Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Corsair H100i peteklerde hafif eğilme

57
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Corsair H100i peteklerde hafif eğilme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    582 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_
    Bir de şöyle bir şey var, bu da iyiymiş. Hem de emme özelliği de varmıl :)
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/yuksek-basincli-hava-kompresoru-emme-ve-ufleme-123188979
    Arkadaşın çalıştığı internet cafede bu makina var zaman geçtikce götürür kasayı bunla temizlerim, makina canavar gibi birşey açınca hortumu zaptetmek zor oluyor :D ama kasayı tertemiz ediyor toz falan bırakmıyor :D
    |
    |

• Yüzbaşı
    580 Mesaj
    Sorun olmaz hocam yurt dışından mi aldınız? Arkadaşıma dün montajini yaptim yurtdisiydi kutusu baya darbe almış onda hicbisey yoktu ancak dumduzdu petekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: i7_4790k

Dün h110 temizliğini yaparken sağ sola salladım radyatörün içinde su vardı normal dimi su sesi geliyordu salladıkça :)

Normal

|
    |

|
    |
    çok yamulup aralarından düzgün hava akımı geçmediği zaman düzeltilmeli o kadar
    |
    |

Yok birşey yapmadım kutusundan çıkardım bu şekildeydi, muhtemelen montaj vidaları kargoda gelirken peteklere değe değe böyle yapmış.

Yok üstad sanalmarketim.com dan alın, paketlemeleri falan gayet iyiydi ama kutu içindeki vidalar sanırım yolda gelirken peteklere değmiş, kutuyu açtığımda vidalar peteğin önünde duruyordu.
    |
    |
    Bahsedilenler: samsun@ , turkprince
    2228 Mesaj

merak etme üfleme ayarı var istedin kademeye ayarlıyorsun gayete güzel her şeye yarıyor kasa temizleme boya yapma top şişirme şişme yatak diğer dediğinzden aldım 20 TL ye karaköyden anasını satayım 2 dakika oldumu şişmeye başlıyor tırsıyorum bi arkadaşın elinde patladı zamanında
    |
    |
    A fine day to die kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel İ7 4790K ♛ Gıgabyte Z97X-Gaming 7 ♛ Evga Gtx 980 Classified ♛ SSD Crucial 256GB MX100 ♛ Crucial Ballistix 16 GB DDR3 1866 Mhz ♛ Evga SuperNOVA 750 G2 80 GOLD ♛ Asus VG248QE 24" 1920x1080 144Hz ♛ Corsair Carbide Air 540
    ♛ Logitech G105 ♛ Logıtech Z-5500 5+1 DIJITAL THX SPEAKER ♛ Creative Sound Blaster Z SteelSeries 9H Gaming HeadsetSteelSeries Rival 300

EVGA - Affiliate Code 4L92FBAGX3
  • Teğmen
    233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

sorun olmaz bence, göz estetiği açısından sizi rahatsız edecekse; karga burun yardımı ile düzeltebilirsiniz.

Tırnağımla hafif hafif düzledim pek fark edilmiyor artık :)

Dolap doldu iyice, kasayıda halledip bir an önce kurmaya başlamak lazım

hocam çok kafana da takarsan gönder garantiye değişimini iste
    "Bir sorunun çözümünü bulmaya çalıştığınızda, muhtemelen ilk çözüm yolu çok uzun ve karmaşık olacaktır. Eğer siz yola devam eder ve çözümün üzerine yoğunlaşırsanız daha basit ve şık çözümlere ulaşabilirsiniz." Steve Jops

• Kurmay Yarbay
    35944 Mesaj
    @enja

50 Liralık S-LINK olanlar gayet iyi. Ben de 25 Liralık dandik marka var, hâlâ çalışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 10 Ağustos 2014; 12:14:53 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: seyhanla

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

sorun olmaz bence, göz estetiği açısından sizi rahatsız edecekse; karga burun yardımı ile düzeltebilirsiniz.

Tırnağımla hafif hafif düzledim pek fark edilmiyor artık :)

Dolap doldu iyice, kasayıda halledip bir an önce kurmaya başlamak lazım

hocam çok kafana da takarsan gönder garantiye değişimini iste

İçim rahat üstad buradaki arkadaşların verdiği bilgiler ekstra olarak yurtdışı kaynaklardada normal olduğu bilgisini alınca çok kafama takmıyorum zaten tırnağımla düzledim hafif hafif pek fark edilmiyor artık
    |
    |

• Yarbay
    2894 Mesaj

Senin radlar yine iyi gelmiş .

Paketinden çıkan sıfır radyatör :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 10 Ağustos 2014; 13:20:22 >
    |
    |
    donanımcı123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
    35944 Mesaj

Bu alüminyum radyatör mü ? Bakır ile alüminyum olanların petek sağlamlığı aynı mı ?
    |
    |
    trumpet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bakir . Sistemde sorunsuz calismakta .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 10 Ağustos 2014; 15:37:32 >
    |
    |
    _Dominic_Toretto_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İlk bakışta valla 1-2 yıl kullanılmışta bu hale gelmiş diye düşündüm üstad, kutusundan sıfır çıkardığım radyatörde bu kadar ezilme görsem kalbime iner herhalde çalışmasına etki etmiyor olsada insan rahatsız olur :)

Bu üreticiler neden radyatörü kutu içnide daha korunaklı yapmıyorlar anlamış değilim, mesela corsair h100i nin kutusunda radyatörün olduğu kısımın ön tarafında bir açıklık var kutu içindeki parçalar ile direk temas edip petekleri eğme riski yüksek, ki benim peteklerde vidaların olduğu poşetin yolda gelirken sürekli peteklere temas etmesinden oldu, en azından şu parçaları kutu içinde sabitleselerdi yine birşey olmayacaktı.
    |
    |
    trumpet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2894 Mesaj

isin kotu yani yurtdisindan gelmesi . Geri göndermw gibi bir ihtimal yok .

|
    |
    donanımcı123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: trumpet

yok artık ya..
    |
    |

• Yarbay
    3295 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

vay arkadaş bi ton veriyoruz sonra görüntü bu
    |
    |
    (satıldı)satılık ASUS Z97-ARhttp://forum.donanimhaber.com/m_103316334/tm.htm (satıldı)satılık fx-8350 işlemci ve ASUS m5a97 evo r2.0 anakart=http://forum.donanimhaber.com/m_94807417/f_//tm.htm A10-7850K,MSI A88XI,THERMALTAKE CORE V1,CORSAIR CX500M,SAMSUNG EVO 840 120GB SSD,IPAD 4,LG OPTIMUS G

• Yarbay
    2894 Mesaj
    Moral bozuluyor tabiki . Ama üzerine fan takip sisteme yerlestirdikten sonra unutuluyor
    Sorunsuz calistiktan sonra problem degil aslinda .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 10 Ağustos 2014; 15:35:20 >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
üniversite
Lastik Fiyatları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,331
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.