Şimdi Ara

Corsair ax860i & Seasonic Prime 750 titanyum? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O işte bir gariplik var hocam çünkü bende ki Snow Silent ta (1050W) hiçbir ses yok. Olmazsa Seasonic'e bir mail atın derim.
  • Ayrıca bu sesi videoya çekip atma şansınız var mı? Çok merak ettim.
  • AX serisi komple kronik sorunlu, kutudan sorunlu çıkmasa bile ilerde muhakkak sorun çıkartıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Corsair guc kaynaklari piyasaya ilk cikisindan beri sorunlu. Seri meri ayirmiyorum. Sonuna i eki eklediler yeni revizyon dediler sorunlu. Ustune v2 diye yine revizyon getirdiler yine sorunlu. Hep sorunlu bu guc kaynaklari. Ust seviye marka falan da degil corsair. Dandik iste kabul edin. Bu kadar sorun tesaduf olamaz. Patlayanlar catlayanlar cizirdayanlar bozulanlar sistem bozanlar. En ust duzey serilerinden tut ekonomik olanlarina kadar hep ayni.

Kasinan alir artık corsair psu. Her sey belli iste internet sorun kayniyor.

Kalite isteyen Seasonicden sasmasin. Yillardan beri kalite konusunda bir numara olan bir markadir. Bir seyi seasonic kullanmiyorsa bilin ki tuketiciye guvenle sunulacak kivamda değildir. Ayrica corsair ile seasonic adini yan yana koymayin. Arada daglar kadar fark var.

Çok yanlış konuşuyorsunuz corsair tx psuyu yaklaşık 7 sene kadar kullandım ve halen hiç sorunu yok kenarı koydum.Sırf modüler değil modüler psuya ihtiyacım olduğu için yine Corsair aldım.
    Corsairin Seasoniğe oranla en büyük avantajı garanti süresi axi rmi rmx hxi bunların 10 sene garantisi var bu cok ciddi bir süre 10 yılda kaçtane pc değiştiriliyor.
    Bende zamanında konu açmıştım bazı arkadaşlar Seasonic almamı önermişti ama ben Corsairden şaşmadım.

• SeSioN kullanıcısına yanıt
    Seasonic'in Prime serisinin garanti süresine güncelleme geldi hocam. 10 yıldan 12 yıla uzatıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

O işte bir gariplik var hocam çünkü bende ki Snow Silent ta (1050W) hiçbir ses yok. Olmazsa Seasonic'e bir mail atın derim.

Bugün bütün fanlari ve ekran kartını söküp psu sesini kontrol edeceğim. Belkide diğer parçalar beni yanıltıyordur. Ayrıca ben bu üründen iki adet almıştım birini satmak istiyorum tavsiye edebileceğiniz bir fiyat varmı? Kutusu açılmamış halde amazon.co.uk üzerinden satın aldım.

• Merakla bekliyorum hocam. Fiyat konusunda maalesef bir bilgim yok.

• Beyler Şunu şuraya koyayım izlersiniz

https://www.youtube.com/watch?v=FKlKpVsU0fk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dolphin/Lion

O işte bir gariplik var hocam çünkü bende ki Snow Silent ta (1050W) hiçbir ses yok. Olmazsa Seasonic'e bir mail atın derim.

Hocam bugün bayağı uğraştım ve sesin kaynağını buldum. Meğerse bahsettiğim ses harddiskten geliyormuş. Ben bu ses yüzünden bütün kasa fanlarını ve psuyu değiştirdim harddiskten böyle bir ses geleceği hiç aklıma gelmezdi psu gerçekten sıfır ses ile çalışıyor çok memnunum

• Hocam bir sorun olmadığına sevindim :)

Güle güle kullanın :) Piyasadaki en üst model ürünlerden birisi.

• hocam bende kasayı değiştirdim sırf ses yüzünden meğer eski hdd ses değilde nası titriyorsa artık kasada uğultu böle derin bir vınlama yapıyormuş attım eski hddleri,3tb depo amaçlı yavaş bir hdd aldım,ses gitti.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.