Şimdi Ara

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler* (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
18
Favori
26.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Sağol teşekkürler. Konuları canladıralım comes back to yapalım
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    mrb hocam beni eklermisin corsair h105 extreme sivi sağutma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de katın dostlar. Kasa: Corsair Carbide 100R, PSU: Corsair VS450W, RAM: Corsair Vengaence LPX 8GB (Yakında bir Corsar Force LE 120 GB SSD alacağım inşallah )
  • Psycho53 P kullanıcısına yanıt
    Bunu beğenenlere örnek olarak sayar mısınız bilmem :)

https://www.facebook.com/conncomputer/photos/a.402785356539495.1073741829.335230493294982/680265192124842/?type=3&theater

İnceleme ürünleri şu anda gümrükte. İşlemleri tamamlanır tamamlanmaz Türkiye'nin önde gelen inceleme sitelerine testlerinin yapılması için gönderilecek.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Conn aynı zamanda corsairin De distiribütör ümü oldu..

Çok hoş hocam bence corsairi seven buna bayılacaktır diye düşünüyorum ben ama çok pahalı.. ülkemizde adedi 150 tl den satışa çıkarsa hiç şaşmam..
    CONN Corsair'in SI partneri olduğundan yeni gelen ürünler konusunda her zaman bilgilendirir ve elimizde örnek var ise kendilerine gösterip incelemelerini sağlarız. Bu şekilde daha ürünlerin satışına başlamadan ürünlerin kalitesi performansı ya da işleyişi konusunda yeterli bilgi sahibi olup müşterilerine sistemde kullanılacak parçalar hakkında daha iyi bilgi verip önerilerde bulunabiliyorlar.
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    conn bilgisayarı sürekli takip etmiyorum bukadar geniş kapsamlı olduklarını hiç düşünmemiştim.. Demekki gerçekten kasalarına iyi talep var..

Sıvı soğutma hariç donanım toparlama pek te zor birşey olmadıgından üstünde durmamıştım , sıvı soğutma ürünleri sattığı ilanlarından ve yüksek kasa maliyetlerinden biliyorum firmayı , onlarla ilgili bilgim hayli ile kısıtlı imiş.. Teşekkürler..
    CONN Bi,lgisayar'dan satın alınan sistemler düz hali ile Vatan Bilgisayar'da alabileceğiniz fiyata geliyor, bunun üzerine su soğutma parçalarının değerini ödüyorsunuz bir de özel modifikasyon yaptırmak isterseniz onun işçiliği alınabiliyor.

Yaptukları sistemlere örnek olarak aşağıdaki videoda bulunan modlanmış 380T kasayı örnek gösterebilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=p8lsjDpV25k

İster AIO ister Custom su soğutmalı sistem toplanmak istensin kullanıcılara her türlü desteği sunuyorlar.
  • Merhaba herkese Corsair Fan club üyeleri.. Ben de bu gruba adayım aslında şu aşamada aday adayı demek daha iyi olacaktır yeni bir sistem topluyorum, Corsair olarak ürünlerim:

Kasa : Corsair 780T Full Tower

Cpu Soğutucu : Corsair Hydro Series H115i

Ram : Corsair Vengeance 16 gb (2x8) 3000 MHz

Bu parçaların siparişlerini verdim. Kesinlikle geliyor yani. Sizce seçimim nasıl bu soğutucuyu , kasayı ve ram'i kullanan arkadaşlar sizce seçimim doğru mudur + ve - leri nelerdir paylaşır mısınız ?

Şimdiden teşekkür ederim...
  • 200R Kasam var hocam ekleyin.
  • Corsair 780T Full Tower kasada kronik problem bulunmakta. Üst hava kapağının kilit kısımlarına az bir baskı uygulandığında hemen kırılmakta. 3 adet 0 ürün açtık mağzada 3 ü de aynı şekilde kırıldı. Bilginiz olsun.
  • yakında bende aranıza katılıyorum

★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler*
  • Ekleyin benide listeye :)

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Ekleyin benide listeye :)

hayırlı olsun hocam.

benim 350 d'm de gelsin bian önce. kısmetse kazasız belasız

• Corsair fani olmamak eldemi? hem servis hem ürünlerinin kalitesi ortada
    Aşşağida benim kasaya ait video pc bileşenlerinin %80'i corsair hem sessiz hem şahane soğutuyor hem en üst kalite daha bi insan ne isterki hemde süper servisleri

5ghz de sürekli günlü kullanıyorum işlemcimi yazları max 70 derece en sıcak günlerde bile kışlarin 60 derecenin altında bu değerleri aynı katogorideki işlemci ile custom sıvı soğutmayla bile yakalayamayanlar var üstelik fanlar hep Quite moddda 1000rmp geçmiycek şekilde

• 2 aydır scimitar satmaya çalışıyorum. Corsair'in ülkemizde bilinirliği çok az, millet razer'a para veriyor

Konu güzel olmuş, emeğinize sağlık.
  • ★CORSAIR FAN CLUB★ 103 Üye *Titanium üyelik* *Aylık güncel haberler*
    buda benden gelsin.. Corsair 350d...

sistemim.
    i6 6500
    asus h110k
    8gb kingston
    gtx1060 6gb
    hyper212 evo :)

• Sistemimdeki Corsair ürünleri:

Dominator® Platinum Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 DRAM 3000MHz C15 Memory Kit - CMD16GX4M2B3000C15
    Dominator® Platinum Light Bar Upgrade Kit - CMDLBUK02B
    Neutron Series™ XT 240GB SATA 3 6Gb/s SSD (2015 Edition) - CSSD-N240GBXTB
    Neutron Series™ XT 240GB SATA 3 6Gb/s SSD (2015 Edition) - CSSD-N240GBXTB
    Hydro Series™ H100i GTX Extreme Performance Liquid CPU Cooler - CW-9060021-WW
    ML120 PRO LED Blue 120mm Premium Magnetic Levitation Fan- CO-9050043-WW
    ML120 PRO LED Blue 120mm Premium Magnetic Levitation Fan - CO-9050043-WW
    RMi Series™ RM850i — 850 Watt 80 PLUS® Gold Certified Fully Modular PSU - CP-9020083-EU
    Obsidian Series® 250D Mini ITX PC Case - CC-9011047-WW
    STRAFE RGB Mechanical Gaming Keyboard — Cherry MX Silent - CH-9000121-EU
    GAMING: Scimitar RGB Optical MOBA/MMO Gaming Mouse - CH-9000091-NA
    VOID RGB Wireless Dolby 7.1 Gaming Headset - CA-9011132-EU
    MM300 Anti-Fray Cloth Gaming Mouse Pad — Extended - CH-9000108-WW

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.