Şimdi Ara

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4.355
Cevap
33
Favori
187.900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü
Giriş
    44 Mesaj
    400R kullanıyorum yazarmısın hocam :)
    |
    |
    || AMD FX-8320 4.20 Ghz || Asus M5A97 EVO R2.0 || Asus GTX770 DirectCU II || Kingston 120GB HyperX 3K SSD || Seagate 1TB HDD || GSkill RipjawsX 8GB (2x4GB) || Zalman LQ310 Sıvı Soğutma || SAMSUNG 4K || Corsair 400R
  • Yarbay
    5076 Mesaj
    200R kullanıcısı olarak benide ekle hocam .
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    300r aldım bugün ama kasanın ön tarafına gamepad,usb taktığımda algılamıyor arka taraftaki usb girişleri algılıyor sorunu nasıl çözebilirim?anakartım asus m5a97 r2.0

Selamlar,

Anakartınızın USB3.0 driverları kurulu mu?
    |
    |
    WolveriNeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Foruma açmış olduğunuz CORSAIR ürünleri ile ilgili SORU/DESTEK konularına gün içerisinde herhangi bir cevap verememem durumumda lütfen konuya ait linki bana özel mesaj atınız. Yoğunluk yüzünden o anda gözümden kaçmış olabilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim...
    quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Selamlar,

sorun ondanmış az önce yükledim şimdi çalışıyor, sağol yine de
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 1 Eylül 2014; 18:30:05 >
    |
    |

• Yarbay
    19756 Mesaj
    yakında 400r alacağım kasa ile birlikte ek fan almaya gerek var mı, soğutması yeterli mi?

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
    quote:

Selamlar,

hocam bir sorun daha fark ettim kasa ile ilgili:
    1-kasa'nın gösterge ışığı yanıp sönmüyor diğer kasalar gibi
    2-restart tuşu çalışmıyor sadece power tuşu çalışıyor

neyi yanlış yaptım sence?

kasa 300r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 2 Eylül 2014; 16:06:40 >

akasa vegas
    |
    |
    Firochromis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anakartınızdaki kasa ön panel pinlerine yanlış takmış olabilirsiniz. Tekrar kontrol etme imkanı var mı? Ya da yerlerini/yönlerini değiştirerek deneyin.
    |
    |
    WolveriNeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Foruma açmış olduğunuz CORSAIR ürünleri ile ilgili SORU/DESTEK konularına gün içerisinde herhangi bir cevap verememem durumumda lütfen konuya ait linki bana özel mesaj atınız. Yoğunluk yüzünden o anda gözümden kaçmış olabilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • Çavuş
    58 Mesaj
    Bir kaç güne topluyorum pcyi, kasa olarakta 200r seçtim kullanan arkadaşlar memnun mu?Şikayetleri neler?
    |
    |
    Arkadaslar bende bir 240m seidon var.carbide 400r kullaniyorum.Sorum su, radyatoru yukari mi taksam, yan panelemi taksam.bide fanlar havayi iceri dogru mu uflesin yoksa disari dogru mu uflesin yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Selamlar,

Yan panele takakrsanız montaj aşamasında büyük zorluk çekersiniz. Ayrıca kapağı çıkarıp takmak da pişman ettirir. Üst tarafa takın, fanlar dışarı üflesin.
    |
    |
    Clanox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2755 Mesaj

Selamlar,

Teker teker fanları durdurarak ve HDD'leri tutarak sesin kaynağını bulmaya çalışabilirsiniz.
    |
    |
    ZFT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1153 Mesaj
    quote:

Selamlar,

Yan panele takakrsanız montaj aşamasında büyük zorluk çekersiniz. Ayrıca kapağı çıkarıp takmak da pişman ettirir. Üst tarafa takın, fanlar dışarı üflesin.

teşekkürler destek için
    |
    |

Teşekkürler, şu aralar kasayı açıcak durumda değilim en yakın zamanda açıp deneyeceiğim.
    |
    |
    tech guru kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tafesan

Corsair çok farklı çalışan m¨¹şteri memnuniyeti d¨¹zeyini standart firmalardan çok öte tutan bir firma.O parçaları yollarlar,¨¹cret de almazlar, hatta kargo da almazlar yeter ki yazabilip derdini merhamını anlatabil. Geçmişte bu forumda benzer şeyleri yapanlar var istersen incele.İngilizce seviyem yetersiz dersen ben senin yerine de yazar yardımcı olmayı denerim.

İnventustan cevap gelmeyince corsaire yazdım fakat 7 gündür cevap vermediler.Bu parçayi başka türlü nerden bulabiliriz ? veya corsairin cevap vermesi için ne yapmak gerek? 3 aydır şu parçaların peşinde koşturuyorum
emek server
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.