Şimdi Ara

Corsair 275r Temperli Cam Kasa Stoklari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirtilen kasadan almayı düşünüyorum. Lakin hiç bir sitede stokları kalmamış. 4 5 siteye eposta göndermiş olmama rağmen bir cevap gelmedi acaba aramızdan birinin bu konu hakkında fikri varmıdır diye sorayim dedim. Stoklara yakin bir zamanda belirtilen kasa gelecek midir? Şimdiden teşekkür ederim.

• Kasa seçimi zevk işi tabi ama 800 TL seviyesinde farklı alternatifler de var, bir çok firma da yok söz ettiğiniz gibi, özel bir sebebi yok ise başka modellere yönelin derim. C.Master'ın bu modelinde 4 fan var ve ekstra fana gerek yok, 275r modelin de ise 2 fan gelmektedir.

COOLER MASTER MASTERBOX MB520 Kasa

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=10873

https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mid-tower/masterbox-mb520-argb/

• Evet Ama ben sade böyle rgb ile patil patik parlamayan bir bilgisayar düşünüyorum birde beyaz renk bir setup topladım o yüzden bekleyeceğim galiba yinede fikirleriniz için teşekkürler
  • Anladım belki Fractal Design Define S2 Beyaz modeli de ilginizi çekebilir bir bakarsınız
  • O da 2 katı bütçe istiyor ve ekran kartida alacağım ama itopya da vb. Başka sitelerde de ekran kartı kalmamış herhalde korona sağolsun ülkeye girmiyorlar.
  • Evet Fractal pahalı biraz ama kalitelidir, bir model daha aklıma geldi Zalman X3 beyaz olanına bakın arkadaşıma siyahını Amazon'dan aldık malzeme kalitesi olarak gayet yeterli idi.
  • Bunu beğendim takip edeceğim bakalım ekran kartı hariç sistemi topladım belki biraz fiyatı düşer diye bekleyeceğim. O zaman kasayaysa karar veririm. Ekran kartı olarak 2060 super dusunuyorum.
  • RTX2060 super serisi f/p olarak ideal, güzel seçim bence de hayırlısı olsun şimdiden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.