Şimdi Ara

corsair 400c ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
29
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Giriş
    2042 Mesaj
    kasa bugun elime ulastı aldığıma değdigini söyleyebilirim birde kablo karmaşası olmasın diye sadece açma kapama tuşu aktif olsun istiyorum bunun için o ince kablolardan power sw yimi takıcam anakarta?
    |
    |

http://www.hepsiburada.com/in-win-303-mid-tower-kasa-siyah-pm-HB000001EBT2

aldım hocam güzelmiş bu kasada ama 400c yi sevdim
    |
    |
    Santiago Munez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayırlı olsun hocam ilk mesajı okudum baktım tarih biraz eski direk yazdım mesajı,ilk mesajda kablo yönetimi falan demişsiniz bu kasa için o konuda yorumlar çok iyi. aldığını okumamışım hayırlı olsun tekrar.
    |
    |
    SkeironnWH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam kasayı açıp kapatmak için olan ince kablo power sw tuşu sanırım kasanın kendi içinden gelen bunu taksam yetermi diğerlerine ihtiyacım yok açma kapama tusu calıssın yeter
    |
    |
    Santiago Munez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ryzen 3600 / MSI x570 Gaming Plus / Gigabyte GTX1070ti Gaming O.C / Gskill 2x8GB DDR4 3200Mhz / Samsung 970 Evo Plus M2 250GB / Evga BQ 750W 80 / Xigmatek Windpower Pro / Sharkoon S25W / Seagate 1TB / Asus VG248QG 165HZ / Logitech G213 Prodigy / Zowie EC1-A / Creative S.B X-fi 5.1 Pro / Sennheiser PC310
  • Yüzbaşı
    813 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Hocam ben EVGA G2 650 W aldım gecen sene. Daha önce Corsair CX750 vardı. CX serisi kronik sorunlu bir seri idi. Hem kendisi CW yapıyordu hem de ekran kartına yaptırıyordu. EVGA aldıktan sonra kasada CW sesi sıfıra indi. Kaliteli bir PSU. Yine geçen Black Friday de çok uyguna almıstım. Sanırım su anda yeni seri olan G3 serisi var. Şiddetle tavsiye ederim. ECO mod olayı var bu seride. Aynı ekran kartları gibi ECO mod açıkken belli bir sıcaklığa kadar fanı çalışmıyor. Böylece hem ses olmuyor hem de toz. Normal fanların temizliği kolay ama PSU fanları temizlenemiyor içini açmadan. Bu da ömrünü ksaltıyor. Yani güzel bir özellik.

Sleeve kablo ben aldım ama geri sattım sonra, zor iş. Çok düzgün yapmak lazım yoksa hallaç pamuğuna dönüyor olay. EVFA nın kendi kabloları var zaten baska marka uymuyor, onlardan almalısınız. Bence gereksiz bi olay.

Hocam yorumları okurken dikkatimi çekti de sormak istedim. Bende de CX750 var ve ekran kartım da güçteyken CW sesi geliyor ama psu'dan gelmiyor. Sizin eski psu da gpu da CW yapıyordu da cx750'i değiştirince mi düzeldi?
    i7 9700K | Corsair H80i V2 | Rog Strix Z370-F | Msi Rtx 2080 | Corsair Vengeance Rgb Pro 16GB 3200Mhz | Samsung Evo | Evga Supernova G3 750W | Nzxt H510i | Corsair K70 Rgb Mk.2 | Razer Viper Mini | Corsair Void Pro RGB Wireless | Blue Snowball Ice | Asus VG259QM @280Hz

• Yarbay
    2042 Mesaj

sanirim benim eski psudada cw sorunu vardi zirrrrrrrrrrrr diye çok ince bir ses gelirdi psuyu değişince bitti sorun şuan duyduğum tek ses sıvı soğutma ve fanların sesi ama kesinlikle psudan kaynaklı diyemeyiz sadece ekran kartındada olabilirmiş
    |
    |
    Mysa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğrudur hocam. PSU hem kendisi az bi CW yapıyordu hem de ekran kartını etkiliyodu. G2 ile birlikte GPU nun sesi kesildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Mysa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Sohbet
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.