Şimdi Ara

Corsair CES 2016: Carbide SPEC-ALPHA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Corsair CES 2016: Carbide SPEC-ALPHA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6446 Mesaj
    CES'in gelmesiyle birlikte firmaların yeni kasaları ortaya çıkmaya başladı. Carbide serisinin çatısı altında yer alan SPEC-ALPHA'nın en farklı tarafı görsellerde gözüktüğü gibi dış tasarımı. Corsair'in daha önce hiçbir kasasına benzemeyen SPEC-ALPHA oyuncu kasası olarak lanse edilmiş. Beyaz-Kırmızı ve siyah olmak üzere iki farklı renk opsiyonu var. Kasada 5.25" sürücü yuvası bulunmuyor. Ön kısımda yarısı mesh kaplamalı bir doku var ve ledli fanlar gözüküyor. Önde iki adet 120MM fan var ve bu fanların kontrol ünitesi bulunuyor. Ayrıca ön kısma 240MM radyatör takılabiliyor.Yan panelde plexi var. Ürünlerin Mart ayında $79 fiyatla erişilebilir olması bekleniyor.

|
    |

• Yarbay
    7558 Mesaj
    Heyecandan açılmış mı diye bakmadan konu açtım,sildireyim bari

Kasayı çok beğendim

Bu arada NZXT tasarımı kokuyor sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trktlh -- 4 Ocak 2016; 22:46:50 >

Orijinalden alıntı: trktlh

Heyecandan açılmış mı diye bakmadan konu açtım,sildireyim bari

Kasayı çok beğendim

Bu arada NZXT tasarımı kokuyor sanki

Kasayı görünce bende şaşırdım. Logo olmasa Corsair demezdim hayatta. Aslında Carbide serisine de uymamış bu model. Daha çok graphite gibi duruyor.
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.