Şimdi Ara

Corsair Force GT mi Yoksa GS mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
3
Favori
6.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • günlük kullanımda pek bir şey fark etmez. Ama almışken Neutron GTX alın derim ben..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

günlük kullanımda pek bir şey fark etmez. Ama almışken Neutron GTX alın derim ben..

teşekkürler tavsiye için.. Fiyat farkı ne kadar arada peki yaklaşık 2.el kaça alabilrim
  • Arkadaşlar forumdan bende corsair force GS aldım sonuçlar düşük çıktı, sebebi ne olabilir acaba?
     Corsair Force GT mi Yoksa GS mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lzerk

Arkadaşlar forumdan bende corsair force GS aldım sonuçlar düşük çıktı, sebebi ne olabilir acaba?

diğer donanımlarının isimlerini yazar mısın?

Ondan önce sata kablosunun SATA 6Gb/sn ve de sata girişinin de Sata 3 6Gb/sn olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

quote:

Arkadaşlar forumdan bende corsair force GS aldım sonuçlar düşük çıktı, sebebi ne olabilir acaba?

Ondan önce sata kablosunun SATA 6Gb/sn ve de sata girişinin de Sata 3 6Gb/sn olması lazım.

MSI CX61 Notebok'da kullanıyorum, sata3 portu var
    İşlemci : Intel i5-3230M İşlemci
    Çipset : Intel HM76

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlueHawk*

quote:

MSI CX61 Notebok'da kullanıyorum, sata3 portu var
    İşlemci : Intel i5-3230M İşlemci
    Çipset : Intel HM76

Zamanında ozene Bezene Para harcayıp aldığım sistemin yavaş yavaş geri kalıyor değiştirmek istediğimde nerdeyse herşeyi değiştirmem lazım.
    (gigabyte x48-d5, core to quad 9650, zotac gtx295, corsair dominator 2*2gb ram....)
    gigabyte x48-d5 anakartın 3gb/s desteği var Alacağım ssd bana performans konusunda faydası olur mu?
    aktif olarak photoshop , illistrator rip programları kullanıyorum bunlarda performansta değişiklik olur mu sizce?

• marvel chipset 6Gb portuna takarsanız yazma hızı 150mb civarında ama normal sata3 6gb port varsa bendeki gibi yazma 300ü buluyor.Asıl entrasan olan anakart üstünde marvelin portları ssd için ayrılmış.560 okuma hızını gören olursa bilgi versin bende 400ü geçemedi.bendeki ssd force gs.
  • İnternetten bir arkadaştan aldığım faturasız Digital trend garantil belgeli nereden alındığı bilinmeyen 256gb vertex 4'üm bozuk çıkınca kendilerine değişim için telefonda konuşurken ellerinde vertex 4 olmadıklarını ve en yakın corsair ile değişim yapacaklarını söylediler muhtemelen corsair force GS ile değişim yapacaklardı ürünün içine not bırakacağım neutron serisi ile değişim yapmaları için vertex 4 zaten hem neutron dan daha pahalı ve ekstra 16gb daha kapasiteye sahip ama bize alt seri corsair force GS'yi gönderecekler gibi geliyor
  • aynı durumda ben de mevcut force 3 GS değerleri çok düşük çıkıyor. Şu konudakı değerlerime bakar mısınız? Rezillik... Bir de en iyi SSD diye aldım ben bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: narkoz_39

aynı durumda ben de mevcut force 3 GS değerleri çok düşük çıkıyor. Şu konudakı değerlerime bakar mısınız? Rezillik... Bir de en iyi SSD diye aldım ben bunu

Yapılan testler naylon test sanırım. Neredeyse hiçbir SSD gösterilen değerleri vermiyor. En iyisi 2 tane 1TB SATA3 HDD yi Raid 0 yapıp kullanmak. Hem yer hem hız kazanma açısından.
  • Ben de bu iki SSD'den birini alıcam ikisi arasında kaldım ama tercihim GS'den yana. Hangisini almalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.