Şimdi Ara

corsair 4000x (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
4
Favori
15.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sen ne kadara aldın? içinden commander pro çıktı mı?

• Hayır çıkmadı hocam. Lightning Node Core'la geldi.

Ayrıca 4 fanla geldi. PSU versiyonları anladığım kadarıyla 4 fanla geliyor.

• Egzz kullanıcısına yanıt
    Thermaltake TH240 sıvı soğutma var sistemde, işlemci all core o.c 'lu şekilde kullanıyorum, sıcaklık anlamında oyunda yada yük altında bir sıkıntı yaşamıyorum sistemde genel olarak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teote kullanıcısına yanıt
    Stok bitmiş nezaman gelir acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, 4000x kasa var, icue 4 programını yükledim bir iki renk denemesi yaptım fakat, kasanın orjinal profilindeki renk ayarını bi daha yapamadım. üstüne bilgisayarı kapatıp açarken icue4 programı açılana kadar fanlar sadece beyaz renk oluyor, orjinal ilk haline döndürmenin yolu var mı ?

• Amazonda Corsair ürünlerinde indirimler var. Özellikle kasalarda

corsair 4000x
    corsair 4000xamazon
    CORSAIR CC-9020133-EU ICUE 4000X RGB TG 4X ARGB FAN MID TOWER KASA + CX750F RGB PSU
    https://www.amazon.com.tr/CORSAIR-CC-9020133-EU-4000X-TOWER-CX750F/dp/B095SWF9N5

corsair 4000x
    corsair 4000xamazon
    Corsair Cc-9011204-Ww Icue 4000X Rgb Temperli Cam Yan Panel Mid Tower Bilgisayar Kasası Siyah
    https://www.amazon.com.tr/Corsair-Cc-9011204-Ww-Temperli-Bilgisayar-Kasas%C4%B1/dp/B08C788312

• Mr.ED kullanıcısına yanıt

Güzel fiyatlar gerçekten corsair 4000x 

• 4000D'de fena değil 578 TL

• en mantıklısı icue 4000x gibi duruyor psu + 4 rgb fan + kasa 1398 tl

• unchange U kullanıcısına yanıt

corsair commander pro cıkıyormu ıcınden acaba ? yorumlarda biri yazmıs fan kontrolcü ama rgb kontrolcü olabilir o güvenemedim :D

• berkay1074 kullanıcısına yanıt

psulu kasa CC-9020133-EU bunda var mı bilmiyorum

ama bu modelde var CC-9011205-WW .

• Amazon’dan 1089 liraya beyaz rengini aldım ama fiyatı nasıp sizce , bir de egzoz fanı almak lazım buna şimdi :) hangi modeli almalıyız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun, corsair commander pro cıkıp cıkmadıgını haber verebilirmisin hocam

• berkay1074 kullanıcısına yanıt

Tabi ki , inşaallah çıkar :)

edit: commander pro olunca mı sadece fan hızını kontrol edebiliyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beckonn -- 18 Ağustos 2021; 13:43:37 >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt

evet ayrı ayrı hızlarını ayarlabılıyorsun sıcaklık değerleriğini vs gösteriyor ..

• LEON-X kullanıcısına yanıt

Çok çok iyi ama 100 lira farklı Airflow almak daha mantıklı. Zamanında 70-110 lira arasında bir fiyata ön panel satıldı, ben de alanlardan biriyim. Aradaki sıcaklık farkına istinaden Airflow öneriyorum. Hem ayrıca buldum bulamadım, kargoydu havaleydi uğraşılmamış olur.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Tabi ki fiyat farkı az ise mesh panel daha iyi olur 👍🏻

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.itopya.com/corsair-icue-4000x-rgb-750w-80-bronze-tempered-glass-siyah-mid-tower-kasa/

Power la birlikte 999 tl sanırım en dip fiyat.

corsair 4000x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 18 Ağustos 2021; 20:29:57 >

• H115i 280mm fan üste takınca ramlerde sıkıntı çıkar herhalde değil mi? Ön tarafa takılabilir mi? Fanlar düşük profil ama anakart ufak olduğu için anakart ile ram arası 1 parmak boşluk var.

Şu an COOLER MASTER MASTERBOX MB520 kasam var. Fanlar üstte sığmadı ön tarafa taktım. Aynı sorunu yaşar mıyım? Ona göre siparişi iptal edebilirim.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    https://www.reddit.com/r/Corsair/comments/j68ufc/4000x_with_top_mounted_h115_capellix_and_ddr4

Burayı incele istersen.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.