Şimdi Ara

Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
81
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40
    Merhabalar.

2 yıldır kullanmış olduğum kasayı ve işlemci soğutucusunu satıyorum.
    Kasanın pencere kısmında ufak tefek çizikler var fotoğrafını çektim ama pek belli olmuyor. Birde kasanın bazı vidaları eksik nereye koyduğumu bilmiyorum. Anakart vidalarından sadece 4 tanesi var ama kasanın içindeki diğer vidalar oluyor. Kasayı kullanırken 4 tane vida ile anakartı tutturuyordum kasaya o yüzden 4 tane vida var diğerleri kayıp. Kasa içerisinde bir tane de cooler master SickleFlow 120mm kırmızı led fan bulunuyor.

Soğutucu için söyleyecek pek bir şey yok düzgün çalışıyor. Orta sınıf işlemciler için ideal bir soğutucu olduğunu düşünüyorum. Daha önce İ5 4460 ile kullanıyordum oyunlarda 55 dereceyi geçmiyordu. Sessizliği için aldım pişman etmedi beni. İ7 6700k aldığım için sıvı soğutmalı bir sisteme geçtim onun için boşa çıktı. Bütün parçaları tamdır istenilen sistemde kullanılabilir.

Kasa ve soğutucu ayrı ayrı da satılabilir. Kasa için 100tl soğutucu için 50tl dir fiyatları.

Whatsapp için 05457913003 nolu numaradan ulaşabilirsiniz. Detayları arayıp öğrenebilirsiniz.
    Antalya içi elden teslim il dışı için önce havale sonrasında kargo şeklinde gönderim yapılır.

Garantisi bitmiştir ürünlerin.

Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40Corsair Carbide Spec02 ve Gammaxx S40
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 150 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya, Demre Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.