Şimdi Ara

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
708
Cevap
4
Favori
28.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kasanın garantisi devam ediyorsa Corsaire RMA açabilirsin ücretsiz gönderim yapıyorlar forumda bu konu hakkında bilgi var

Corsair Carbide Air 540 Kullananlar Kulübü
  • SJess kullanıcısına yanıt
    maleseff hocam garantisi çoktan bitti zaten geçen senede DVD yuvasında sorun olmuştu getirtene kadar inventusa canım çıktı desem yeridir sonradan vektrona iletişime geçmiştik vektronda 1 ay süre oldu getirmedi bir türlü en sonunda forumda Nessarien arkadaşımız sağolsun benim adıma RMA açtı o şekilde geldi şimdi tekrardan bulaşmak istemiyorum inventus yada vektrona hazır arkadaşın elinde varsa ondan alıcağım

yoksa artık yine vektronun kapısını çalıcağız teşekkürler yinede yardımcı olmaya çalıştığınız için
  • Harddisklerin altina 2 adet 14 cm toz filtresi takarak filtre isini cozdum. Fakat 1-2 ay sonra su internetti filtre setini alirim tahminen her yere takiliyor.

Kasa icine led isiklandirma yaptim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aranel Ciryatan -- 15 Haziran 2016; 8:43:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güzel olmuş eline sağlık filtrenin resmi ile alt tarafta nasıl durdu onlarında resimlerini paylaşırmısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SJess

güzel olmuş eline sağlık filtrenin resmi ile alt tarafta nasıl durdu onlarında resimlerini paylaşırmısın.

akşam eve geçince çekeyim foto atarım.
  • Vay be simdiye kadar kullandigim aklimda kalan en guzel kasa :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SJess

güzel olmuş eline sağlık filtrenin resmi ile alt tarafta nasıl durdu onlarında resimlerini paylaşırmısın.

dün akşam lig yarışım vardı çekemedim filtrenin fotosunu kusura bakma. bu akşam çekicem inşallah.

Bu arada front paneldeki USB'ler ile sorun yaşıyan var mı? G29 ve G35 aynı anda bağlayınca sapıtıyor. G35 devamlı takıp çıkarmış gibi davranıyor. Mecbur arkaya taktım 1 tanesini.
  • Biraz gec oldu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aranel Ciryatan -- 21 Haziran 2016; 10:59:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar selam. Demciflex'in toz filtresi takımını yurt dışından almayı planlıyorum. Var mı almak isteyen ona göre fiyat indirimi alalım firmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugzy

Elimde Air 540 yedek parça olarak için birer adet SSD yuvaları, ön panel giriş/çıkış portları ve montaj kiti bulunmaktadır. İhtiyacı olanlara karşılıksız, kargo ücreti alıcıya ait olmak şartıyla gönderebilirim.

SSD Cage / Tray seti
    http://www.corsair.com/en-us/carbide-air-540-ssd-cage-base-with-4x-ssd-tray

Merhaba Hocam,

Fotoğrafta belirtilen SSD yuvasına ihtiyacım var. Umarım hala elinizde mevcuttur.

Sistemimi 2. el olarak satın aldım, şimdi SSD'ler çoğalınca 3,5''lik slotunda üst üste hoş durmuyor.

İstanbul bölgesinde iseniz, müsait zamanınızda bir kahve içip, sizden teslim alabilirim.

Bu arada Beni de gruba ekleyebilirsiniz.

• Beyler üst bölüme H115i olur mu bizim kasaya. 280mm malüm H115i ler. Corsair'in sitesinde 280mm diyor ama desteklenen radyatörlerde h115 yazmıyor. bilen var mı net olarak ona göre sipariş edicem.
  • Arkadaşlar ben bu kasanın siyahını satın almak istiyorum ancak baktığım her mağazada stokta mevcut değil. Nerden satın alabilirim ?
  • yedek parça ile ilgili yardımcı olabilicek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Vay be simdiye kadar kullandigim aklimda kalan en guzel kasa :)

Hocam yeni sistem topluyorum. Air 540 ve 780t arasında kaldım. Siz ikisinide kullanmışsınız. Hangisini önerirsiniz? Beyaz modellerini düşünüyorum
  • xxx187 kullanıcısına yanıt
    @xxx187

Ikiside cok guzel kasa siniflari farkli boyutlarina ve sekline gor3 secim yapmalisin ikside memnun eder

• Merhaba arkafaşlar ben de air 540 kullanıyorum nzxt semtry 3 fan kontrolcü almayı planlıyordum fakat kasaya uymuyor gibi şeyler okudum yabancı forumlarda sizin önereceğiniz bir fan kontrolcü var mı ?

• Bitfenix Recon kullanıyorum çok memnunum. Ürünün network arayüzü var. Pc den bile kontrol edebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtmnyars

Merhaba arkafaşlar ben de air 540 kullanıyorum nzxt semtry 3 fan kontrolcü almayı planlıyordum fakat kasaya uymuyor gibi şeyler okudum yabancı forumlarda sizin önereceğiniz bir fan kontrolcü var mı ?

Neden öyle demişler bilmiyorum ama uygulanmışı var. Neticede 5.25 sürücü yuvasına takılıyor. Sorun olmaması lazım.

• BlackEagle kullanıcısına yanıt
    uymaması gibi bir durum yok. Aslında o bilgi yanlış bilgi tamamen. Ama fan controller alacaklara önerim şiddetle yukarıda belirttiğim gibi Bitfenix Recon'dur
  • Merhaba arkadaşlar gördüğünüz üzere alt kısıma fan ekledim silverstone fan filtresini aldım fakat tam uymadı alt tarafa uygun fan filtresi olan varsa elinde satın alabilirim dust filter varmış yurt dışında fakat set halinde var tek olarak alt fan filtresi nerden bulabilirim ?

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.