Şimdi Ara

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.359
Cevap
28
Favori
195.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200R kullanıcısı olarak benide ekle hocam .
  • 300r aldım bugün ama kasanın ön tarafına gamepad,usb taktığımda algılamıyor arka taraftaki usb girişleri algılıyor sorunu nasıl çözebilirim?anakartım asus m5a97 r2.0
  • Selamlar,

Anakartınızın USB3.0 driverları kurulu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tech guru

Selamlar,

sorun ondanmış az önce yükledim şimdi çalışıyor, sağol yine de
  • Birkaç SS
     CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 1 Eylül 2014; 18:30:05 >

• yakında 400r alacağım kasa ile birlikte ek fan almaya gerek var mı, soğutması yeterli mi?
  • quote:

Selamlar,

hocam bir sorun daha fark ettim kasa ile ilgili:
    1-kasa'nın gösterge ışığı yanıp sönmüyor diğer kasalar gibi
    2-restart tuşu çalışmıyor sadece power tuşu çalışıyor

neyi yanlış yaptım sence?

kasa 300r

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apoc -- 2 Eylül 2014; 16:06:40 >
  • Firochromis kullanıcısına yanıt
    akasa vegas
  • Anakartınızdaki kasa ön panel pinlerine yanlış takmış olabilirsiniz. Tekrar kontrol etme imkanı var mı? Ya da yerlerini/yönlerini değiştirerek deneyin.
  • Bir kaç güne topluyorum pcyi, kasa olarakta 200r seçtim kullanan arkadaşlar memnun mu?Şikayetleri neler?
  • Arkadaslar bende bir 240m seidon var.carbide 400r kullaniyorum.Sorum su, radyatoru yukari mi taksam, yan panelemi taksam.bide fanlar havayi iceri dogru mu uflesin yoksa disari dogru mu uflesin yardimci olabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kasan kesik bir şekilde uğultu geliyor acaba ne olabilir 2 tane HDD takılı biri Samsung 1TB diğeri ise Seagete 1TB sebebi bunlar acaba yoksa fanlar veya başka bir parçamı? TŞK
  • Clanox kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Yan panele takakrsanız montaj aşamasında büyük zorluk çekersiniz. Ayrıca kapağı çıkarıp takmak da pişman ettirir. Üst tarafa takın, fanlar dışarı üflesin.
  • ZFT kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Teker teker fanları durdurarak ve HDD'leri tutarak sesin kaynağını bulmaya çalışabilirsiniz.
  • quote:

Selamlar,

Yan panele takakrsanız montaj aşamasında büyük zorluk çekersiniz. Ayrıca kapağı çıkarıp takmak da pişman ettirir. Üst tarafa takın, fanlar dışarı üflesin.

teşekkürler destek için
  • tech guru kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, şu aralar kasayı açıcak durumda değilim en yakın zamanda açıp deneyeceiğim.
  • kardes 400r eklermisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkada$lar 200r aldim. icinden 4 tip vida cikti. 2sini eledim. anakart montaji kalin uclu olanla mi, yoksa ince uclu olanla mi yapilacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafesan

Corsair çok farklı çalışan m¨¹şteri memnuniyeti d¨¹zeyini standart firmalardan çok öte tutan bir firma.O parçaları yollarlar,¨¹cret de almazlar, hatta kargo da almazlar yeter ki yazabilip derdini merhamını anlatabil. Geçmişte bu forumda benzer şeyleri yapanlar var istersen incele.İngilizce seviyem yetersiz dersen ben senin yerine de yazar yardımcı olmayı denerim.

İnventustan cevap gelmeyince corsaire yazdım fakat 7 gündür cevap vermediler.Bu parçayi başka türlü nerden bulabiliriz ? veya corsairin cevap vermesi için ne yapmak gerek? 3 aydır şu parçaların peşinde koşturuyorum
  • 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.