Şimdi Ara

Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
3
Favori
4.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch
    Scythe Gentle Typhoon 120mm x 25mm Fan - 3000 RPM (D1225C12B7AP-29) 4 adet mevcut.
    maksimum değerleri 3000rpm / 36db / 83.0 CFM=3.3 mmH2O / 2.64W radyatörlerde kullandım. sorunsuz çalışan fanlardır
    Adet fiyatı 100TL
    Kargo alıcı ödemeli, önce ödeme sonra kargo, takas teklif etmeyiniz
    Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touchScythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch

Air Series™ SP120 High Performance Edition High Static Pressure 120mm Fan 5 adet mevcut, kırmızı dışında beyaz ve mavi renk değişikliği de yapılabilir.
    maksimum değerleri 2350 RPM / 35db / 62.74 CFM = 3.1 mmH2O /
    Adet fiyatı 90TL
    Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touchScythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch

SATILDI Xigmatek XAF 1255 beyaz ledli fan 4 adet
    maksimum değerleri 1800 R.P.M./ 90 cfm maksimum / maks 26db / 4 pin PWM / beyaz led
    adet fiyatı SATILDI
    Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch

Corsair H100i-Gtx 2015 aralık ayında eksen bilgisayardan aldım. full kutulu eksiksiz bir halde. sorunsuz kullandım. kutu içinden çıkan corsair fanları da mevcut. bu fanları hiç kullanmadım. (scythe fanları kulandım). sızıntı vs yoktur. Garantisi bitti.

Fiyat: 650TL
    Kargo alıcı ödemeli, önce ödeme sonra kargo.
    İlan fiyat,öneri,karşılaştırma yorumlarına kapalıdır.

Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

SATILDI Lamptron FC Touch Fan controller 1 yıldır hiç kullanmadan kutusunda duruyor. cw611 modeline geçtiğimden dolayı satıyorum. Arızası sorunu vs yoktur. kutusu ve içeriği eksiksiz,tamdır. 6 kanallı bir kontrolcüdür. Her bir kanal başına 30w güç sağlamaktadır. her biri için sıcaklık ölçümü yani termometre de mevcuttur. ekranda voltaj veya fan dönüş hızı bilgileri görülür.fan kabloları uzundur. sesli alarm özelliği vardır.

Fiyat: SATILDI
    Kargo alıcı ödemeli, önce ödeme sonra kargo.
    İlan fiyat,öneri,karşılaştırma yorumlarına kapalıdır.

Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch Scythe-Corsair FANLAR, corsair H100İ GTX ve Lamptron FC touch

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Muğla, Milas Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.