Şimdi Ara

'Corsa' Sıfır/İkinci el alım-satım tavsiyeleri (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
14
Favori
71.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam aracınız hayırlı olsun Öncelikle, ayni araçtan bendede vardı renk olarak cok güzel bir renk Fildişi beyazı zaten corsanin tanıtım ve katalog rengi araştırsanız görürsünüz güneşde felan parlar temiz durunca cok harika görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Osman_58

Hocam aracınız hayırlı olsun Öncelikle, ayni araçtan bendede vardı renk olarak cok güzel bir renk Fildişi beyazı zaten corsanin tanıtım ve katalog rengi araştırsanız görürsünüz güneşde felan parlar temiz durunca cok harika görünüyor.

Çok teşekkürler içimi rahatlattınız.

Satarken renkten ötürü zorlanırım diye düşünüyordu.

Katalog rengi ise o halde 2012 de corsalar makyaja mı girmiş oluyor.

Kasa ismi falan var mı? Corsa c değil değil mi?
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Corsa D olarak geçer,2011 de kasa makyajlandi makyajlı kasanın tanıtım rengi Fildişi beyazı

• Dün İzmir Karşıyakada corsa gördüm aradım; 2011 corsa enjoy (dizel)35 bin km de, 40 bin tl istiyor. E bee insafsız hiç mi sahibinden.com a bakmazsın. istersen aracın 10 bin de olsun 40 bin tl etmez. Millet anasının gözü olmuş vallaha...
  • arkadaşlar selam,

2003 ve üzeri 20,000 Tl max bütceli temiz otomatik bir corsa arıyorum. sizce nelere dikkat etmem gerekir ?
  • 2001 model 1.4 Comfort otomatik vites arıyorum satmak isteyen varsa haberleselim.bu araçlar nasıldır1.4 benzinliler tam otomatik 1.3 dizeler yarı otomatik vites herhalde hangisi tavsiye edilir hangisi daha iyidir anlayan kullanan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim

• Arkadaşlar merhaba, 2004 Model 1.4 Twinport Manuel bir araç için galeriyle görüştüm. Araç Enjoy paket, sis farları yok fakat 4 airbag,direksiyondan kumandalı teyp-CD çalar, ABS ve 15" alaşım jant mevcut. km'si de 100.000 civarında. 5 adet hasar kaydı var 2 tanesi 6bin tl'ye yakın diğer 3'ü 1500 TL altında hasarlar. 19.000 TL istiyor galeri araç için ne dersiniz ? Araç takla atmamış, değişen olarakta ön-arka tampon + sağ ön çamurluk var. Sol tarafında değişen boya yok bagaj kapağında değişen boya yok.
  • selamın aleykum beyler 30 35 bin lira civarında corsa bakıyoruz da hangi paketin piyasası daha iyi, yakıt açısıdan hangi motor daha ideal siz ne tavsiye edersiniz..

dizel düşünmüyoruz
  • Merhaba arkadaşlar,

2004 model 1.2 motor benzinli enjoy sahibiyim. Aracı bir yatırım için satmayı planlıyorum bu aralar. Fikir almak için sahibinden'e falan baktığım zaman çok abartılı fiyatlar görüyorum ki mümkünatı yok o fiyatlara satılsın bu arabalar. Makul bir fiyatla ilana çıkmak istiyorum. Sizce bu araba ne kadara satılır? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Özellikler:
    1.2 motor benzinli enjoy - LPG hiç takılmadı
    102.000 km
    Manuel vites
    Alaşım jantlar
    -Std enjoy donanımlarının hepsi var fazlası yok burada uzun uzun yazmaya gerek yok
    Araçta hasar kaydı yok. 40 bindeyken almıştım, araç 5 senedir bende. Ufak veya büyük hiç bir kazaya karışmadım.

1 kapı bel altı, 2 kapıda full boya var. 2'inin sebebi çizik (uzunca yazı yazmış şerefsizin teki, diğeri de otoparktan çıkarken sürtme), 1 kapıda da aldığımda hafif bir vuruk vardı park halindeyken bisikletli çarpmış. Kaportada o bölge düzeltilip boyandı.
    Tavanda güneş yanığı sebebiyle boya var.

Değişen parçası falan yok. Lastikler yeni, bakımı yeni yapıldı, vs..

Sizce bu araba ne kadara satılır? Özellikle bu model alım/satım yapmış tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar aracım Corsa 1,3 cdti 2013 model 28000 km de herhangi bir kaza,darbe,çizik vs yok satılığa çıkarmayı düşünüyorum ne kadar eder acaba ?
  • Arkadaşlar merhaba,

2010 Dizel Otomatik Corsa Enjoy 111 model araç satın almak istiyorum. Km'si 100.000 lerde ve ufak tefek boyası dışında hasarı olmayan bir araca ne kadar verilir. Bir de ikinci elde bu aracın özellikle nerelerine dikkat etmek gerekir?
  • Aşağıdaki linkteki soruma cevap yazabilecek üstatlara şimdiden teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_116549437/tm.htm
  • Arkadaşlar 2004 - 2006 arası 140 bin km max. opel corsa yarı otomatik benzinli, az hasarlı araç bakıyorum.Sahibinden de fiyatlar uçmuş resmen 27000 civarı istiyorlar.Sizce eder mi ???

• Selam, 2012 opel corsa hatasız aracımı satıyorum. İlgilenenler için sahibinden ilan no: 335204946
  • 2008 model yeni kasa 1.3 dizel 160.000 km,fiyat 28000 tl. 450 hasar kaydı var temiz bir araç. Sizce km çokmu?alınabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.