Şimdi Ara

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler* (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
18
Favori
26.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasamı Carbide 600C olarak güncelleyebilirsiniz.

Carbide 600C ile ilgili yapmış olduğum inceleme:https://forum.donanimhaber.com/m_121077439//tm.htm

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler*

• sarppy kullanıcısına yanıt
    Bu güzel incelemenizden ötürü artık titanium üyeler arasında yer alıyorsunuz tebrik ederim, emeğinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 17 Ekim 2016; 20:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Bu güzel incelemenizden ötürü artık titanium üyeler arasında yer alıyorsunuz tebrik ederim, emeğinize sağlık

Teşekkür ederim.

Dilerseniz incelemeler arasına Carbide 600C'nin yanında Graphite 380T'yi de ekleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/m_105425096/tm.htm
  • kasa corsair c70 beyaz,

işlemci soğutucusu H100i

fan 2 adet AF120 performance edt. :)
  • saintroyo kullanıcısına yanıt
    Kutular duruyorsa yukardaki sarppy hocamın yaptığı gibi bir türkçe inceleme de siz yapar mısınız titanium lar arasına ekleyeyim
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Kutuları vs çatıda duruyordur tahminen ama inceleme yapabileceğimi sanmıyorum. isterdim ama sök, tak zor gelir bana. 2-3 seneden beri bendeler zaten. Yeni almadım.

Normal üye olarak yazın siz beni.
    Tamamdır hocam kasa içi genel temizlik vs. yapacağınız zaman aklınızda bulunsun, amaç türkçe incelemelerin sayısını artırmak. Ekliyorum
    Ekran kartım yok şu an. Aldığım zaman zaten tüm sistemi söküp tekrardan toplama yapacağım. O zaman dediğiniz işlemi yaparım söz
  • 400R ' den 400C' ye geçmek için çırpınan bir kardeşiniz olarak aranıza katılayım o zaman. Ne yazık ki hiç bir yerde stok yok. İkinci El forumunda da ilan açtım ancak elinde satmayı düşünen varsa alırım bir dal 400C' nizi
  • Selamlar. Carbide 540 kasamın montajlarını tamamladım fakat anakartım fanların minimum %50 de çalışmasını sağlıyor. Bu da gürültülü çalışmasına neden oluyor. Kasanın rengi beyaz ve buna uygun ucuz yollu pahalı olmayan önerilerini var mıdır acaba?

• Aa Hocam o Psu kabloları görüntüsü Hiç Yakışmamış..

Gelin hemen bir Sleeving yapalım Mdpc-x (1 ay geçmiş mesajdan yeni bakıyorum demekki konuya..)
    Yeni Kasa'm corsair air240.. rm750xde almıştım iade edeceğim ama..

daha iyi ss ler eklenecek..

• quote:

94-doblocuk : Kasa: Obsidian 350D&750D Güç Kaynağı : VS450,AX760İ

@cohannan Hocam listeye VS550 ile Vengeance Pro Red 2*4 DDR3 2400 mHz Ram, Force LS 120GB SSD eklendi.

Uzun dönem yorumlarımı da müsait olduğum bir zaman eklerim.
  • Corsair Obsidian 750D Kasa
    RM 650x PSU

corsair 350d air 240(siyah) air540(beyaz) rm750x benide yazabilirsin.. şuan 350d dışında duruyor rm750x yedek
  • Arkadaşlar amazon'da m65 pro rgb $35 dolar olmuş. Şu an Logitech g300s kullanıyorum. Sizce m65 pro almaya değer mi ?

Bu arada g300s elime küçük geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Güncelleme;

kasa corsair c70

işlemci soğutucusu H100i

fan 10 adet sp120 led
  • KONU UP

Sevgili Corsairdaşlarım, Corsair hepimizin gönüllerinde marka bağımlılığı yapmış halde Gerek teknik destek olarak gerek kalite olarak.

Bu yüzden Corsair mekanik klavye tavsiye edebilir misiniz? Bütçe konusunda 100 dolara kadar çıkabilirim. İncelemesini de yapmayı düşünüyorum konuyu canlı tutabilmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 14 Eylül 2017; 22:25:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

KONU UP

Sevgili Corsairdaşlarım, Corsair hepimizin gönüllerinde marka bağımlılığı yapmış halde Gerek teknik destek olarak gerek kalite olarak.

Bu yüzden Corsair mekanik klavye tavsiye edebilir misiniz? Bütçe konusunda 100 dolara kadar çıkabilirim. İncelemesini de yapmayı düşünüyorum konuyu canlı tutabilmek için.

Hocam cherry mx switchli mekanik klavyeler ile indirimleri şu başlık altında topladım

https://forum.donanimhaber.com/cherry-mx-switch-kullanan-mekanik-klavye-indirimleri--128722187

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.