Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Corsair’den RGB aydınlatmalı DDR4 görünümlü modüller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
36
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Corsair’den RGB aydınlatmalı DDR4 görünümlü modüller
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    44 Mesaj
    40 dolar??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3057 Mesaj

Zam gelmiş 37 tl olmuş ama düşer fiyatı arada.45 dolardan iyidir

Masaüstü bellek Soğutucu soğutucu Kabuk RGB 256 Renk Otomatik Değişim Alüminyum Isı Emici RAM soğutma yeleği
    https://s.click.aliexpress.com/e/Boc11vr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    crashris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj

hocam ben içeriği de okudum yine bisey anlamadım

haberi yazan sanki anlamamamız için uğraşıyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yelkowan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |
    |
    |
    Haberde bu RAM lerin beni en çok etkileyen, hatta beyin yakan özelliği, dilersek çıkarıp bir kenara koyabiliyor olmamız oldu. Gerçekten müthiş.
    |
    |
  • Yarbay
    2242 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

Yine ekrem yine ilginç bir başlık.

yine donanimhaber yine ukalalık yapan bir kulanıcı hiç birşeyde beğenmiyorsunuz ama forumu kulanmya devam ediyorsunuz verilen emeğe biraz sayğı

|
    |
    İntel İ7 4790K ♛ Gıgabyte Z97X-Gaming 7 ♛ Evga Gtx 980 Classified ♛ SSD Crucial 256GB MX100 ♛ Crucial Ballistix 16 GB DDR3 1866 Mhz ♛ Evga SuperNOVA 750 G2 80 GOLD ♛ Asus VG248QE 24" 1920x1080 144Hz ♛ Corsair Carbide Air 540
    ♛ Logitech G105 ♛ Logıtech Z-5500 5+1 DIJITAL THX SPEAKER ♛ Creative Sound Blaster Z SteelSeries 9H Gaming HeadsetSteelSeries Rival 300

EVGA - Affiliate Code 4L92FBAGX3
  • Yarbay
    2242 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: beyazsoy

Başlığı anlamayacak ne var corsair sadece aydınlatma için kullanılan ram modeline takılan kitler üretmiş . Kısaca

Ddr ram görünümlü aydınlatma yapılmış
    burdaki çoğu kulanıcı çamur atmakta üstüne yok neden yapmış yok ben istemiyom böyle habermi olur her insanın yazım hatası olabilir ben olsam bu dır dır edenlere toplu ban atarım forum temizlenir en azından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enja -- 11 Aralık 2018; 7:42:29 >
    İntel İ7 4790K ♛ Gıgabyte Z97X-Gaming 7 ♛ Evga Gtx 980 Classified ♛ SSD Crucial 256GB MX100 ♛ Crucial Ballistix 16 GB DDR3 1866 Mhz ♛ Evga SuperNOVA 750 G2 80 GOLD ♛ Asus VG248QE 24" 1920x1080 144Hz ♛ Corsair Carbide Air 540
    ♛ Logitech G105 ♛ Logıtech Z-5500 5+1 DIJITAL THX SPEAKER ♛ Creative Sound Blaster Z SteelSeries 9H Gaming HeadsetSteelSeries Rival 300

EVGA - Affiliate Code 4L92FBAGX3
  • Yüzbaşı
    972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enja

burdaki çoğu kulanıcı çamur atmakta üstüne yok neden yapmış yok ben istemiyom böyle habermi olur her insanın yazım hatası olabilir ben olsam bu dır dır edenlere toplu ban atarım forum temizlenir en azından

Alıntıları Göster
    Yalaklığın Alemi Yok. Yazım Hatası v.s. imiş !!!

BU Adam Editörlükten Emekli Olacak Daha Düzgün Konu Açmayı ve Konuya Adam Gibi Resim eklemeyi Öğrenemedi. Tepkiler Haklı ve Her Zaman Devam Edecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2176 Mesaj
    Bunu ilk gigabyte yapmıştı ama fiyatı çok yüksekti. Şimdi corsair ve thermaltake yapmış. 40$ uçuk fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 11 Aralık 2018; 11:36:23 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Haberde bu RAM lerin beni en çok etkileyen, hatta beyin yakan özelliği, dilersek çıkarıp bir kenara koyabiliyor olmamız oldu. Gerçekten müthiş.

Bazı RAMleri taktığın zaman bir daha çıkarıp bir köşeye koyamıyorsun ama bunlarda çıkarıp bir köşeye koyma özelliği var. Bu büyük bir yenilik . Bir kişi niye 40 dolar verdiği şeyi bir köşeye koyar orası ayrı da bir konu
    LG 27UD58-B 4K IPS Monitör || Amd Ryzen 5 2600 4GHZ OC || Cooler Master Mastergel Maker || Cooler Master MasterLiquid 240L RGB || Gigabyte Amd Rx 580 8GB || Asus Prime x370-Pro 3200Mhz Ddr4 Am4 || Corsair Vengeance LPX 8GB (2x4gb) 3000MHz CL15 Red Ram || Samsung 750 Evo 250Gb || 1Tb Western Digital Blue || Nzxt S340 White || Xigmatek Tauro 80Plus Bronze 600W || Windows 10 Enterprise 1903 x64 || Arch Linux x64 || macOS Mojave 10.14.5

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü
  • Kurmay Yarbay
    35979 Mesaj
    Bir zamanlar gerçek RAM alınıyordu bu paraya. Şimdi ise taklidini satıyorlar.
    |
    |

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Başlığı anlamak için 10 defa okudum.
    Haberi okuyunca ben;

https://youtu.be/H0g4isScchg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 11 Aralık 2018; 18:50:46 >

|
    |
    Bloodin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

The Storm is Coming
  • Yarbay
    10973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Celonfix

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Bazı RAMleri taktığın zaman bir daha çıkarıp bir köşeye koyamıyorsun ama bunlarda çıkarıp bir köşeye koyma özelliği var. Bu büyük bir yenilik . Bir kişi niye 40 dolar verdiği şeyi bir köşeye koyar orası ayrı da bir konu
    Aaaa olur mu. 40 Dolar yastık altında değil de köşede dursun diye.
    |
    |

• Binbaşı
    1338 Mesaj
    Ne okudum lan ben?

|
    |

Orijinalden alıntı: Sky_Vision

Yalaklığın Alemi Yok. Yazım Hatası v.s. imiş !!!

BU Adam Editörlükten Emekli Olacak Daha Düzgün Konu Açmayı ve Konuya Adam Gibi Resim eklemeyi Öğrenemedi. Tepkiler Haklı ve Her Zaman Devam Edecek.

Alıntıları Göster
    Pisa testinden TÜRKİYE hep düsik puan alıyor. okuduğunu anlamıyor bizimkiler bu başlık bire bir çeviri muhtemelen. yabancı anlıyor ama bizimkiler hanlamaya çalışmak yerine laf sokmaya çaba harcadığı için basit bir haber yürüdü gitti

|
    |

• Yarbay
    2733 Mesaj
    Normalde ekrem haberlerine gelen yorumlar bana abartı geliyor adı çıktığı için üzerine çok gidiyorlarmış gibi geliyordu ama Allah aşkına bu ne cidden haberi anlamak için 3 sefer okudum modül dediğin ram mi ramemi takılıyor modüle mi takılıyor hiç bi şey anlamadım ??
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,468
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.