Şimdi Ara

Corsair CX600M, Graphite 600T Kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Corsair CX600M, Graphite 600T Kasa
    Elimdeki fazla urunleri satiyorum, Ankara ici elden teslimde ciddi indirim powerlarda yaparim. Il disina pazarlik dusunmuyorum. Asagidakilerin hepsini 300e birakirim., tek kaliteli PSU fiyatina hem kasa hem psu...

Corsair Graphite 600T: 2013 yazinda imzamdaki i7 sistemle beraber aldim, zamanla eskidi ve baska kasayla degistirdim. Kasanin kutusu vs hic birseyi yok, yan kapagi da eksik ama kasa normal yani buyuk bir sorunu yok. 150TL
    Corsair CX600M: 2-3 sene once Vatan'dan aldim. Kutusu ve tum kablolari var, faturasi da olmasi lazim. 200TL.

SATILDI:
    @ioz:
    Cooler Master Sickleflow 120mm Green LED Fan: iki tane var, yurt disinda aldim. Cok az calistilar 0 gibiler. molex ceviricileri yok, fan vidalari bulabilirsem eklerim. Ikisine 30TL.
    Cooler Master Hyper 212 Evo: forumdan aldim 1-2 yil once. Kozmetik olarak 7/10 olur, temizleyip verecegim. Kutusu ve full aparatlari var termal macun haricinde. 40TL.
    @vBuuren:
    Corsair TX650M: Yedekte duruyordu. Kutu/fatura malesef. SATA/Molex kablolari yok moduler olanlar fakat pci kablolari duruyor. Moduler olmayan kisimda SATA ve MOLEX var sistemde sorun cikarmaz. 150TL.
    Everest Cubic 215: Yazin MediaMarkt'tan aldim. Teshir urunuydu kutusu yok, faturasi da yok ama kasa zaten. 50TL. Power alana isterse direk verebilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• kasa-powerı almak için öm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.