Şimdi Ara

CORSAİR CX550F RGB Güç Kaynağı İNCELEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

İlginç sorunmuş. Halbuki kalitesiz bir ürün de değildir. Size ayıplı ürün denk gelmiş şansınıza %90 garanti kapsamında işlem görür bence. Türkiyede Boğaziçi Bilgisayar bakıyor Corsair garanti işine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Giacchino kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadım garip bir durum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, inceleme için teşekkürler. Bir şey merak ettim biz bunun siyah olanın 650 olanını yazın sipariş etmiştik onda cızırtı sorunu vardı mesela işletim sistemi ve netteyken bir şey olmuyordu fakat oyun ve yük gerektiren uygulamalarda felaket derecede cızırtı sorunu oluyordu. Sonra nette yaptığımız araştırmada 650 ve 750 watt olanlarında çok kişi bu sorunu yaşamış , bize değişimden gelen ikincisin de bu sorun yoktu ve başka bilgisayarda işyerinde hala sorunsuz kullanılıyor. Siz böyle bir sorunu sizinkinde 550 wattlıkta yaşadınız mı bugüne kadar @Muten Baba hocam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan1982DZC -- 15 Ocak 2022; 13:32:20 >
  • Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt

Ben test asamasında sorun yaşamadım hocam sonrasında da ürünü forumdan bir arkadaşa hediye etmiştim kime hediye ettim onu da hatırlamıyorum :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.