Şimdi Ara

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.359
Cevap
28
Favori
195.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 500R kullanan arkadaşlarlara bir kaç sorum olucak cevaplar için tşk.ederim.

1-Kasa kaç fanla geliyor.Vatan değilde farklı sitelerden alsamda fanlar standart mı acaba?
    2-500r kasasın kendi üstünde gelen fanlar kasayı soğutmaya yeter mi? Kasa içindeki fanlar sessiz mi?
    3-Arkadaki eksoz fan yerine 14cm fan takabiliyormuyuz?
    4-Yetmezse noctua fanlardan almak istiyorum soğutmak için bu yeterli olurmu?
    5-Vatan dan alırsam Kargoyu dahil mi değilmi?
    6-Erzincan da oturuyorum bana en yakın şube ERZURUM burda bulunurmu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: civic si

300R kullanıcısıyım, içinde stok olarak gelen cx600 güç kaynağı sanki biraz fazla sesli çalışıyor gibi geliyor bana. aynı dertten muzdarip arkadaşlar var mı acaba ?

Montajla ilgili bir sıkıntı mı var acaba. Bende tek gürültü çıkaran AMD'nin eşsiz işlemci soğutucusu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsair Carbide 300R aldım.Ekliyebilirsiniz
  • İyi günler 300R ve 200R arasında fena halde kararsız kaldım.
    araladındaki + ve - ler nelerdir?
    şu an vatan web özelde 143tl 200r 175tl 300r
  • 400R 500R ın önüne geçmiş :)
  • yeni sistem için 400r düşünmeye başladim hayirlisi bakalim (:
  • Benide eklersenız sevınırım CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 300R 80PLUS 600W

Birde mod"lanmış hali...

CORSAIR Carbide Serisi Kullanıcıları Kulübü
  • On konsoldaki usbleri çalışmayan arkadaslar. Benzer bi sorun bende de var. USB 3.0 cihazları okuyor ama USB 2.0 cihazları görmüyor.saka gibi :) bu sorunu cozebilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400r ve 500r kullanan arkadaşlardan bir ricam olucak benim evdeki kasayı koyduğum yerin ENİ 25,5 mm 500r ve 400r GENİŞLİK bakımından bu yere sığarmı? ona göre alıcam yükseklikte sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.N.E.Y.H. -- 25 Nisan 2013; 16:36:11 >
  • Merhaba Sayın Kulub kullanicilari, 400R kullananlara bir sorum olucak, simdi biliyorsunuzki bu kasanin icinde 2 onde, 1 arkada fanli geliyor, + 2yukari ve 2 kapaga biz takabiliyoruz, yani toplam 2+1+2+2 : 7 fan oluyor hdi 1 tanede tabana taktim, max fana ulastim, sorum su bu fanlari nereye bagliyoruz icimde 8 uclu bir sey var mi? ona baglayip ordan powera molexle mi bagliyoruz? Cunki hepsiji anakarta takamayiz, benim kasada fan kontrolu oldugu icin sorun yk bunu aicam bunda nasil, saolin

• 20.5 yazıyor sitesinde yani sığar.
    @ShiRois
    Bende 6 fan bağlı hepside molex e 7w olarak hem sesiz hemde yeterli soğutmayı sağlıyorlar.
  • Peki hocam sizde 6 tane molexle bagli hepsini fanin icinden cikan molexle mi bagladiniz yoksa, kasanin icinden cikan bir seyvar mi mesela, 8 tane sokmali diger ucu molex gibi bir sey mi var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Khalchar

20.5 yazıyor sitesinde yani sığar.

20.5cm'lik uzunluk kasanın ön panelinin genişliğidir ancak yan kapaklar dışa doğru bombeli olduğu için kasanın eni arkaya doğru artmaktadır ve kapakların olduğu yerde eni yaklaşık olarak 23cm uzunluğundadır.
  • Kasanın içinde yok sadece öndeki 2 si molex li geliyor ben diğerlerini kesip birleştirip bağladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: Khalchar

20.5 yazıyor sitesinde yani sığar.

20.5cm'lik uzunluk kasanın ön panelinin genişliğidir ancak yan kapaklar dışa doğru bombeli olduğu için kasanın eni arkaya doğru artmaktadır ve kapakların olduğu yerde eni yaklaşık olarak 23cm uzunluğundadır.

Çok tşk.ederim iyice rahatladım.
  • Benim 500R yerde duruyor, kasayı daha rahat haraket ettirmek için altına tekerlerk takılabilir mi ?

Yapışkanlı tekerlekler var mı, biraz bakındım şu şekil mobilya için olanları buldum.

Bunların yapışkanlı olanı ve daha küçük olanlarını nereden bulabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt_kadir

Benide eklersenız sevınırım CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 300R 80PLUS 600W

Birde mod"lanmış hali...

Çok hoş görünüyor, hangi boyayla yaptınız o çalışmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Benim 500R yerde duruyor, kasayı daha rahat haraket ettirmek için altına tekerlerk takılabilir mi ?

Yapışkanlı tekerlekler var mı, biraz bakındım şu şekil mobilya için olanları buldum.

Bunların yapışkanlı olanı ve daha küçük olanlarını nereden bulabiliriz.

hocam valla ben de hep boyle bısı olsa dıyorm keske kasayı oynatmak ıskence oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk_sefa

Vardır mutlaka, bilen birileri çıkar elbet.

Dediğim gibi bize yapışarak bağlanabilen türden lazım. Aksi halde resimdeki gibi bağlantı türü olanları monte edemeyiz.
  • Yani şu yüzeye yapışarak monte edilecek.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.