Şimdi Ara

Corsair Fan Yağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim Corsair Af 120 ve Sp 120 fanlarım var bunları yağlayacağım ama ne tür yağ kullanmam gerekiyor. Fanlardan birini ince makina yağı ile yağladım ama aka bilir ve içime sinmedi fani sökerken gres kullanıdığını gördüm ne tür gres kullanmam gerekiyor, kaç numara olması gerekiyor, kaç dereceye kadar dayanıklı olaması gerekiyor, inceliği ne kadar olmalı yardımcı olursanız sevinirim.

• Bas sıvı gresi geç 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • exorcist33 kullanıcısına yanıt
    Her türlü gresi basamam kalın gelip dönmeye bilir sıcaklık dan aka bilir.
  • ismail42060 İ kullanıcısına yanıt
    Dostum bunca zaman makine yapı kullandım hiç akanına rastlamadım sıvı gresinde akacağını hiç sanmıyorum normal gress değil sıvı gress zaten

Hocam bu fanlar arkadan yağlan mıyor ön taraf dan pervane çıkıyor ondan dolayı akmasından korkuyorum arkadan yağlansa zaten makina yağı kullanacağım sıvı grese de aynı şekilde akabilir benim dediğim normal gres gresin de belli bir sıcaklığa kadar dayanıklığı var o dan o sıcaklık dan sonra eriyip akıyor.
  • Hmm üstad ben önden yağlandığını bilmiyordum kusura bakmayın. Bizdekiler direk arkadan olunca bas geç yani farketmez o sebepten size de o kadar rahat akıl vermiş gibi oldum tekrar kusura bakmayın iyi ki dinlemediniz:)

Hocam sadece corsair in fanları öyle diğer kasanın fanları arkadan yağlamalı ne demek hocam ne kusuru.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.