Şimdi Ara

Corsair Dominator Platinum Daha Mı Hızlı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan Computer'da bir eleman Dominatorlar'ın en hızlı ram olduğunu söyledi. Ben daha hızlı ramlerin olduğunu söyledim saat hızlarını kastederek. Çünkü Dominatorlar 3000/32000 MHz hıza sahip ki pazarda 4000 MHz+ hızlara sahip ramler var ama adam daha düşük gecikme sürelerine sahip olduğunu söyledi Dominatorlar'ın bu doğru mu? Gecikmeden kastı CL gibi herkesin görebileceği bir değer de değildi sanki böyle donanımsal bir şeyden bahsediyor gibiydi.

• Vatan bilgilsayarda ki eleman diyorsa doğrudur...
  • Dominator serisinin farkı kullanılan nand belleklerin en üst kalitede olması, yamulmuyorsam samsung nand kullanılıyor.

Ram hızı bant genişliği ve cl değerine göre değerlendirilir aynı bant genişliğine ve cl değerine sahip vengeance ve dominator ram'in hız açısından birbirine karşı fark yaratması teorik olarak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 21 Ekim 2018; 23:14:22 >
  • Vatan çalışanları ilginç insanlar.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Vatan Bilgisayar'daki eleman diyor, doğrudur kafasıyla açmadım bu konuyu aynştayn. Kimin söylediği önemli değil. Birisi böyle bir şey söyledi ve gerçeklik payı var mı bunu öğrenmek için konu açtım direkt sallıyordur diye yargıya varmak yerine. Hem adam sokaktaki bir adam değil, sonuçta mağaza çalışanı. Üç beş bir şeyler biliyordur. Yoksa ben de biliyorum mağaza çalışanlarının donanım cahili olduğunu ama adam biraz kıdemli gibiydi orda.
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    Açıklama için eyvallah.
  • Adata D80 sıvı soğutmalı belleklerin oc ile 5000 mhz e kadar çıkabildiği söyleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iNetwork12

Adata D80 sıvı soğutmalı belleklerin oc ile 5000 mhz e kadar çıkabildiği söyleniyor
    Trident Z'de 5500MHz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.