye sen Şahin'e ver 150000 güle güle bin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AREryilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    10 Ağustos 2014

Durum
    Forumda değil

Müdür bunlar araba değil yalnız.
    |
    |
    sontacir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oraya insan gibi "lütfen pazarlık yapmaya çalışmayın" yazarak ölücülükle mücadele edemediğimi fark ettim. Türkçe anlamayan arkadaşlar var halen pazarlık yapmaya çalışan. Bundan sonra her pazarlık denemenizde ürünün fiyatı (yalnızca sizin için) %10 artıyor.
    Örnek: mal 1000 lira, kendini bilmez ölücünün mesajı: abi öğrenciyim oraya o kadar pazarlık yok yazmışsın ama gerizekalı olmam dolayısıyla karşımdakini de gerizekalı zannettiğim için gene bir deneyeyim dedim, 900 lira uyarsa hemen gelip alayım. Sonuç: mal artık o kullanıcıya 1100 lira. Israr durumunda fiyat %10 %10 artacaktır. İnanmıyorsanız deneyebilirsiniz şu imzanın üstündeki ilana konu ürün için mesela bana bir pazarlık mesajı gönderin, gözlerinizle görün.
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj

Katılım Zamanı
    03 Mart 2012

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    sontacir

Konu Sahibine Özel

eyvallah kardeş iyi forumlar sana
    |
    |
    AREryilmaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1040 Mesaj
    Referanslar: 33

Katılım Zamanı
    24 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

1 Not
    takip
    hayırlı satışlar
    |
    |
    30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü - speedyDNA#2792

Today Tomorrow Toyota
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı
    18 Mayıs 2011

Durum
    Forumda değil

Hocam termal macun performansı nasıldır bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Katılım Zamanı
    03 Mart 2012

Durum
    Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
    sontacir

Konu Sahibine Özel

hocam teknik testleri çok bilmiyorum yapmadım da şu an bu macunu kullanıyorum ama sıcaklık değerlerini takip etmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mr.Unstoppable kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    6 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Mart 2015

Durum
    Forumda değil

Xigmatek Dark Night için pm attım
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.